~ Лунна диета 24.04.2007 г / Вторник /. НАЧАЛО : 09:36 ч. ~

  • 5 880
  • 167
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 647
И аз съм с вас  Peace Този път съм много мотивирана, защото миналият път не издържах  Embarassed
и аз
 Peace

# 16
  • Мнения: 255
И аз съм с вас Hug. Миналата седмица свалих - 1,200 кг.

# 17
  • Мнения: 377
И аз се записвам. След като предната седмица не издържах, дано тази да е успешна.

# 18
  • Мнения: 589
Запис  Peace Упорито магаре съм и ще се справя!

# 19
  • Мнения: 3 861
мисля да се включа...
само дано не ме подгони пак някой стомашен вирус като миналия път  Sick

# 20
  • Пловдив/Бургас
  • Мнения: 156
И аз съм с вас момичета Flutter
Успех на всички! Peace

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 522
И аз отново се записвам. Предния път наруших, но този път ще съм стриктна. Благодаря отново на авторката за темата  bouquet

# 22
  • Мнения: 406
Пишете и мен... Аз на предната фаза свалих 1.200кг. и си ги задържах...  А и честно казано по цял ден като съм в университета не ми е трудно да карам само на течности. Вечерта като си изцедя един фреш и до другата сутрин ще ми е екстра Simple Smile И на тази фаза искам да смъкна поне килограм... И от диетката ако смъкна 1-2 ще е много добре...  Praynig

# 23
  • Мнения: 388
И аз
само да ми кажете какво се прави на тази диета

# 24
  • Мнения: 3 336
И аз
само да ми кажете какво се прави на тази диета

И аз се записвам за лунната диета във вторник. С ниско кръвно съм, дано да издържа Rolling Eyes

В момента съм около 67,4, плюс минус 200 грама, крайна цел 56 килца Tired Смайл, евала само на плодове и чай с мед не бих могла да изкарам и един ден, но пък очевидно има резултат Peace

# 25
  • Мнения: 167
Запис

И аззззззззззззз съм в кюпа ... миналия път забравих  ooooh!

# 26
  • у нас
  • Мнения: 443
запис

# 27
  • Мнения: 684
 Hug Hug HugБлагодаря за готината тема Belinea  Peace страхотно си я оформила.Аз се включвам в лунната от миналата седмица след нея се чувствах много лека,бодра и пълна с енергия така Naughty значи на 24.04 -ЛУНУВАМ!  bouquet

# 28
  • Мнения: 684
Момичета от две седмици спазвам лунната диета и да ви кажа наистина си има ефект Crossing Armsпък и един ден на течности е много добре за очистването на организма... newsm78 и той има нужда от почивка!Успех на всички! bowuu

# 29
  • Мнения: 624
Здравейте,майчета! Записвам се и аз-а дано с диетката и тичане сваля малко килограми Praynig

Последна редакция: нд, 22 апр 2007, 23:48 от tanqkarapetrova

Общи условия

Активация на акаунт