Монтана - в пролетна премяна!!!

  • 22 050
  • 243
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 858
stani88  и аз съм в Пъстренците...кой е този блок на млекозавода? не го зная  newsm78
   ул. Христо Смирненски 3 -то4но срещу входа на шива6ките фирми- първия блок. А ти в кой блок си? 
Ми то ние сме били близо - аз съм в 10ти блок, срещу детската градина  Laughing Ми като си идвам следващия път може да си организираме и квартална среща...Маатете ще ни посети и тя  Laughing

Ама хайде да не е квартална а някъде централна а ?

# 91
  • Мнения: 123
Разбира се, Маатете, ще се съобразим с теб!!!  Hug Може една централна и една квартална  Laughing
pеtia , живея в Хаджи Димитър, а работя в Яворов...ако си някъде из тази отсечка може да се срещнем и през седмицата. Ще се радвам да се запознаем.  Hug Ти къде живееш?  И къде би ти било удобно за среща?

# 92
  • Мнения: 3 317
         newsm10   Ще се видим ,но пиши кога 6те си идва6. Ако искаш 6те ти дам и телефона си да ми се обадиш като си доиде6 - 0889936100
    
       

# 93
  • София
  • Мнения: 258
Здравейте!
Предстои ни почивка за две седмици в близост да Монтана. Интересуват ме координатите на някой добър педиатър, защото детето май се опитва да се разболее. Засега удържам фронта, но предпочитам да съм подготвена, ако се наложи.
Предварително благодаря  Hug

# 94
  • Мнения: 123
stani88 ,
 Peace Като ми стане ясно кога ще си идвам ще си организираме една срещичка  Hug

Коте Боте , съжалявам, но аз не съм по тази част...може би някоя от другите майки ще ти помогне с инфо  Hug

# 95
ei neznaeh 4e na6iq grad si ima otdelna tem :lol:kolko glupavo se izkazah samo :lol:super.az sam viki i sam rodila pedi mesec i polovina.studentka sam v sofiq,no sme tuka za o6te edna sedmica nqkade.6te se radvam ako moga da se vkliu4vam pri vas. :)4ao za sega

# 96
ehhhooooooooooooooooooo kade ste vsi4kiiii?????????????????? newsm78

# 97
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Нещо в последно време темата ни е малко бавничка но всички влизат от време на време.И моля те пиши на кирилица това е правило на форума.
Момичета чакам да кажете какво става със срещата и аз искам да дойда но само събота и неделя съм си тук.Е казвайте кога ще бъде.
eliiiii аз живея в Надежда 6 и не си ми близо да се видим а работата ми е до дома ми.Ако о искаш може да се видим някъде по центъра,поканени са и всички които живеят в София.

# 98
  • Монтана
  • Мнения: 499
Здравейте на всички  Hug
Много сте писали бреееее  newsm78
Няма ли да разкажете къде почивахте и т.н
Аз от 17.07.2007г до 09.08.2007г бях на почивка-море в Приморско.Много добре си изкарахме и мн ни хареса на всички.Сега се записвам зада видите, че все още се мотая тук и че не съм ви забравила и от 12.08.2007г до 22.08.2007г ще съм в Чехия.Това е от мен  bouquet

# 99
здравейте отново Hugнаистина е бавна темичката Cryможе кам НДК да се видим Thinkingили newsm78

# 100
  • Мнения: 42
Здравейте за срещата в София бройте и нас с Ангел.
Що се отнася до почивките ние бяхме от 27.06 до 25.07 в Гърция и си изкарахме супер.
 

# 101
привет от мене  отново.за срещата-хаиде да определим ден и да трагжаме на разходка и кафенце.аз утре си отижам кам софия и сам сжободна.що ви няма така.нещо ми е яко скука. Cryкаде сте????????????да не би да сте на моренца а?????????аиде тожа е от мене и доскоро преградки  Hug Hug Hug

# 102
  • Мнения: 123
Нещо в последно време темата ни е малко бавничка но всички влизат от време на време.И моля те пиши на кирилица това е правило на форума.
Момичета чакам да кажете какво става със срещата и аз искам да дойда но само събота и неделя съм си тук.Е казвайте кога ще бъде.
eliiiii аз живея в Надежда 6 и не си ми близо да се видим а работата ми е до дома ми.Ако о искаш може да се видим някъде по центъра,поканени са и всички които живеят в София.
Ами ок, аз съм съгласна...само че тази седмица съм по-натоварена и няма да мога...ако искате да се разберем за другата седмица, тъкмо ще има няколко дни да разберат повече майки и да дойдат и те!?  Simple Smile
Относно мястото, аз съм съгласна около НДК /тъй като другите области не са ми много познати  Laughing /

# 103
добро утро от мен.аз сам сагласна др.седмица.дано се сабереме много мами. Simple Smileне сам спала нощес от моето малко звер. #Cussing outсамо се варти и скомраца.някои има ли които йижее близо до квартал лагера????????аз си непознажам никои и все още ми е тапооооо Cry.това е за сега от мене

# 104
  • Мнения: 42
Момичета ние утре вечер си пътуваме за Монтана. Ако искате може да си направим една срещичка.Ще чакам предложения до утре следобяд.

Общи условия

Активация на акаунт