Слави ослепява!

  • 5 516
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Росен е умен. Но схванат един такъв, като мечок. Явно животът пред камера ну му е амплоа.

# 16
  • Мнения: 2 386
Така е. Очевидно е,че не му е особено приятно да води предаването.Той си е такъв- интелект зад кадър.
Питам се защо Годжи не го замества... Thinking

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Хора, спрете с тези апокалиптични заглавия, на път сме да надминем жълтите вестници Sick

# 18
  • Мнения: 583
Много говорите. Кой е и какъв е Слави, и какво е състоянието му в момента, си знае само той. Някой, който е постигнал това което е в момента Слави, и това което е правил,и  може да каже с ръка на сърцето си, че е на равно с него, тогава да говори. За да използва думи и епитети, значи има право.Кои сме ние да го съдим или обсъждаме? Спрете, като някои жълтурки да ровите в раните на другите. Просто е долно и гадно това, което се пише тук, независимо за кого. Толкова ли нямате с какво да се занимавате та стигнахте до Слави? smile3527 smile3528 

# 19
  • Мнения: 2 386
Моля? newsm78
'Долната тема' с оплюването беше заключена.....Тук да виждаш нещо нередно?
Напротив- съпричастни сме. Аз поне съм, за другите не смея да говоря.

# 20
  • Мнения: 63
Росен-слаба ракия?М-м. Naughty
Просто играе по свирката на когото се налага....иначе е изумителен, понавам го..но това няма значение в момента.

По чия свирка играе?
Аз пък бях под впечатлението, че Слави, като водещ и лице на екипа говори това което Росен и сие подчинени сценаристи му напишат  Confused.
И предаването и страничните дейности на Слави и екип изглеждаха доста по-различно при Любен Дилов син.

# 21
  • Мнения: 2 673
Хора, спрете с тези апокалиптични заглавия, на път сме да надминем жълтите вестници Sick
Peace

# 22
  • Мнения: 3 423
Много говорите. Кой е и какъв е Слави, и какво е състоянието му в момента, си знае само той. Някой, който е постигнал това което е в момента Слави, и това което е правил,и  може да каже с ръка на сърцето си, че е на равно с него, тогава да говори. За да използва думи и епитети, значи има право.Кои сме ние да го съдим или обсъждаме? Спрете, като някои жълтурки да ровите в раните на другите. Просто е долно и гадно това, което се пише тук, независимо за кого. Толкова ли нямате с какво да се занимавате та стигнахте до Слави? smile3527 smile3528 

Извини ме, Корнишонко,
ама постът ти е неадекватен.
Преосмисли го, прочети темата.

# 23
  • Мнения: 26
Стискам палци на Слави!
Преди години и аз , за съжаление , се убедих , че никой от нищо не е „застрахован”.
И парите в някой случаи не са от особена полза.
Пожелавам му „ късмет”!
И на всички нас , също!
  bouquet

# 24
  • Мнения: 780
Стискам палци на Слави!
Преди години и аз , за съжаление , се убедих , че никой от нищо не е „застрахован”.
И парите в някой случаи не са от особена полза.
Пожелавам му „ късмет”!
И на всички нас , също!
  bouquet
  newsm10 дано се оправи   bouquet
преди 10 години и аз бях със същата диагноза , но на дясното око - който не го е преживял - не знае , но не го пожелавам и на най- големият си враг. Може би за  около месец се възстанови , но не на цяло зрението ми на дясното око . От тогава все съм с нагласата , че някой ден ще стане това и с лявото , но каквото ми било писано . Така че знам как се чувства Слави и му пожелавам да се оправи по- бързо .

# 25
  • Мнения: 822
В природата гръмотевиците удрят високите и самотни дървета. Може би той е прекалено висок...Не зная.
Пожелавам му да оздравее!Или по-точно...Каквото и да се случи с него,да се опита да използва славата и името си,за да помага на многото слепи хора и тези с ограничено зрение в България...Животът все пак продължава!

# 26
  • Мнения: 3 423
В природата гръмотевиците удрят високите и самотни дървета. Може би той е прекалено висок...Не зная.
Пожелавам му да оздравее!Или по-точно...Каквото и да се случи със него,да се опита да използва славата и името си,за да помага на многото слепи хора и тези с ограничено зрение в България...Животът все пак продължава!

Това той го каза.
Няма да се дава.

# 27
  • Мнения: 822
Не съм го слушала...Четох само написаното по някои вестници...Дано да продължава да помага!

# 28
  • Мнения: 6 167
предлагам на авторката да смени заглавието си, защото
а/ е шокиращо и б/ не е вярно.

с тоя афинитет към сапунките може да докарате инфаркт на някой някой ден. ooooh!

# 29
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
заглавието е доста "меко" за съжаление.

Общи условия

Активация на акаунт