Продължителността на акта има ли значение?

  • 6 706
  • 107
  •   1
Отговори
  • Мнения: 100
Всичко се изкоментира за секса, само продължителността не споменахте.
Кажете колко време Ви се ще да е един акт!!!
И сега да не ми скочите, че не го правите по часовник, щото не Ви вярвам. Всяка знае приблизително колко трае обичайният акт.
Пък ако сте на кеф, разкажете и за екстремните актове, обичате ли да Ви повтарят(потретването е фантазия) и разни други "любопитни" факти.

# 1
  • Мнения: 46 562
За мен оптималното е от 30 мин. до 1 час.

# 2
Има значение. Един мъж или си го може или не го може. Такива под 4 часа въобще да не се заглеждат по мен.

# 3
  • Мнения: 100
"4 часа"
надявам се да е някаква грешка..... или аз .......... Shocked

# 4
  • Мнения: 150
Три секунди! Ай рипийд - три секунди! При това по задължение...

# 5
  • Мнения: 48 023
4 часа ми идва множко вече, ама поне 30-40 минути да е Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 7 723
Има значение. Един мъж или си го може или не го може. Такива под 4 часа въобще да не се заглеждат по мен.
Аз пък хич не искам да се заглеждат по мен такива,
които ще ме мъчат цели 4 часа  Crazy

# 7
  • Мнения: 5 370
Има значение. Един мъж или си го може или не го може. Такива под 4 часа въобще да не се заглеждат по мен.
Тц тц тц-и тантрически секс ли практикуваш, освен всичко друго?
Кога успя да обмениш опит с Труди и Гордън, а? Laughing Sunglasses

# 8
  • Мнения: 2 716
11 минути
Паоло Коелю  Peace

# 9
  • Мнения: 2 792
  На приказки всеки знае и две и двеста и тъй като не мога да ви го демонстрирам сега, ще си замълча. (цялото това излияние, да се приема за мълчание)

# 10
  • Мнения: 6 155
За мен оптималното е от 30 мин. до 1 час.
Ахъм  Wink

# 11
 Зависи от мниго неща........

# 12
  • Мнения: 1 992
Обичам и бърз секс и бааавен и продължителен. Ама не съм засичала кой колко е.

Офф: Филипова пак успя да ме разсмее Mr. Green

# 13
  • Мнения: 6 029
е зависи, вие па всеки път един и същ секс ли праите - баси скукята.....

# 14
  • Мнения: 10 758
Според зависи Mr. Greenдали е с любовника или със съпруга Twisted Evil

# 15
  • Мнения: 87
за 3 минути мога да свърша 2 пъти...

# 16
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не, няма. Различно е. Тази сутрин бързах за работа, та се вместихме в 5 мин.

# 17
  • Мнения: 1 299
И 5 мин и 50 мин все едно - важното е да е приятно
Сега се сещам една сутрин разправям на моя - имаме 20 мин  Wink, ще стигнат ли  Laughing. Той вика - да...По едно време, супер отегчена поглеждам часовника, а то вече 40 минали, а младежа още се бори ... Тогава ми се видя цяла вечност и нямах търпение да свършва вече... А имало е случаи и за 5 мин и да е било супер... Peace

# 18
  • Мнения: 3 423
Цък-цък-язък,
100jan го е казал.

# 19
  • Мнения: 1 312
Три секунди! Ай рипийд - три секунди! При това по задължение...

Сега три,догодина по-малко Mr. Green

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ади сега 15-20 мин. стигат.
4 часа аз ще забравя за ко се е качил отгоре ми Crossing Arms

# 21
  • София
  • Мнения: 1 524
4 часа АУУУУ това филм на ужасите ли е?
Представяте ли си 4 часа всеки ден или през ден?
При редовен секс 20-30 мин е перфектно представяне, при наваксване 1 час, а всъщност какво беше това секс, че да го обясня още веднъж на мъжо??

# 22
  • Мнения: 1 418
Като правя секс не си гледам часовника.Милена Филиповаслед 20мин.
сигурно с това се занимава.ако се сеща за какво става въпрос,
все пак.И не казвайте,че е недоклатена,направо си е с разбита предница.

# 23
  • Мнения: 2 716
Ти в публичен дом ли живееш?
Не ми е обидно. Чувството ми за достатъчност би позволило 4-часов сеанс в съответа интервалност. Считам вникваш в изказа.

# 24
  • Мнения: 6 167
ама как 4 часа  Rolling Eyes
това е от 9 ( напр.) до 13ч само сутрешния...
ужасен ужасон.



# 25
  • Мнения: 534
4 часа,
после колко време ходиш като патица  newsm78

# 26
Ти в публичен дом ли живееш?
Не ми е обидно. Чувството ми за достатъчност би позволило 4-часов сеанс в съответа интервалност. Считам вникваш в изказа.

4 часов годишен сеанс ли.? това даже не е и смешно. Живея в апартамент 250 квадрата. Знаете къде, това е достатъчно. Имаме и къща в Бояна и още имоти, но нека не губя скромността си заради злобни нападки.

4 часа,
после колко време ходиш като патица  newsm78

Не съм виждала патица в Кавали.

# 27
  • Мнения: 1 400
Milena Filipova, ти вярваш ли си изобщо? 4 часа да те клатят... веднъж годишно става.

Веднъж годишно става при жени като тебе. В това не влагам никакъв смисъл - тълкувайте си го както искате. Вината не е ваша ами на мъжете ви. Господ ги е дарил с чудовищни колове и е редно да ги ползват по предназначение. Не може мъж с 25 сантиметра да не ги ползва с часове. Показва най-малкото липса на уважение към жените. Нито една моя приятелка или съседка например не прави секс под 2-3 часа.
Б*х м** му!
Тез мъже да не са с проблеми с еакулацията нещо? Или пък с ерекцията? Или пък и с двете?
Два часа - разсънване и още два часа - изсвършване? newsm78
Познах, нали? Flutter
Нормалното според мен е до час , час и два-трийсет минути нааааай-много. Другото си е вече мазохизъм Crazy

# 28
  • Мнения: 6 167
добре де, тези 4 часа... за 1 полов акт ли говорим, Милена?
тоест, 4 часа ... само за една.. кулминация? 
плс. разни увертюри и загрявания влизат ли в тези 4 часа newsm78

# 29
  • Мнения: 4 586
Истинско бижу си, Милена, за 2-3 други форума се сещам.

# 30
  • Мнения: 534
Абе така като ти гледам постинга май не си от скромните,
пък и апартамента и къщата ти в Бояна нямат общо с това,на което
се опитваш да отговориш

# 31
  • Мнения: 6 167
добре де, не може ли да приемем, че някой прави полов акт от 4 часа?
това явно има връзка и с имотното й състояние, няма лошо - така го разбира живота момичето, така си го живее.

# 32
  • Мнения: 534
Значи колкото повече имоти-повече секс
аз се чудя бабите-реситутки какво правят по цял ден,то
какво било  Thinking

# 33
  • Мнения: 87
Веднъж ми се случи сексуална нощ от 23 часа на единия ден - до 6 часа сутринта на другия... , ама не беше нон стоп лашкане - имаше и ласки... (ох , изпаднах в носталгия Sad )

# 34
  • Мнения: 804
Е,този пост със съседките и комшийките ме уби. Вие какво като станете сутрин и почвате да се хвалите кой колко часа секс е правил ли? Извинявай,ама това ми звучи извратено. Все пак това е личен живот,бе хора... ooooh! Ама щом сте седнали да се хвалите по форуми...какво ли се чудя... Thinking

Значи колкото повече имоти-повече секс
аз се чудя бабите-реситутки какво правят по цял ден,то
какво било  Thinking

Бонбониера,взех и аз да се замислям за същото...

# 35
  • Мнения: 1 400
добре де, не може ли да приемем, че някой прави полов акт от 4 часа?
това явно има връзка и с имотното й състояние, няма лошо - така го разбира живота момичето, така си го живее.
Добре бе жена... Как я приемаш ти  таз работа? После ...как и се чувствала? Да те лашка 25 сантиметров в продължение на 4 часа newsm78....
Ааааа! Сетих сееее - може това да й е призванието на жената Flutter Flutter Flutter
Те лесно изкарват ли се таз пари за вили и апартаменти, а?
Требе явно да носиш на е**н Flutter Flutter

# 36
  • Мнения: 2 792
 Не приемате ли ситуацията прекалено буквално и на сериозно- мълчаливо се обадих аз.

# 37
  • Мнения: 534
Мацо,требе да имаш яка ш***а
за да може да поддържаш тия имоти  Joy Joy Joy
и тоя стандарт

# 38
  • Мнения: 87
...ако автомобилните гуми се правеха от ваджайни - нямаше да имат износване...  Laughing

# 39
Не приемате ли ситуацията прекалено буквално и на сериозно- мълчаливо се обадих аз.



За маратона или имотите ?- неразбиращо попитах аз Laughing

# 40
  • Мнения: 804
А я да питам аз, тези 4 часа на колко време са? Мама знае предложи веднъж годишно и я отрязаха неделикатно.Та аз питам на колко време е секса на 4 часа.Да не се окаже веднъж месечно... Това всеки ден по 4 часа...не само мъжкия орган ще се амортизира ами и женския...
И друго, да нямаш абонамент при някой гинеколог за поддръжка?

# 41
  • Мнения: 2 792
За маратона или имотите ?- неразбиращо попитах аз Laughing
   За каквото и да е.

# 42
  • Мнения: 10 758
Еййййй, ма като се хванахте за тия 4 часа и нема пущане братче ooooh!
Защо да не може да бъде 4 часа продължителността?Ако хронометъра се включи на първата целувка и се изключи след като той е свършил, реално може и да може.Това включва салата, предястие, основно ястие и десерт.

# 43
  • Мнения: 4 586
В някои форуми стихове биха написали.
Хайку наприме. Не е да не е било.
Хайку ми е труден.

12 часа бачкаме,
8 часа спиме,
а останалите 4,
на Х _ _ се въртиме.

# 44
  • Мнения: 1 153
Всичко има значение Wink

# 45
  • Мнения: 1 400
Мацо,требе да имаш яка ш***а
за да може да поддържаш тия имоти  Joy Joy Joy
и тоя стандарт
Да е яка...да е яка... newsm78 колко да е яка - ча па толкуз ни е Naughty.
Затуй и си кротувам ... Whistling

# 46
добре де, тези 4 часа... за 1 полов акт ли говорим, Милена?
тоест, 4 часа ... само за една.. кулминация? 
плс. разни увертюри и загрявания влизат ли в тези 4 часа newsm78

4 часа здрав труд. кой е казал, че кулминацията е една?! що за посредствени очаквания, що за мидъл клас събърбън лайф...

Абе така като ти гледам постинга май не си от скромните,
пък и апартамента и къщата ти в Бояна нямат общо с това,на което
се опитваш да отговориш

Айде нямало общо...та вие сами ме карате да ви ги казвам тези неща...и аз се чудя какво толкова ви интересуват...

Значи колкото повече имоти-повече секс
аз се чудя бабите-реситутки какво правят по цял ден,то
какво било  Thinking

Нормално е да ти се прави повече секс когато имаш хубав живот

добре де, не може ли да приемем, че някой прави полов акт от 4 часа?
това явно има връзка и с имотното й състояние, няма лошо - така го разбира живота момичето, така си го живее.
Те лесно изкарват ли се таз пари за вили и апартаменти, а?
Требе явно да носиш на е**н Flutter Flutter

селска работа, никакво вникване в ситуацията

А я да питам аз, тези 4 часа на колко време са? Мама знае предложи веднъж годишно и я отрязаха неделикатно.Та аз питам на колко време е секса на 4 часа.Да не се окаже веднъж месечно... Това всеки ден по 4 часа...не само мъжкия орган ще се амортизира ами и женския...
И друго, да нямаш абонамент при някой гинеколог за поддръжка?

Гумите могат да са от Росава до Пирели. Според возилото, разбира се.

Еййййй, ма като се хванахте за тия 4 часа и нема пущане братче ooooh!
Защо да не може да бъде 4 часа продължителността?Ако хронометъра се включи на първата целувка и се изключи след като той е свършил, реално може и да може.Това включва салата, предястие, основно ястие и десерт.

поредната изъгана и ощетена женица

Всичко има значение Wink

Именно. Най-важно е човек да има пари, класа и семейство.

# 47
  • Мнения: 534
Тя и твойта класа е една,
освен това,някой жени хич не са ощетени,
а са доста по-класни от теб,гарантирам ти  Peace

# 48
Тя и твойта класа е една,
освен това,някой жени хич не са ощетени,
а са доста по-класни от теб,гарантирам ти  Peace

И кои са тези някои по-класни жени? Аз съм членка на Ротари Клъб, на една ложа, на Ордена на Тамплиерите, дарителка съм на сираци, на политически кампании....да продължавам ли? Кажи ми кои са по-класните жени, на които завиждаш... Всяка година ходя на Световния Икономически Форум в Давос, ръкувала съм се с Бил Гейтс....да вникнем ли по-надълбоко или не?

# 49
  • Мнения: 6 167
ясно.
добре де, тези 4 часа... за 1 полов акт ли говорим, Милена?
тоест, 4 часа ... само за една.. кулминация? 
плс. разни увертюри и загрявания влизат ли в тези 4 часа newsm78

4 часа здрав труд. кой е казал, че кулминацията е една?! ...

ясно, това исках да изясня.

# 50
  • Мнения: 534
На никоя не завиждам,защото имам време да стана като тях,
възхищавам се на такива,една е от тях е Ла Бомба,която
мога да ти кажа че хич не е ощетена женица,а е  по-достойна
за уважение и без да членува в Ордена на Тамплиерите.
Освен това не се изтъква с неща,за които само тя знае дали са истина,
аз я изтъквам като дама от класа,защото съм го видяла с очите си.
И се чудя дали вече не натискаш клавишите с носа си  Outta Joint

# 51
  • Мнения: 209

Взе ми го от устата  newsm10 

# 52
  • София
  • Мнения: 5 289
Продължителността на акта има ли значение?

За мен има.Ако не е имало време за любовна игра 5 мин абсолютно не ми стигат.Това разбира се не значи,че акта винаги трае 5 мин Joy,просто отговарям на въпроса.Иначе по принцип всеки път е различно,за мен от 30 мин до 1 час са екстра,не ми харесва да ме клатят по 2 часа и да  си чувствам някои места изтръпнали Mr. Green.Имаме си  и 5-10 минутни  маратони,ма и от тях не се отказвам. Laughing

# 53
  • Мнения: 4 753
Не съм чувала някоя жена да обича 5-минутковците, нито да е останала задоволена след подобен "изтощителен" сексуален акт.

# 54
  • Мнения: 448
Продължителността на акта има ли значение?

Според мен-няма!Понякога и 5 минути са достатъчни,но оптималната продължителност е от 20 мин. до 1 час.
Иначе доста се посмях дотук с темата-то не са 4 часа,не са имоти,не са съседки......нямам думи. Joy

# 55
  • Мнения: 4 753
Извинявай, 5 минути за какво точно са достатъчни? Предполагам, единия от двамата да си разкопчае ципа Thinking

# 56
  • Мнения: 448
Извинявай, 5 минути за какво точно са достатъчни? Предполагам, единия от двамата да си разкопчае ципа Thinking
Сега се усетих,че малко съм прекалила,може би 15 минути са достатъчни. Embarassed

# 57
  • Мнения: 4 753
Ъъъ, 15...Минималистични оргазми викаш...На къс пас, скорострелни? Тц, мерси. Ще взема да умра от стремежа на кръвта ми да нахлуе бързо на определени места, че секса току виж приключил Laughing

# 58
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Ей хора да не би като правите секс да си включвате хронометърите.Не е важно количеството важно е качеството .

# 59
  • Мнения: 4 753
Хронометърът не, но оргазмометъра да Mr. Green

# 60
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Е това вече е друго и мисля че по важно  от хронометъра.

# 61
  • Мнения: 5 393
Тя и твойта класа е една,
освен това,някой жени хич не са ощетени,
а са доста по-класни от теб,гарантирам ти  Peace

И кои са тези някои по-класни жени? Аз съм членка на Ротари Клъб, на една ложа, на Ордена на Тамплиерите, дарителка съм на сираци, на политически кампании....да продължавам ли? Кажи ми кои са по-класните жени, на които завиждаш... Всяка година ходя на Световния Икономически Форум в Давос, ръкувала съм се с Бил Гейтс....да вникнем ли по-надълбоко или не?


 Joy Joy Joy Joy Joy
Така като те попрочетох малко, лъхаш повечко на простотия, а не на класа.Една жена от класа никога няма да тръгне да се фука по форумите на кого е стискала ръката и тем  подобни.

Та аз примерно твърдя, че съм по-класна от тебе, щото съм се ръкувала и съм си говорила с Принц Филип, мъжа на Елизабет Втора bowuu

# 62
  • Мнения: 1 400

селска работа, никакво вникване в ситуацията

За коя точно ситуация говориш? И хайде ако обичаш да изключиш подчертаното от постингите си- и без това са достатъчно елементарни  Stop
Колкото да класата.... Thinking... Познавам доста жени (и мъже) от класа... и нито една като теб - защо ли?
Отговори си сама....
И кои са тези някои по-класни жени? Аз съм членка на Ротари Клъб, на една ложа, на Ордена на Тамплиерите, дарителка съм на сираци, на политически кампании....да продължавам ли? Кажи ми кои са по-класните жени, на които завиждаш... Всяка година ходя на Световния Икономически Форум в Давос, ръкувала съм се с Бил Гейтс....да вникнем ли по-надълбоко или не?


 Joy Joy Joy Joy Joy
Така като те попрочетох малко, лъхаш повечко на простотия, а не на класа.Една жена от класа никога няма да тръгне да се фука по форумите на кого е стискала ръката и тем  подобни.

Та аз примерно твърдя, че съм по-класна от тебе, щото съм се ръкувала и съм си говорила с Принц Филип, мъжа на Елизабет Втора bowuu
Гледам дори са ти отговорили вече...

# 63
  • Мнения: 1 400
Айде кажете ми и на мен за каква точно ситуация говорим тука? Изключвам 4 часовият , щото то не е ситуация ами ... явление някакво newsm78.
Само аз ли съм ГБП ,а?
Какви ситуации, какви пет лева... ooooh!

# 64
  • Мнения: 830
Оле големи бисери прочетох тук Laughing Laughing LaughingАз 4 часа определено не бих издържала без прекъсване направо ще се протъркам Mr. GreenОколо 40мин  ми звучи нормално,ако не ми стига го повтарям след 5 мин пауза Joy

# 65
  • Мнения: 75

И кои са тези някои по-класни жени? Аз съм членка на Ротари Клъб, на една ложа, на Ордена на Тамплиерите, дарителка съм на сираци, на политически кампании....да продължавам ли? Кажи ми кои са по-класните жени, на които завиждаш... Всяка година ходя на Световния Икономически Форум в Давос, ръкувала съм се с Бил Гейтс....да вникнем ли по-надълбоко или не?
Мммдаа,с тези светски ангажименти
явно достигаш до 4 часа...годишно.
Ми то от срещи и ръкувания хич не ти остава време за повече.

Друг вариант: newsm78
....къде ли е студиото за снимки на филми за възрастни? #Crazy

# 66
  • София
  • Мнения: 2 165
Продължителността на акта има ли значение?

За мен има.Ако не е имало време за любовна игра 5 мин абсолютно не ми стигат.Това разбира се не значи,че акта винаги трае 5 мин Joy,просто отговарям на въпроса.Иначе по принцип всеки път е различно,за мен от 30 мин до 1 час са екстра,не ми харесва да ме клатят по 2 часа и да  си чувствам някои места изтръпнали Mr. Green.Имаме си  и 5-10 минутни  маратони,ма и от тях не се отказвам. Laughing

 smile3521  202uu

# 67
  • Мнения: 1 400
На никоя не завиждам,защото имам време да стана като тях.....

Има завист. Време не знам дали имаш, но не вярвам да те приемем в нашите организации. Нещо липсва ми се струва.

Вашите казваш,а? newsm78
Принц Филип е никой?
Извинете , г-жо Филипова.... Истинската си фамилия ли сте изписали за свой ник или ползувате нечия плебейска? И защо ако да? И защо нийде не съм чувала, за вашата тъй важна особа?
Отивам да разсъждавам.... Thinking

# 68
  • Мнения: 7 723

За това, че ти търсиш пичове, които да те клатят поне 4 часа,
а аз - да не видя такива..... Stop
.... та офертата ти беше да ходим заедно на пазар!!  Whistling

# 69
  • Мнения: 3 674
Разли4но всеки път.Когато имаме пове4ко време то заделяме около  4ас, /с предварителни игри4ки разбира се   Mr. Green /...но като няма време може и да стане за минутки..и пак е супер...понеже е спонтанно Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 534
Благодаря,но специално накъм вашите не съм се засилила, Naughty
все някъде ще си намеря място,тъй като това което ми липсва
е самохвалството

# 71
  • Мнения: 150
Класа е думата, която е важна в случая. Класна жена е оставила хилядите си задължения и е при плебеите в този форум... Защо?

Ако приемем, че тя не е поредната избягала от лудницата, то какво дири именно тук?

Аз няма да правя анализ, само ще припомня на госпожа Филипова един термин, който често е чувала - митомания.

# 72
Не ми липсва логика бъди сигурна,
това е мнението на  бъдещия ми съпруг,
а доколкото виждам на твоя пише адреса ти-много класно  Peace


и си оправи тавтологията,моля,че ти губя смисъла

Според мен ти си манекенка. Laughing

# 73
  • Мнения: 2 716
Дори няма да споря.
Аз си държа на 11 минути.
Бонбониера, обръщай се веднага на другата страна  Naughty

# 74
  • Мнения: 534
Благодаря,
това ми е мечтата,но имам повече умствен багаж и затова не станах(да ме прощават,срещат се и умни жени сред тях).
Знаеш ли писна ми да си чеша езика с глупости,
жива-здрава и много поздрави на Татко Карло от мен да кажеш,докато
ти скъсява носа.



 

# 75
Благодаря,
това ми е мечтата..



 

Човек е толкова голям, колкото са големи мечтите му.
И на тебе всичко най-хубаво:) Joy

# 76
  • Мнения: 1 400
Аз продължавам да очаквам отговор на въпросите си... Thinking
Нещо са неудобни ли?

# 77
  • Мнения: 1 426
Три секунди! Ай рипийд - три секунди! При това по задължение...
100jan4o, рипийд  или рапид  Rolling Eyes

# 78
Аз продължавам да очаквам отговор на въпросите си... Thinking
Нещо са неудобни ли?

Незабележима история, загуба на време. Вникни в ситуацията.

# 79
  • Мнения: 1 400
Незабележима история, загуба на време. Вникни в ситуацията.
А ти вникваш ли нейде по-далеч от .... да не казвам какво?
Съвсем културно зададох един- два въпроса, които живо ме интересуват.
Защо не получавам съответният отговор?
По друг начин ли да се формулирам ,какво ли???
Страшно класно изпълнение от твоя страна Peace Евала!

# 80
  • Мнения: 5 370

По друг начин ли да се формулирам ,какво ли???
Страшно класно изпълнение от твоя страна Peace Евала!
Уайлд, никой не може да избяга от ПЪРВОНАЧАЛНИЯ си произход, ако разбираш за какво говоря, все пак. Sunglasses Laughing

# 81
  • Мнения: 5 393
Тя и твойта класа е една,
освен това,някой жени хич не са ощетени,
а са доста по-класни от теб,гарантирам ти  Peace

И кои са тези някои по-класни жени? Аз съм членка на Ротари Клъб, на една ложа, на Ордена на Тамплиерите, дарителка съм на сираци, на политически кампании....да продължавам ли? Кажи ми кои са по-класните жени, на които завиждаш... Всяка година ходя на Световния Икономически Форум в Давос, ръкувала съм се с Бил Гейтс....да вникнем ли по-надълбоко или не?


....Една жена от класа никога няма да тръгне да се фука по форумите на кого е стискала ръката и тем  подобни.

Та аз примерно твърдя, че съм по-класна от тебе, щото съм се ръкувала и съм си говорила с Принц Филип, мъжа на Елизабет Втора bowuu

Тоест според твоите разбирания ти хем не си никаква жена от класа хем си. Интересно, логично. Вникна ли в ситуацията?

Принц Филип е никой и няма пари. Функцията му е като на Георги Първанов - ПИ АР и конферансие на бизнесмени.



Аз не съм се фукала никъде с това.Никъде не твърдя, че съм жена от класа.Но съм по-класна жена от теб.
А истинската класа мила моя е при аристократите ,а не при хората с пари-новобогаташчетата.Точно те плащат луди пари за да общуват с истински класните хора.Пари и класа не вървят ръка за ръка.Но на теб това не ти е много ясно, разбираемо е все пак....

# 82
  • Букурещ
  • Мнения: 7 839
При положение, че на всички е ясно коя е "Миленчето", защо се палите още се чудя newsm78
или има хора, които не са наясно newsm78
съмнявам се Wink

# 83
  • Мнения: 2 550
При положение, че на всички е ясно коя е "Миленчето", защо се палите още се чудя newsm78


Хехехе, тъкмо щях да пиша същото  Laughing

# 84
  • Букурещ
  • Мнения: 7 839
При положение, че на всички е ясно коя е "Миленчето", защо се палите още се чудя newsm78


Хехехе, тъкмо щях да пиша същото  Laughing

ами така де, не е нужно да си списал хиляди постове за да си в час.

# 85
  • Мнения: 5 370
При положение, че на всички е ясно коя е "Миленчето", защо се палите още се чудя newsm78
или има хора, които не са наясно newsm78
съмнявам се Wink
А къде виждаш палене? Или огън?
Само пръски от Моет Шандон  хвърчат.....и се ронят трохи от първокласен камамбер. Flutter

# 86
  • Букурещ
  • Мнения: 7 839
А къде виждаш палене? Или огън?

оо, и още как, в други теми, и в по-предни стрници.
и понеже писах на "Миленчето", че е разкрита, тя обаче се дръпна, и ни звук, ни стон. Mr. Green

# 87
  • Букурещ
  • Мнения: 7 839
чакам  topicclosed на темата

# 88
  • Мнения: 5 370
Не знам за вас, обаче на мене ми е адски забавно. Mr. Green
Малко време ми трябваше да се усетя-но след постингите за картите -включих.
 hahaha
Обаче адски ме кефи виртуалния му травестизъм-не е  лесно, дори и виртуално, да пишеш за себе си в ж.р. Crazy

# 89
Тя и твойта класа е една,
освен това,някой жени хич не са ощетени,
а са доста по-класни от теб,гарантирам ти  Peace

И кои са тези някои по-класни жени? Аз съм членка на Ротари Клъб, на една ложа, на Ордена на Тамплиерите, дарителка съм на сираци, на политически кампании....да продължавам ли? Кажи ми кои са по-класните жени, на които завиждаш... Всяка година ходя на Световния Икономически Форум в Давос, ръкувала съм се с Бил Гейтс....да вникнем ли по-надълбоко или не?


....Една жена от класа никога няма да тръгне да се фука по форумите на кого е стискала ръката и тем  подобни.

Та аз примерно твърдя, че съм по-класна от тебе, щото съм се ръкувала и съм си говорила с Принц Филип, мъжа на Елизабет Втора bowuu

Тоест според твоите разбирания ти хем не си никаква жена от класа хем си. Интересно, логично. Вникна ли в ситуацията?

Принц Филип е никой и няма пари. Функцията му е като на Георги Първанов - ПИ АР и конферансие на бизнесмени.



А истинската класа мила моя е при аристократите ,а не при хората с пари-новобогаташчетата.Точно те плащат луди пари за да общуват с истински класните хора.Пари и класа не вървят ръка за ръка.Но на теб това не ти е много ясно, разбираемо е все пак....

Като имат истинска класа защо нямат повече пари от хората с парите тогава? Нещо не ти излизат сметчиците май.... Joy

А къде виждаш палене? Или огън?

оо, и още как, в други теми, и в по-предни стрници.
и понеже писах на "Миленчето", че е разкрита, тя обаче се дръпна, и ни звук, ни стон. Mr. Green

Още не разбирам каква е тази конспирация около мен и защо аджеба ми наплю всички жени тук на лични съобщения, а във форума се държиш приятелски с тях. 'Дебели, грозни крави' са за теб жените тук на бележки, а не на бележки сте първи приятелки. Аз лично не бих се доверила на човек като теб.

# 90
  • Мнения: 6 155
Г-жо Филипова,
позволете да ви отправя 2 въпроса:
 1. Любимата ви кола Бенц ли е?
 2. 11см. достатъчни ли са?
 Hug

# 91
Г-жо Филипова,
позволете да ви отправя 2 въпроса:
 1. Любимата ви кола Бенц ли е?
 2. 11см. достатъчни ли са?
 Hug

Моят мъж кара само BMW и за съжаление и аз съм принудена да карам същата кола, макар и джип. Той кара седма серия, естествено. Освен това обаче имам и кола за лятото. Не е тайна за никой, че тя се казва БЕНТЛИ КОНТИНЕНТАЛ ДЖИ ТИ.

11см са достатъчни за някакви глупави жени. Под 20 сантиметра е единствено и само смях в залата. Надявам се, че съм ти помогнала да вникнеш в положението.

# 92
  • Букурещ
  • Мнения: 7 839
Още не разбирам каква е тази конспирация около мен и защо аджеба ми наплю всички жени тук на лични съобщения, а във форума се държиш приятелски с тях. 'Дебели, грозни крави' са за теб жените тук на бележки, а не на бележки сте първи приятелки. Аз лично не бих се доверила на човек като теб.

за тази долна клевета ще се видим в съда в най-скоро времеМодератори и Администратори са в процес на уведомление.
не си мисли, че ще подмина това просто ей така - не знаеш с кого си имаш работа просто
.


Моля те, не ме издавай, нека шоуто да продължава.

# 93
  • Мнения: 2 550
Г-жо Филипова,
позволете да ви отправя 2 въпроса:
 1. Любимата ви кола Бенц ли е?
 2. 11см. достатъчни ли са?
 Hug

Жорето е на нова вълна...бентли, бмв...над 20см...4 часови маратони...уеуеееееееее  Laughing

А, г-жо Филипова, къде сте завършили? МТМ колидж?

# 94
  • Мнения: 1 299
При положение, че на всички е ясно коя е "Миленчето", защо се палите още се чудя newsm78


Хехехе, тъкмо щях да пиша същото  Laughing
и коя е "Миленчето"  newsm78

# 95
  • Мнения: 5 370
Аве, Лио, извади ни очите ся, ай холан, така или иначе пак ще има модераторки ключ. Mr. Green

# 96
Още не разбирам каква е тази конспирация около мен и защо аджеба ми наплю всички жени тук на лични съобщения, а във форума се държиш приятелски с тях. 'Дебели, грозни крави' са за теб жените тук на бележки, а не на бележки сте първи приятелки. Аз лично не бих се доверила на човек като теб.

за тази долна клевета ще се видим в съда в най-скоро времеМодератори и Администратори са в процес на уведомление.
не си мисли, че ще подмина това просто ей така - не знаеш с кого си имаш работа просто
.


Моля те, не ме издавай, нека шоуто да продължава.

Госпожо, не е трудно да цитирате нещо, което не съм писала никога.
Страх ме е, имам си работа с Маргарет Тачър.
Следващия път си опичай акъла когато плюеш хората от този форум зад гърбовете им. Не го заслужават най-малкото...

# 97
  • Мнения: 822
Странно,аз си мислех същото за теб...Или поне си започнала кариерата си като такава.Познавам доста момичета от бранша и затова останах с такова впечатление...
Между другото,аз съм наемен убиец...Живея в чужбина,но си върша работата в БГ.Това -в случай,че ти се наложи...Може да ми се обадиш,ако ти писне от съпруга ти...Вече съм работил за някои хора от този форум...
Освен това,паля бързо и като набера инерция,нямам спирачки за повече от 4 часа...Това не влиза в цената,не се притеснявай...

# 98
  • Мнения: 6 155
Ах, и мен ме бяха нарекли веднъж Маргарет Тачър  Mr. Green

# 99
Странно,аз си мислех същото за теб...Или поне си започнала кариерата си като такава.Познавам доста момичета от бранша и затова останах с такова впечатление...
Между другото,аз съм наемен убиец...Живея в чужбина,но си върша работата в БГ.Това -в случай,че ти се наложи...Може да ми се обадиш,ако ти писне от съпруга ти...Вече съм работил за някои хора от този форум...
Освен това,паля бързо и като набера инерция,нямам спирачки за повече от 4 часа...Това не влиза в цената,не се притеснявай...

И 100% мозъчно си над 14.

Ах, и мен ме бяха нарекли веднъж Маргарет Тачър  Mr. Green

Ощетих ли те? Да си я беше патентовала. Grinning

# 100
  • Мнения: 2 811
Азсе чувствам съвсем различно, когато актът е над час, отколкото да е кратък, дори и да стигна до оргазъм . хич не ми писва и цяла нощ да е. правим го с часове, но наистина е мъчително, когато е делник , защото няма време за сън.

# 101
  • Мнения: 87
Тоест според твоите разбирания ти хем не си никаква жена от класа хем си.
Госпожо Филипова (отбележете , че изписвам фамилията ви на Български ) - каня ви на дуел!
Първата причина е , че сте безпрецедентна лъжкиня с жалки обноски!
А втората е , че засегнахте честта на жени , които ме кефят 1000 (хиляда) пъти повече от вас самата!
Като трета причина бих изтъкнал липсата ви на вкус в обзавеждането , но тъй като все още не съм бил в домът ви - ще се въздържа... , но пък липсата ви на чар е достатъчно очеизвадна за да мога да добавя този факт като трета причина!
На всичко отгоре сте и неграмотна , а претендирате за класа... ?! Shocked
Смятам , че лудниците не трябва да са толкова милостиви...
В случай , че имате достатъчно смелост (както подобава на рицар Тамплиер) очаквам да приемете хвърлената ръкавица!
Николай Иванов

# 102
  • Мнения: 822
Разбира се,че съм...Но все още минавам за агнешко...

# 103
Господин Иванов,

Не бъдете жалък.

С максимално уважение,
Милена Филипова

# 104
  • Мнения: 1 299
Тоест според твоите разбирания ти хем не си никаква жена от класа хем си.
Госпожо Филипова (отбележете , че изписвам фамилията ви на Български ) - каня ви на дуел!
Първата причина е , че сте безпрецедентна лъжкиня с жалки обноски!
А втората е , че засегнахте честта на жени , които ме кефят 1000 (хиляда) пъти повече от вас самата!
Като трета причина бих изтъкнал липсата ви на вкус в обзавеждането , но тъй като все още не съм бил в домът ви - ще се въздържа... , но пък липсата ви на чар е достатъчно очеизвадна за да мога да добавя този факт като трета причина!
На всичко отгоре сте и неграмотна , а претендирате за класа... ?! Shocked
Смятам , че лудниците не трябва да са толкова милостиви...
В случай , че имате достатъчно смелост (както подобава на рицар Тамплиер) очаквам да приемете хвърлената ръкавица!
Николай Иванов

  bouquet

# 105
  • Мнения: 822
Господин Иванов,може би трябва да хвърлите ръкавицата към мен...Истинските дами винаги са имали рицари,които да ги защитават,а аз вече се кандидатирах за такъв...За мен ще бъде чест!

# 106
  • Мнения: 87
Господин Иванов,може би трябва да хвърлите ръкавицата към мен...Истинските дами винаги са имали рицари,които да ги защитават,а аз вече се кандидатирах за такъв...За мен ще бъде чест!
Стане ли въпрос за чест - аман от натегачи ...  Laughing
Да се бяхте представил/а поне! Кодекса го изисква.

# 107
  • Sofia
  • Мнения: 3 039
Знаете ли?
Писна ми на вески половин час да трия половината постове от тази тема.
Не заради самата тема а заради цирка.
Както е ясно заключвам темата.
Милена Филипова е горски пътник, отива да се успокои и да поанализира резултатите.

Общи условия

Активация на акаунт