Продължителността на акта има ли значение?

  • 6 725
  • 107
  •   1
Отговори
# 60
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Е това вече е друго и мисля че по важно  от хронометъра.

# 61
  • Мнения: 5 393
Тя и твойта класа е една,
освен това,някой жени хич не са ощетени,
а са доста по-класни от теб,гарантирам ти  Peace

И кои са тези някои по-класни жени? Аз съм членка на Ротари Клъб, на една ложа, на Ордена на Тамплиерите, дарителка съм на сираци, на политически кампании....да продължавам ли? Кажи ми кои са по-класните жени, на които завиждаш... Всяка година ходя на Световния Икономически Форум в Давос, ръкувала съм се с Бил Гейтс....да вникнем ли по-надълбоко или не?


 Joy Joy Joy Joy Joy
Така като те попрочетох малко, лъхаш повечко на простотия, а не на класа.Една жена от класа никога няма да тръгне да се фука по форумите на кого е стискала ръката и тем  подобни.

Та аз примерно твърдя, че съм по-класна от тебе, щото съм се ръкувала и съм си говорила с Принц Филип, мъжа на Елизабет Втора bowuu

# 62
  • Мнения: 1 400

селска работа, никакво вникване в ситуацията

За коя точно ситуация говориш? И хайде ако обичаш да изключиш подчертаното от постингите си- и без това са достатъчно елементарни  Stop
Колкото да класата.... Thinking... Познавам доста жени (и мъже) от класа... и нито една като теб - защо ли?
Отговори си сама....
И кои са тези някои по-класни жени? Аз съм членка на Ротари Клъб, на една ложа, на Ордена на Тамплиерите, дарителка съм на сираци, на политически кампании....да продължавам ли? Кажи ми кои са по-класните жени, на които завиждаш... Всяка година ходя на Световния Икономически Форум в Давос, ръкувала съм се с Бил Гейтс....да вникнем ли по-надълбоко или не?


 Joy Joy Joy Joy Joy
Така като те попрочетох малко, лъхаш повечко на простотия, а не на класа.Една жена от класа никога няма да тръгне да се фука по форумите на кого е стискала ръката и тем  подобни.

Та аз примерно твърдя, че съм по-класна от тебе, щото съм се ръкувала и съм си говорила с Принц Филип, мъжа на Елизабет Втора bowuu
Гледам дори са ти отговорили вече...

# 63
  • Мнения: 1 400
Айде кажете ми и на мен за каква точно ситуация говорим тука? Изключвам 4 часовият , щото то не е ситуация ами ... явление някакво newsm78.
Само аз ли съм ГБП ,а?
Какви ситуации, какви пет лева... ooooh!

# 64
  • Мнения: 830
Оле големи бисери прочетох тук Laughing Laughing LaughingАз 4 часа определено не бих издържала без прекъсване направо ще се протъркам Mr. GreenОколо 40мин  ми звучи нормално,ако не ми стига го повтарям след 5 мин пауза Joy

# 65
  • Мнения: 75

И кои са тези някои по-класни жени? Аз съм членка на Ротари Клъб, на една ложа, на Ордена на Тамплиерите, дарителка съм на сираци, на политически кампании....да продължавам ли? Кажи ми кои са по-класните жени, на които завиждаш... Всяка година ходя на Световния Икономически Форум в Давос, ръкувала съм се с Бил Гейтс....да вникнем ли по-надълбоко или не?
Мммдаа,с тези светски ангажименти
явно достигаш до 4 часа...годишно.
Ми то от срещи и ръкувания хич не ти остава време за повече.

Друг вариант: newsm78
....къде ли е студиото за снимки на филми за възрастни? #Crazy

# 66
  • София
  • Мнения: 2 170
Продължителността на акта има ли значение?

За мен има.Ако не е имало време за любовна игра 5 мин абсолютно не ми стигат.Това разбира се не значи,че акта винаги трае 5 мин Joy,просто отговарям на въпроса.Иначе по принцип всеки път е различно,за мен от 30 мин до 1 час са екстра,не ми харесва да ме клатят по 2 часа и да  си чувствам някои места изтръпнали Mr. Green.Имаме си  и 5-10 минутни  маратони,ма и от тях не се отказвам. Laughing

 smile3521  202uu

# 67
  • Мнения: 1 400
На никоя не завиждам,защото имам време да стана като тях.....

Има завист. Време не знам дали имаш, но не вярвам да те приемем в нашите организации. Нещо липсва ми се струва.

Вашите казваш,а? newsm78
Принц Филип е никой?
Извинете , г-жо Филипова.... Истинската си фамилия ли сте изписали за свой ник или ползувате нечия плебейска? И защо ако да? И защо нийде не съм чувала, за вашата тъй важна особа?
Отивам да разсъждавам.... Thinking

# 68
  • Мнения: 7 723

За това, че ти търсиш пичове, които да те клатят поне 4 часа,
а аз - да не видя такива..... Stop
.... та офертата ти беше да ходим заедно на пазар!!  Whistling

# 69
  • Мнения: 3 674
Разли4но всеки път.Когато имаме пове4ко време то заделяме около  4ас, /с предварителни игри4ки разбира се   Mr. Green /...но като няма време може и да стане за минутки..и пак е супер...понеже е спонтанно Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 534
Благодаря,но специално накъм вашите не съм се засилила, Naughty
все някъде ще си намеря място,тъй като това което ми липсва
е самохвалството

# 71
  • Мнения: 150
Класа е думата, която е важна в случая. Класна жена е оставила хилядите си задължения и е при плебеите в този форум... Защо?

Ако приемем, че тя не е поредната избягала от лудницата, то какво дири именно тук?

Аз няма да правя анализ, само ще припомня на госпожа Филипова един термин, който често е чувала - митомания.

# 72
Не ми липсва логика бъди сигурна,
това е мнението на  бъдещия ми съпруг,
а доколкото виждам на твоя пише адреса ти-много класно  Peace


и си оправи тавтологията,моля,че ти губя смисъла

Според мен ти си манекенка. Laughing

# 73
  • Мнения: 2 716
Дори няма да споря.
Аз си държа на 11 минути.
Бонбониера, обръщай се веднага на другата страна  Naughty

# 74
  • Мнения: 534
Благодаря,
това ми е мечтата,но имам повече умствен багаж и затова не станах(да ме прощават,срещат се и умни жени сред тях).
Знаеш ли писна ми да си чеша езика с глупости,
жива-здрава и много поздрави на Татко Карло от мен да кажеш,докато
ти скъсява носа.



 

Общи условия

Активация на акаунт