Найл - арт конкурс ІV -

  • 9 048
  • 171
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Аз също гласувах и макар, че не съм редовна, позволете ми да отправя един съвет. Щеше да е много добре, ако снимките с роклите бяха сложени най-отгоре, за да може първо те да грабнат вниманието. Въпреки надписа да се гласува според роклите, първото, което виждаш са много красиви модели, най-красивите, от които веднага те впечатляват. И после дори да погледнеш роклите, пак тези, които си харесал първо ти се струват най-добри, независимо дали съответстват или не на роклите.

Но иначе са страхотни и интересното е, че на втори преглед моделите, които почти най-не ми направиха впечатление се оказаха много подходящи за роклите и после много ми допаднаха. Малко повече организация и ще се получи супер.
Браво, момичета   bouquet

Няколко пъти, обясних, че ТОВА НЕ Е ВЪЗМОЖНО ПРИ ПУСКАНЕ на анкетата!!!

И моята идея беше такава, но не се получава!!

Жалко, че и този конкурс се опорочи... Sad

# 76
  • Мнения: 267
Отначало наистина помислих, че е невъзможно, но после видях, че си слагала тагове за цвят и удебеляване на буквите, затова си помислих, че можеш да сложиш таг и за картинка. Ако наистина не става, се извинявам.

# 77
  • Мнения: 7 474
Нищо де, ще се вземат поуки от грешките при организацията за следващия, за да няма недоразумения. Задължителния елемент да е наистина "задължителен" , роклята да е една, за да няма разминаване и моделите ясно да си личи , че са по темата, а не правени по-рано, да са свои нокти , а не чужди или изкуствени  . Ще се обмисли по-добре всичко за следващия и готово.  Wink
Нека сега си продължи гласуването  Laughing

# 78
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Нищо де, ще се вземат поуки от грешките при организацията за следващия, за да няма недоразумения. Задължителния елемент да е наистина "задължителен" , роклята да е една, за да няма разминаване и моделите ясно да си личи , че са по темата, а не правени по-рано, да са свои нокти , а не чужди или изкуствени  . Ще се обмисли по-добре всичко за следващия и готово.  Wink
Нека сега си продължи гласуването  Laughing

защо да не са чужди??
Иначе    202uu  202uu  202uu

# 79
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Аз като казах елемента да не е абсолютно задължителен имах предвид най-вече ако някой рисува на изкуствени нокти, но то нямаше такива учаснички. Няма  да ви казвам, че някой от момичетата съм ги агитирала на лични за да участват и съвсем логично е, че някой се отказаха от участие, вероятно разочаровани от предишните конкурси. Не знам защо толкова насериозно взимате този конкурс... та той е само за забавление, нито награди има нито нищо, даже това победителят да е организатор лично за мен беше тежест, а не награда, а отгоре на всичко се чувствам виновна, че конкурса се опорочи Embarassed

# 80
  • Мнения: 7 723
В това, че са чужди, или изкуствени- няма лошо,
стига да отговарят на тематиката  Rolling Eyes

# 81
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
В това, че са чужди, или изкуствени- няма лошо,
стига да отговарят на тематиката  Rolling Eyes

Не е точно така. Аз разбрах от предния конкурс че има изискване да се рисува върху свои нокти. А това както знаем е най-трудно. Много по-лесно е да нарисувам ноктите на някой друг или пък изкуствени. А аз се кълчих и чекнах за да си нарисувам ноктите както трябва след което си изкълчих ръката в стремежа си да я снимам с чаша вино като се видят всички нокти в добра светлина. Ако ще е свободен конкурс няма лошо но нека знаем за да можем да участваме при равни условия.

# 82
  • Мнения: 7 723
martisun , абсолютно те разбирам.
Аз, също като теб се изчекнах да се лакирам и после съвсем сама и да се снимам...
Това са неща, които подлежат на доуточняване,
защото не всеки притежава красива нокътна плочка,
а това е нещото, което се забелязва веднага и
играе голяма роля в цялостния вид на завършения маникюр.
Може би има момичета,
които имат умения и желание да участват,
а се притесняват от вида на собствените си ръце...  newsm78
Аз, например не мога да харесам повече един изкуствен нокът,
пред естествен такъв....
Но да лакираш чужда ръка е друго нещо....  Thinking

# 83
# 84
  • Мнения: 690
Момичета сега разбрахте ли защо се дърпах от участие? Е точно поради тази причина, че все ще има някой недоволен....

# 85
  • Мнения: 7 723
Момичета сега разбрахте ли защо се дърпах от участие? Е точно поради тази причина, че все ще има някой недоволен....

Не, аз не разбрах....  Thinking
А ти разбра ли аз точно от какво съм недоволна?  newsm78

# 86
  • Мнения: 299
гласувааааах  Peace
  bouquet  bouquet

# 87
  • Мнения: 6 461
Гласувах  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Кате ...темата е  newsm74

# 88
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
bibince, аз също гласувах за номер 5 защото е много добре направен. Нямам против да рисуваме върху други нокти, но нека да го уточним за следващия конкурс. Все пак маникюристките рисуват предимно по чужди нокти и е важно как ще изглеждат чуждите нокти.
А след като Бейб казва че го е рисавал сама и ръчно значи всичко е ОК. Ще може да ни прати едно видео за да видим как го прави. Съгласна ли си Бейб? Ако се прави трудно на собствените нокти направи го на изкуствени. Само за да видим как става.

# 89
  • Мнения: 6 155
Ъъъ  newsm78
Що се излагате? На предишните конкурси също имаше снимки, които нямат задължителен елемент, ама нямаше проблеми.
За 80% от ноктите съм сигурна на кого са.
Не вярвам някой да седне и да лъже...пък и знаем кой колко си може Mr. Green
Може да въведем практика след края на конкурса победителят да показва клипче/или сники/ как точно е направил маникюра. Peace

Общи условия

Активация на акаунт