Всеки миг се молим за "Юнчето"Биляна, по-бързо да се гушне в прегръдките на мама

  • 12 903
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 3 889
После попитах продавача за количка със столче за кола и той ме заведе при най-продавана количка 2006 г. - за 319 лв.
Хареса ми 9 кг. е и е маневрена - само където е с 2 отделни дръжи ,но и слънцето има петна. Ще се събере в моя багажник,което е най-важното.
Я дай малко повече инфо за марка и модел? И не разбрах  Blush това цена за комбинирана количка ли е или лятна?

# 31
Аз ще раждам там Peace там и си следя бременноста Peace За сега лоо не мога да кажа! Ще си избера и дока  който ми води консултациите!Без абонамент съм но по здравната каса,изследванията обаче си плащам за кръв и урина по 2 лв. а за секре 20 лв. Всеки път ме гледат на видеозон безплатно.Ако те интересъва нещо питай! Flutter  а и да  

Ами и аз си водя консултацията  в Св София...и по препоръки на три мои приятелки родили там последните 2 години реших и аз реших да раждам там. Просто ми се иска да чуя още мнения за болницата и какво да си приготвя в торбичката за раждането. Чувам че всяка болница си има собствени изисквания. мисля да се запиша и на курсовете за родители, та ще ми е много приятно ако ходим заедно и с други мами от форума.

# 32
  • София
  • Мнения: 5 721
Още не съм питала за списъка! Нямам идея но скоро ще попитам за да знам какво ще ми трябва. А че е различно това което искат почти навсякъде да Peace  така е! При кой лекар ходиш на консултация?

# 33
Още не съм питала за списъка! Нямам идея но скоро ще попитам за да знам какво ще ми трябва. А че е различно това което искат почти навсякъде да Peace  така е! При кой лекар ходиш на консултация?

При доктор Илиев. Иначе май ще раждам при д-р Ковачева... Днес ще трабва да си запиша и ден за курсовете - ако все още не си определила да ходим заедно, а? Че нищо все по-трудно ходя и не ми се иска да го оставям за последните седмици.

# 34
  • Мнения: 479
Само се записвам, че имам доста работа  Mr. Green

НА малката Билянка - да се сбъдват хубавите пожелания!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet

И  welcome на новите мами  Hug

# 35
  • Мнения: 116
Sveti това е модел на Чиполино "РООКУ" - става и за лятна и за зимна - снимала съм я и съм качила снимките в албума - рokupkite na Krasi-mira , ако искаш виж я там .

# 36
  • Мнения: 2 567
Kiki, честит рожден ден!!! Да си жива и здрава, скоро с още едно усмихнато човече в ръцете!  Hug

# 37
  • Варна
  • Мнения: 3 889
Sveti това е модел на Чиполино "РООКУ" - става и за лятна и за зимна - снимала съм я и съм качила снимките в албума - рokupkite na Krasi-mira , ако искаш виж я там .
Разгледах снимките, тенкс! Имам следния въпрос: бях останала с впечатлението, че количките с 2 отделни дръжки се сгъват по-компактно, а твоята е с една дръжка, пък казваш, че се събира в малък багажник. Как точно се сгъва? И колко място заема? Моят багажник има голяма "уста", но не е много висок от дъното до капака. Затова се бях ориентирала към количка с 2 дръжки.
Пък и казват, че при 2 дръжки можеш по-лесно да се навеждаш към детето  Thinking

А, и още един въпрос (ма съм любопитна  Wink) покривалото и чантата влизат ли в тази цена?

Кики, ЧРД и от мен  Hug

# 38
  • Мнения: 46
Честит рожден ден Кики,много здраве,безпроблемно раждане и едно хубаво и здраво щастливо бебе Hug
Мами как сте?
Лъвичке направо ме шашна че раждането наистина е наближило толкова много,но ти желая на теб и на всички ни безпроблемно раждане.
В събота с моето слънчице ходихме до новия магазин - Къщата на прасето-казвам ви хора влюбих се с този магазин,има всичко,има и любезни консултантки които ти обясняват и препорачват,дават ценни съвети, и без да се усетиш си си купил доста работи.Ние отидохме само да гледаме и похарчихме 80лв,после като намеря малко време ще кача снимки и на новите придобивки.
Искам да питам мамите ходещи на лекциите има ли утре лекция,на каква тема е и къде е?Аз утре поне за сега съм свободна и ми се ще да дойда най-накрая и аз,ще се радвам да ви видя.Уговаряте ли се предварително да се срещате преди лекцията?

# 39
Честит рожден ден Кики,много здраве,безпроблемно раждане и едно хубаво и здраво щастливо бебе Hug
Мами как сте?
Лъвичке направо ме шашна че раждането наистина е наближило толкова много,но ти желая на теб и на всички ни безпроблемно раждане.
В събота с моето слънчице ходихме до новия магазин - Къщата на прасето-казвам ви хора влюбих се с този магазин,има всичко,има и любезни консултантки които ти обясняват и препорачват,дават ценни съвети, и без да се усетиш си си купил доста работи.Ние отидохме само да гледаме и похарчихме 80лв,после като намеря малко време ще кача снимки и на новите придобивки.
Искам да питам мамите ходещи на лекциите има ли утре лекция,на каква тема е и къде е?Аз утре поне за сега съм свободна и ми се ще да дойда най-накрая и аз,ще се радвам да ви видя.Уговаряте ли се предварително да се срещате преди лекцията?


Ето и инфото за курса на 9 месеца утре:
24. 04. 2007г. – 09.30 ч. в пицария Мис Каприз (София, ул. Коста Лулчев 13, зад х. Плиска)  –  Д-р Татяна Ралчева, специалист по детски болести, Национално сдружение на педиатрите от извънболничната помощ ще представи темата “Хранене на новороденото и на кърмачето.”

Аз току що се записах и много ще се радвам да се видим там. Иначе исках да питам за адреса на въпросната Къща на прасето. А има ли колички там?

ЧЕСТИТО НА РОЖДЕНИЦИТЕ!   bouquet

# 40
  • Варна
  • Мнения: 2 305


Честит рожден ден, Кики! Много щастие и любов ти желая!

Честити покупки на напазарилите мами, и другите скоро да се похвалят!

Лъвичке, стягай се да повеждаш парада, стискам палци всичко да мине бързо и безпроблемно!

Зоя, няма ли новини от Билянчето?

# 41
  • Варна
  • Мнения: 558
Здравейте, мами! Дано се чувствате така прекрасно както е времето навън.

Честит рожден ден, Кики29! Да си жива и здрава и много послушно бебче ти пожелавам.

Добре дошли на новите мами.

Лъвичке, харесва ми твоя доктор  Laughing "моят доктор даже ме окуражава да си пийвам биричка или винце, когато ми се пие. Всеки път ми казва, че навремето преждевременните контракции са борени именно с алкохол, защото отпускал матката. Твърди, че алкохолът в бирата е нищо работа и не може да навреди на детето.Аз редовно си пийвам 1-2 бирички ".  Аз се чудех защо дъщеря ми се роди по-късно с 6 дена, а то било от това, че си пийвах по една чаша биричка всеки ден, а и сигурно съм се отпуснала около Коледа и нова година  Laughing.

Много се радвам за малката Билянка  Hug. Все така да продължава  baby_neutral!

Направо ви завиждам за покупките и ентусиазма, с който ги правите! Аз си имам доста неща от кака и няма да купувам толкова, макар да ме сърбят ръчичките  Mr. Green.  И като заговорих за кака Вики да ви се оплача, че си е вкъщи с отит и пие антибиотик. Цяла зима устискахме с 1 разболяване и на финала... ето на. Но такъв е живота  Sad. Ще се оправим, все пак сме упорити козички  Wink.

Хайде много слънчев и усмихнат ден на всички   bouquet

 

# 42
  • Мнения: 49
КИКИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!  bouquet  bouquet  bouquet Да си жива и здрава и много щастлива и мъжете вкъщи да те слушат и глезят Joy

А сега добър ден от една работеща мама дебелана  Laughing
Като ви гледам как активно се подготвяте и купувате такива хубави неща много ви се радвам. Ами аз нищичко не съм си купила още все си мисля, че имам достатъчно време ама като прочетох поста на Лъвичката вече не си мисля такива неща то си дошло времето. Леле мъка та ние и с ремонта сме до никъде. Живот и здраве нали не сме на улицата пък къщата когато стане Peace. То още ремонта вътре не е свършил, а аз си мисля за отвън за една тераса, опъната шатра, барбекю и наоколо зелена тревичка и цветя и на бебчо люлки и пързалки  Laughing Laughing Laughing


Аз току що се записах и много ще се радвам да се видим там. Иначе исках да питам за адреса на въпросната Къща на прасето. А има ли колички там?


Ние също се радваме на нови мами да идват с нас на курсовете. По принцип направо вътре се чакаме като първия отишъл пази маса. Можете да видите да ни видите в албумчето за снимките от последната лекция и също така и вие да качите снимки та да се оглеждаме и ни е за вас. Ко;кото до къщата на Прасето http://www.piggyshouse.com/ ето тук има карта и да колички има абе всичко има там Grinning

Чао за сега, че обедната почивка си дойде. Много цунки по  preggo

# 43
  • Мнения: 479
Честит рожден ден на КИКИ 29 (31)! Да си ни жива и здрава и едно бързо и безболезнено раждане ти желая, и най - хубавото и здраво бебче на света!!!

Много целувки и весело изкарване днес!
 
love001 newsm51 smile3525

# 44
  • Мнения: 42
Честит Рожден Ден,Кики!Пожелавам ти много здраве,щастие и късмет в живота.И едно прекрасно бебенце да те радва през юни.
Здравейте момичета!Честити ви покупки и приятни разходки.
Мен нещо ме е подхванала умората все ми се спи.Иначе сутринта си направих разходчицата.
Пожелавам ви лека и успешна седмица.

Общи условия

Активация на акаунт