Всеки миг се молим за "Юнчето"Биляна, по-бързо да се гушне в прегръдките на мама

  • 12 898
  • 287
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 529
Благодаря много, мили момичета   bouquet  bouquet  bouquet  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Hug  Hug  Hug

Да ви се връщат хубавите пожелания, особено за бебето разбира се  Wink  Sunglasses На всички желая здрави и прекрасни бебета, че нали това ни е най-важно в момента  Grinning
Явно днес ще ми е много странен ден, че още от сутринта ми започнаха изненадите - появи се най-добрата ми приятелка вкъщи, след нея пристигна и баща ми с подарък мой портрет  Grinning, обадиха ми се доста хора вече, честно казано не очаквах  Crazy Сега излизам да се подготвя малко, поне една торта да купя, че ако дойде още някой  Joy
Утре съм на консултация и ще пропусна лекцията на 9 месеца, но в четвъртък съм на линия и се надявам да се запозная и с Tummy  Hug

# 46
  • Мнения: 486
 newsm59      newsm67Честити рожден ден Кики, желая ти много здраве , леко раждане и възстановяване и да гушкаш прекрасно здраво бебче.[/size]
Дъщеричката ми е по-добре, дано  Praynig скоро се сбъдне заглавието на темата ни.Намалили са парамертите на апарата за дишане и може да края на седмицата да я пробват да диша сама  Praynig Praynig Praynig.Пнемония все още има, но и тя отслабва.Само се моля да продължава все така и другата седмица и аз да атакувам бебешките магазини.
 И аз се присъединявам за лекцията утре, ще се радвам ако има и нови мами там да се запознаем.Аз съм лесна за разпознаване единствената без корем и без количка.Аз не съм обикаляла магазини , но вчера си харесах в Нет-а една количка-  Джордани 3 в 1, някой има ли вчечатления от нея?
Аз сутринта готвих и ми е врее за разходка, че в къщи не ме свърта вече.лек ден и приятни разходнюки на всички

# 47
  • Мнения: 2
Привет мамчета!
Много ви се радвам като ви чета,щото аз се разболях!!! Sick От вчера съм с температура 37,5,боли ме гърло и всички кокали,абееее всичко.Цяла зима нищо не ми стана,та накрая се изложих.  #2gunfire
Днес мислех да ходя до един магазин с кошари и колички,момичето обеща да пита за един модел в склада в София,но с тая болест ходя като ударен електрон... #Crazy #Crazy На всичкото отгоре не знам дали си внушавам или е така,но от тоя МалтоферФол имам чувството,че ми се увеличават контракциите,особено вечер и нощем.Наливам магнерота,ама файда-йок!Чудя се дали да звънна на док или ще ми се смее,той все вика,че съм паника голяма. Embarassed
Иначе времето е супер за разходки и така искам и азззззззз.

# 48
  • Мнения: 352
Привет маманчета!

Кики, Честит Рожден Ден! Много блясък в очите, цветя в косите и слънце в мечтите!   bouquet   
И разбира се, живо и здраво сладко бебе през юниииии!   newsm32 

Да се похваля, и аз съм накупила, обзаведохме бебо изцяло  Grinning  Само столче за кола ми остана и чаршафи за легълцето, иначе сме готови.  Sunglasses

Шоши, има безалкохолна бира и тук, разбира се, и често това е компромисът, който правя, но аз много обичам вкуса на истинската наливна бира (пък безалкохолната е само в бутилки), та затова се жалвах  Wink
Lioness, браво на твоя доктор, ще взема да го послушам  Mr. Green И то с голяяяяяяяяяяяямо удоволствие  Party 
Зоя, стискам палци!!  Hug
На новите мами, добре дошли  Hug

# 49
  • Мнения: 131
Здравейте мили мами . Честит рожден ден на Кики, пожелавам ти всичко най- хубаво и едно прекрасно детенце да гушнеш в скоро време.Вече всички нямаме търпение да дойде май месец , защото тогава влизаме в 9 месец и да започне голямото чакане. Пожелавам на всички леко и лесно да родят свойте слънчица.Това е от мен , момичета чао на всички и весело изкарване на празника на рожденничката Кики.

# 50
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, КИКИ!!
Бъди и ти и семесйтвото ти много здрави и весели! Дано се ладвате дъъъълги години на много любов, щастие и прекрасно разбирателство   bouquet
Само да уточня, че днес и моята майка има рожден ден   bouquet

Добре дошли на новите мами  Heart Eyes

Тummу, в края на предишната ни тема бях пуснала списък с необходимите неща за болница Св. София ( Т. Киркова) при постъпване за раждане. А по-напред бях доуточнила и разни хитрини, които липсват в списъка, но са страшно полезни за болничния престой  Peace. Ако имаш желание - прочети темата   bouquet

Краси, супер весело си написала твоята разходка за пазар  Peace, ама честно да си призная, замислих се - що не смениш колата  Hug Wink

ЗОЙЧЕ, МИЛА, НАДЯВАМ СЕ ДО КРАЯ НА ТАЗИ ТЕМА ДА СИ ПОСТИГНАЛА ЗАГЛАВИЕТО Й!
Пращам ви много целувки   bouquet и позитивни мисли!

Относно болестите, има някакъв досаден вирус, който и мен ме гепна, па и мъжо, а тръгна от Оги. При мен е с хрема само, дано и така да си остане  Praynig. А толкова болнава не съм била през мнооого години, а за тази бременност нищо гадно не ме пропусна  Twisted Evil
Хайде, моля се от сърце, всички болни да оздравяват ( и аз и Оги сме в групата)  Praynig Praynig Praynig



Последна редакция: пн, 23 апр 2007, 16:50 от Lioness

# 51
  • Мнения: 479
Само да уточня, че днес и моята майка има рожден ден   bouquet

ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА И ТЯ!! И ДА СЕ РАДВА НА МНОГО, МНОГО ВНУЧЕТА
 
newsm51

# 52
  • FRANCE
  • Мнения: 2 225
Кики честит рожден ден!
Много щастие и любов и най-хубавото бебче



 И аз искам да ви почерпя виртуално. Днес правим две години щастлив семеен живот. Олала Wine Glass cook


много слънчево настроение на всички
целувки

# 53
  • Мнения: 46

aз току що се записах и много ще се радвам да се видим там. Иначе исках да питам за адреса на въпросната Къща на прасето. А има ли колички там?

трябва да се запиша предварително ли?как става това?

# 54
  • Мнения: 49
трябва да се запиша предварително ли?как става това?

Да обади се на тел. 946 13 69 и си кажи имената  Wink

# 55
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Само да уточня, че днес и моята майка има рожден ден   bouquet

ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА И ТЯ!! И ДА СЕ РАДВА НА МНОГО, МНОГО ВНУЧЕТА
 
newsm51


Благодаря, Еличко   :bouquet


охх...а как ми се ходи на училище за бременни и на мен..ама с Огнян не само, че няма да ме пуснат, а на третата минута тактично ще ме помолят да напусна, .... а на петата, ако съм се забавила примерно да го догоня, да го хвана да зилезем - ще ме чакаа и инспектор от Детска педагогическа стая  Mr. Green Joy.

# 56
Благодаря много, мили момичета   bouquet  bouquet  bouquet  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Hug  Hug  Hug

Да ви се връщат хубавите пожелания, особено за бебето разбира се  Wink  Sunglasses На всички желая здрави и прекрасни бебета, че нали това ни е най-важно в момента  Grinning
Явно днес ще ми е много странен ден, че още от сутринта ми започнаха изненадите - появи се най-добрата ми приятелка вкъщи, след нея пристигна и баща ми с подарък мой портрет  Grinning, обадиха ми се доста хора вече, честно казано не очаквах  Crazy Сега излизам да се подготвя малко, поне една торта да купя, че ако дойде още някой  Joy
Утре съм на консултация и ще пропусна лекцията на 9 месеца, но в четвъртък съм на линия и се надявам да се запозная и с Tummy  Hug


[b]Още веднъж честит рожден ден Кики!  Heart Eyes Весело изкарване на празника и нека те зареди с още по-хубави емоции и надежди. Желая ти и здраво бебче което скоро да изпълни дома ти със смях! [/b] [/size] [/color]

Иначе в четвъртък също мисля да ходя на лекцията на 9 месеца - имам доста да наваксвам!
Ще се радвам да се видим!

P.S. ?? Как мога да разгледам снимките ви момичета, че нали съм нова още не се ориентирам Embarassed...

# 57
  • Мнения: 1 488
Честито на кики!Всичко най-най ти пожелавам! Лъвичке като те чета и почвам да си мисля за раждане!Малко се шашкам дали ще бъде всичко наред! И да оздравявате ей,бацили  abi7v   !  Пък да не ви разправям какви извънземни сънища имам! За страх! Зойче, още мъничко и до парцалки ще стигнеш! То не се губи  Wink само да е здравичка момата! madame  Ади поне до Диамантена сватба да стигнете ти пожелавам, и много да се обичате и уважавате, и на дърти години да се заяждате само кой колко е изял като мойта баба и дядо! Tummy сайта е snimka.bg user:june07 pass:062007  Hug добре си ни дошла! Целувки от мен, отивам да помагам на кръстниците за поканите за сватбата им! Както се казва провлачихме крак с моя мъж  Wink Целувки   bouquet

# 58
  • Мнения: 546
Честит Рожден Ден, Кики29! С пожелание за много здраве, щастие и сладко бебче!
Да е жива и здрава и майката на Lioness! На нея желая много търпение и любов, за да отгледа прекрасни внуци.
Честита Годишнина на madame! Желая ви от сърце да се обичате и разбирате безмерно.
Мили, мамчета, добре, че ви има! Това, че ви чета ме разсейва и успокоява – утре е операцията на малката. И много, ама много съм се шашнала. И ако утре не родя от притеснение, значи ще дочакам и термина.  Wink Но стига с тези мисли. Обещавам, че следващия пост ще бъде изпълнен с усмивки и оптимизъм.   bouquet

# 59
  • Мнения: 762
Честит рожден ден,Кики!!!
Да си прекараш страхотен не само днешния ден,но и цялата година да ти донесе всичко онова,което ще те направи най-щастлива!  bouquet
Ех,че ме радвате момичета!Продължавайте в същия дух,за да нахраня и аз бедната си студенстка душа с пекрасните ви покупки Grinning .Ама да ми оставите някои и друг бебефон,че с таткото сме решили да си играем на полицаи Wink
Скоро ще кача и аз снимки.
Ама,Elz, приготви се-като разгледах и видях,че пелената ми е като твоята,но свекървата си я харесала и много се разтопила.Тя,като говорим за рожденни дни, е родена на термина ми и доста се грижи за мен и бебето,просто ми пълни сърцето и не мога да и се въпротивя Simple Smile
Аз се чудех защо дъщеря ми се роди по-късно с 6 дена, а то било от това, че си пийвах по една чаша биричка всеки ден, а и сигурно съм се отпуснала около Коледа и нова година  Laughing.
hahaha
А аз какво да кажа,като терминът на майка ми е бил на 10 декември,а аз съм се родила на 4ти януари.Било е голямо отпускане на контракции.Добре че се е сетила да спре Wink.Иначе за дъщеря ти - аз също съм така цяла зима съм здрава като крава,а като дойде някоя ваканция или топло време и веднага лягам да си почина с хубав антибиотик до мен. Laughing

Последна редакция: пн, 23 апр 2007, 22:05 от dimitriana

Общи условия

Активация на акаунт