Гледайте тази вечер шоуто на Слави!!!

  • 10 618
  • 272
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 4 232
Ами коментирайте. Щом ви влече...  Sick

Ти също участваш. Доста язвително в началото при това.

# 46
  • Мнения: 87
...аз не разбрах  сега ще пращаме ли смс-и за операция която да се състои на Бермудите...?!

# 47
  • София
  • Мнения: 12 570
Аз лично се разплаках...И моите очи хич не са свят...цели 7 диоптра и калпави ретини, така че лесно мога да си представя какво изживява, защото си спомням ужаса да ти преглеждат очите и да чакаш присъдата...

А Слави винаги ми е бил любимец...Евала за куража!

# 48
  • Мнения: 5 539
...аз не разбрах  сега ще пращаме ли смс-и за операция която да се състои на Бермудите...?!
Много цинично Sick Нема нужда...

# 49
  • Мнения: 4 195
Абе как не ви е срам ,къв то и да е, човека е с реална опасност да изгуби зрението си, баси на най - големия си враг не го пожелавам. Той може и да не е вярващ, но аз се моля да се оправи.
И знаете ли какво, Слави е постигнал много повече от може би 95 % от пишещите тук а и въобще в България хора, независимо дали на нас ни харесва или не - факт е, и никой, ама никой човек не заслужава в един момент да мине през такова изпитание. Аз му желая бързо въстановяване, зрението му да се върне и да продължи напред Praynig Praynig Peace

# 50
  • Мнения: 25 916
а сефте....
Такива теми бол
но то така или иначе това вече се коментира...
"Къде е Слави?"
"Болен ли е Слави?"
"От какво е болен Слави?"

евала за изявлението

Ами вече стана ясно къде е Слави.
Що да не помълчим малко, а?  Peace

# 51
  • Мнения: 22 867
...аз не разбрах  сега ще пращаме ли смс-и за операция която да се състои на Бермудите...?!
Много цинично Sick Нема нужда...

Тъпо.............. Twisted Evil

# 52
  • Мнения: 8 476
Абе как не ви е срам ,къв то и да е, човека е с реална опасност да изгуби зрението си, баси на най - големия си враг не го позволявам. Той може и да не е вярващ, но аз се моля да се оправи.
И знаете ли какво, Слави е постигнал много повече от може би 95 % от пишещите тук а и въобще в България хора, независимо дали на нас ни харесва или не - факт е, и никой, ама никой човек не заслужава в един момент да мине през такова изпитание. Аз му желая бързо въстановяване, зрението му да се върне и да продължи напред Praynig Praynig Peace
newsm10

# 53
  • София
  • Мнения: 4 423
Абе как не ви е срам ,къв то и да е, човека е с реална опасност да изгуби зрението си, баси на най - големия си враг не го позволявам. Той може и да не е вярващ, но аз се моля да се оправи.
И знаете ли какво, Слави е постигнал много повече от може би 95 % от пишещите тук а и въобще в България хора, независимо дали на нас ни харесва или не - факт е, и никой, ама никой човек не заслужава в един момент да мине през такова изпитание. Аз му желая бързо въстановяване, зрението му да се върне и да продължи напред Praynig Praynig Peace
newsm10
Peace

# 54
  • Мнения: 1 299
Никой човек не заслужава да му се случи това...Сега обаче разбирам, защо в последно време беше толкова агресивен...Като се сетя как се палеше в Мюзик Айдъл... Но в едно нещо поне е късметлия - има пари да си плати за операция (дай Боже да има някакъв лек за очите му, може и да го е споменал вече, не гледам в момента), но като се сетя колко хора има, които нямат пари за лечение...точно прочетох за Елвира и като видях и снимките в сайта... жестоко е

http://elvira.vtori-jivot.org/gallery.php

 Praynig Praynig Praynig

# 55
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
...аз не разбрах  сега ще пращаме ли смс-и за операция която да се състои на Бермудите...?!
Задръж си сарказма за някой друг път Close!
Не му е мястото сега да оригиналничиш.

# 56
  • Мнения: 480
Може да не му е толкова зле положението, не знам...но му е тежко...много

# 57
  • Мнения: 603
Дано да се оправи. Напоследък не го гледах, но той е бил мой идол в голяма част от тийнеджърските години. И Куку и Каналето и Хъшовете и Шоуто на Слави, а толкова албуми.

# 58
  • Мнения: 2 152
Eeeeй затова няма никога да се оправим Sad

Не можете да се радвате, да плачете, да тъжите...Вечно спор трябва да има

Радвайте се като се раждат деца, тъжете като някой е болен - стига с тия глупости елементарни


ДАНО СЕ ОПРАВИ, СТИСКАМ МУ ПАЛЦИ Praynig

# 59
  • Мнения: 493
гадна работа...

Общи условия

Активация на акаунт