Кръв и пот в Клюкарника!

  • 7 043
  • 170
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 393
Всъщност къде е проблема, не разбирам ?Ако на някой не му харесва в клюкарника, най -лесното решение е да не влиза там .

 smile3501

# 151
  • София
  • Мнения: 1 524
В Клюкарника е най-лесно да отнесеш някоя и друга обида, къде тънка и с чувство за хумор, къде директна  Mr. Green  Mr. Green
Когато няма смислени аргументи против дадено мнение, обикновенно се започват обидите, без преди това да си обиждал някого го отнасяш, но то това си е клюкарник в крайна сметка  hahaha

# 152
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
то сега стана такава работата-да не си показваш предпочитанията, да си плюеш на обсипания със звезди небосвод и да не си слаб, щото трябвало да си толерантен.
Винаги давам примера си със старата компания и новака в нея-нормално е да не е част от компанията. Ако иска да е там, си намира начин, а после може и да промени поведението на компанията, ако не иска-търси си друга компания.
2225666те мнения, които са изписани под ника ми са малка част от другата плява, която съм изписала и говорят само за две неща-тук съм отдавна и/или съм пристрастена.
Пък, нови или стари-едната част са ми безразлични, за друга част си сменям мнението във времето, а за останалата част-първото ми впечатление не ме оставя.
И продължавам да си пиша, въпреки че често забелязвам как писаниците ми остават без коментар, да взема да си загубя самочувствието ли  newsm78

# 153
  • Мнения: 2 924
така...
чакам си нещо и си викам я най-после след доста време да надникна в клюкарника...
И що да видя?!!
Нищо не видях,поне нищо ново и непрочетено.
Като стар вестник забравен в тоалетната и попрелистван в момент на дълбокомислие Simple Smile
Откак не чета и пиша никъде освен в Хоби,вярвайте ми форумът ми изглежда като райско
местенце ,където постоянно искам да се връщам.
Не се чувствам нито стар потребител,нито нов.
Нямам нужда да бъда част от никоя група,не мога да създавам и приятелства тук.
Навремето влизах само в клюкарника-преминавах през етап от душевното ми развитие, когато имах нужда
да погазя в калта и съответно да се изцапан от пръските, скачайки там:)
Сега вече преминала през преизподнята и пречистила се си спомням с умиление за онзи етап- когато не
бях пораснала и ми харесваше да се държа като дете и да си играя с другите деца:))

# 154
  • Мнения: 2 353
  Франзела, ни мой. Ако ти се губи, загуби си дистанционното.

# 155
  • Мнения: 2 724

Сега вече преминала през преизподнята и пречистила се си спомням с умиление за онзи етап- когато не
бях пораснала и ми харесваше да се държа като дете и да си играя с другите деца:))

На мен пък ми харесва понякога да съм дете, да се държа като дете, и да си играя с такива като мен   Mr. Green .

# 156
  • Мнения: 2 792
   Което ме подсеща, че и ти си в оная горната група  Laughing, казах аз, че ще допълвам и дописвам  Crazy

# 157
  • Мнения: 3 423
   Което ме подсеща, че и ти си в оная горната група  Laughing, казах аз, че ще допълвам и дописвам  Crazy

Само да не се налага да се плаща
членски внос, че бързо ще изляза.

# 158
  • Мнения: 2 792

Само да не се налага да се плаща
членски внос, че бързо ще изляза.
Ние вече си го плащаме членския внос, мрънкането на разбралите-не доразбралите  и обидените от нашата злоба  Mr. Green

# 159
  • Мнения: 3 447
Само да не се налага да се плаща
членски внос, че бързо ще изляза.
Не само, че се плаща членски внос, ами и благотворителна дейност се развива - всяка неделя между 2 и 4 в Южния парк новаци могат да ни целят с развалени домати напълно безплатно, за разтоварване на напрежението.

# 160
  • Мнения: 25 615
Ба, ша бия толкоз път за едни домати!  Stop
Поне някое вмирисано яйце да имаше...  Crossing Arms

# 161
  • Мнения: 3 447
Ба, ша бия толкоз път за едни домати!  Stop
Поне някое вмирисано яйце да имаше...  Crossing Arms
Няма да биеш път бе, поемаш дежурството по местожителство -  из страната също има новаци, които искат да ни освиткат, я.

# 162
  • Мнения: 3 818
Мили ми съфорумки! Колкото и да се поспречквате, вие сте като едни златни мушички пред форумците по футболните форуми. Правих там едно проучване за отзиви за една статия и ми се изправиха косите от толкова злоба, псувни и ужасии! Това се казва кръв и пот...

А ние тука сме си съвсем прилични и готини! Hug

Изобщо не си права за това! Подвизавам се из футболни форуми повече от четири години и някои от тях познавам из основи. Там злобата е напълно привидна. Ако влезеш за малко, ще ти се стори ужасяващо, ако се задържиш за по-дълго обаче, ще разбереш, че там повечето хора са приятели, които работят/учат/забавляват се заедно и всъщност не влагат нищо нито в псувните, нито в обидите. Просто са мъже и комуникират по различен от нас начин. Там не е нищо странно да на напсувате с някого заради мач, с когото след половин час пиете бира заедно мирно и тихо Laughing  Хората влизат, изпускат парата и пак си живеят дружно. И там нещата са много по-непринудени и истински от много други места. Peace

# 163
  • Мнения: 9 903
кръв и пот ще има, докато има хора, които в неделя сутрин отварят ен-тата поред тема, в която съобщават, че им е много мъчно за Слави Трифонов. След като "старо куче" учтиво, приятелски и деликатно посочи линк към съществуваща такава тема и добави, че вече са затворени други 5-6 такива, трета съфорумка някак подминава дадения линк и пита "а какво  е станало със Слави Трифонов"; е, извиньети.....

# 164
  • Sf
  • Мнения: 808
Цялата работа е, защото новаците си мислят, че към тях има различно отношение.

Няма отношение. Е отговорът.  Wink

Аз си спомням като новак никой не ми е обръщал внимание, никой не ме е нападал, нито ме е обиждал Simple Smile

Зависи ти, като новак, как ще подстъпиш към останалите Simple Smile Това може да бъде изведено като лозунг  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт