Кръв и пот в Клюкарника!

  • 7 035
  • 170
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 25 610
smile3507Офффф,не знам,ето пак ми доскуча...
Ай си говорим за пишки,казарма,футбол и лети джанти,а?

Ти пък кога си била в казармата?  newsm78

За първото ти вярвам, че може и да разбираш...  Mr. Green

# 136
  • Sofia
  • Мнения: 3 029
....Приемайте го на майтап и не се впрягайте излишно.Не ми пука кво мислите за мене,не ви познавам и не ми трябва....
Майтапът няма нищо общо с изразните средства, използвани от седмокласниците в голямото междучасие пред кафето.

Проблемът с клюкарника е, че от общо 100% пишещи тук, четящите са под 10%.
Всеки трябва да е оригинален. На всяка цена. Четенето не се брои. Не носи точки.
Дори някой да е имал какво да каже, мнението е в "торбата", а тя е голяма, широка и дълбока. И кръгът се затваря.

# 137
  • Мнения: 154
С бг-мама съм откакто се роди детето ми - повече от 4 години. Много ли е, малко ли е не знам. Във форума съм "новак" - рядко поствам, но редовно чета. Старая се да не обръщам внимание на цинизмите, грубото отношение и нападките, защото не искам да си развалям удоволствието... Но при такива груби нарушения на добрия тон и на мен ми става тягостно. Все пак войната между нови и стари ми се струва доста детинска, не мислите ли?

# 138
  • Мнения: 9 903
С бг-мама съм откакто се роди детето ми - повече от 4 години. Много ли е, малко ли е не знам. Във форума съм "новак" - рядко поствам, но редовно чета. Старая се да не обръщам внимание на цинизмите, грубото отношение и нападките, защото не искам да си развалям удоволствието... Но при такива груби нарушения на добрия тон и на мен ми става тягостно. Все пак войната между нови и стари ми се струва доста детинска, не мислите ли?

моля, дай пример/цитат на война между нови и стари.
За тази война непрекъснато четем, а къде точно се води, никой не е наясно.

# 139
  • Мнения: 10
.Ако беше joro01 нямаше да има такова напрежение, а щеше да има щастливи и задоволени форумки.Давай Лиске,оплюйме!

Ама разбира се!  Shocked
Жоро 01 е мъж! Меценат и патриот, ако разбираш какво искам да ти кажа. И има Нокия и Бенц, все пак! И знае много добре за какво мечтае едно пиче!
А ти какво имаш?  Whistling
Имам три декара лозе,5 декара ниви и 2 декара ливади.Имам куче и коте.А ти какво имаш?

# 140
  • Мнения: 1 992
С бг-мама съм откакто се роди детето ми - повече от 4 години. Много ли е, малко ли е не знам. Във форума съм "новак" - рядко поствам, но редовно чета. Старая се да не обръщам внимание на цинизмите, грубото отношение и нападките, защото не искам да си развалям удоволствието... Но при такива груби нарушения на добрия тон и на мен ми става тягостно. Все пак войната между нови и стари ми се струва доста детинска, не мислите ли?

моля, дай пример/цитат на война между нови и стари.
За тази война непрекъснато четем, а къде точно се води, никой не е наясно.

Тази "война" е като Студената война. Mr. Green

# 141
  • Мнения: 6 029
ий че готина тема, изък че не можах да я хвана отначало... и къде е верно тая война, да хода да гледам сеир...?

# 142
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Хубаво е да имаш лозя,ниви и ливади  Stop но още по-хубаво е да имаш елементарно възпитание,чувство за мярка и такт!Много ценни нещица са в живота Hug
 newsm78 като гледам тука колко нещо сте изписали...има къде -къде по-сериозни теми за разискване,и колко  са се хванали на въдицата на търсещите сеири Sick
 newsm78немисля,че има война между нови и стари...има неуверени нови дето си мислят, че не ги искат старите,пък то зависи и къде пишеш Rolling Eyes

# 143
  • Мнения: 6 029
Хубаво е да имаш лозя,ниви и ливади 

уау.... ма аз нямам:(

# 144
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 то и аз нямам..други се хвалят с тях

# 145
  • Мнения: 3 861
.Ако беше  нямаше да има такова напрежение, а щеше да има щастливи и задоволени форумки.....


Въртим, сучем и все до joro01 опираме накрая  Mr. Green Mr. Green Mr. Green....

Последна редакция: нд, 22 апр 2007, 01:51 от доня КОПРИВА

# 146
  • France
  • Мнения: 726
Според вашите разбирания аз съм "новак". Но като такава, усещам напрежение в някои подфоруми (1-2 пъти и аз го създавах). Но напоследък, наистина има " кръв и пот", особено гук.
Случвало ми се е да апелирам към спокойствие, но уви, глас в пустиня.
Преди 2 дена пуснах тема "Професионална деформация или деформация на професията". Въпреки два уточняващи постинга, имаше злобни забележки, целящи моето злепоставяне.
Наложих си игнориране на тези "елементи", НО СА МНОГО и не мога да ги запомня. Свремето и това ще стане.

# 147
  • Мнения: 3 405
Имала съм късмет, значи, че от няколко дни само "прелитам" от тук Grinning Много неща не знам как са се развили, изтървала съм нови теми, битки и пр. Но пък навън е пролет, морето напомня за себе си, слънцето се усмихва...

# 148
  • Мнения: 393
Чета, чета и пак чета  Thinking. Опитвам се да разбера защо някои потребители не проявяват толерантност към мнението на други. Всеки има право на свое лично мнение - независимо пола, местоживеенето и ред други фактори. Все пак това е открит подфорум "Клюкарник". Защо трябва да се превръщаме в махленски клюкарки/клюкари. Защо трябва да реагираме като "татко" Сталин -  "Който не е с мен е против мен" newsm78.
Не смятам да има разлика между "нови" и "стари" потребители. Не смятам, че ние живеещите извън граница сме по-различни от тези, живещи в България. Просто, така се е получило - по едни или други причини. Не смятам, че живеещите в големи градове са нещо повече от тези, живеещи в села и малки градчета (незвисимо дали са в България или в чужбина).
Доста спорове са се водили (а и досега се водят) по темата "Кое е първичното - кокошката или яйцето?" Всяка страна дава доводи в подкрепа на своята теза.
Нека проявим малко ТОЛЕРАНТНОСТ към мненията, различаващи се от нашето.
  bouquet

# 149
  • Мнения: 2 724
Всъщност къде е проблема, не разбирам ?Ако на някой не му харесва в клюкарника, най -лесното решение е да не влиза там .

Общи условия

Активация на акаунт