Продължителността на акта има ли значение?

  • 6 719
  • 107
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 155
Г-жо Филипова,
позволете да ви отправя 2 въпроса:
 1. Любимата ви кола Бенц ли е?
 2. 11см. достатъчни ли са?
 Hug

# 91
Г-жо Филипова,
позволете да ви отправя 2 въпроса:
 1. Любимата ви кола Бенц ли е?
 2. 11см. достатъчни ли са?
 Hug

Моят мъж кара само BMW и за съжаление и аз съм принудена да карам същата кола, макар и джип. Той кара седма серия, естествено. Освен това обаче имам и кола за лятото. Не е тайна за никой, че тя се казва БЕНТЛИ КОНТИНЕНТАЛ ДЖИ ТИ.

11см са достатъчни за някакви глупави жени. Под 20 сантиметра е единствено и само смях в залата. Надявам се, че съм ти помогнала да вникнеш в положението.

# 92
  • Букурещ
  • Мнения: 7 841
Още не разбирам каква е тази конспирация около мен и защо аджеба ми наплю всички жени тук на лични съобщения, а във форума се държиш приятелски с тях. 'Дебели, грозни крави' са за теб жените тук на бележки, а не на бележки сте първи приятелки. Аз лично не бих се доверила на човек като теб.

за тази долна клевета ще се видим в съда в най-скоро времеМодератори и Администратори са в процес на уведомление.
не си мисли, че ще подмина това просто ей така - не знаеш с кого си имаш работа просто
.


Моля те, не ме издавай, нека шоуто да продължава.

# 93
  • Мнения: 2 550
Г-жо Филипова,
позволете да ви отправя 2 въпроса:
 1. Любимата ви кола Бенц ли е?
 2. 11см. достатъчни ли са?
 Hug

Жорето е на нова вълна...бентли, бмв...над 20см...4 часови маратони...уеуеееееееее  Laughing

А, г-жо Филипова, къде сте завършили? МТМ колидж?

# 94
  • Мнения: 1 299
При положение, че на всички е ясно коя е "Миленчето", защо се палите още се чудя newsm78


Хехехе, тъкмо щях да пиша същото  Laughing
и коя е "Миленчето"  newsm78

# 95
  • Мнения: 5 370
Аве, Лио, извади ни очите ся, ай холан, така или иначе пак ще има модераторки ключ. Mr. Green

# 96
Още не разбирам каква е тази конспирация около мен и защо аджеба ми наплю всички жени тук на лични съобщения, а във форума се държиш приятелски с тях. 'Дебели, грозни крави' са за теб жените тук на бележки, а не на бележки сте първи приятелки. Аз лично не бих се доверила на човек като теб.

за тази долна клевета ще се видим в съда в най-скоро времеМодератори и Администратори са в процес на уведомление.
не си мисли, че ще подмина това просто ей така - не знаеш с кого си имаш работа просто
.


Моля те, не ме издавай, нека шоуто да продължава.

Госпожо, не е трудно да цитирате нещо, което не съм писала никога.
Страх ме е, имам си работа с Маргарет Тачър.
Следващия път си опичай акъла когато плюеш хората от този форум зад гърбовете им. Не го заслужават най-малкото...

# 97
  • Мнения: 822
Странно,аз си мислех същото за теб...Или поне си започнала кариерата си като такава.Познавам доста момичета от бранша и затова останах с такова впечатление...
Между другото,аз съм наемен убиец...Живея в чужбина,но си върша работата в БГ.Това -в случай,че ти се наложи...Може да ми се обадиш,ако ти писне от съпруга ти...Вече съм работил за някои хора от този форум...
Освен това,паля бързо и като набера инерция,нямам спирачки за повече от 4 часа...Това не влиза в цената,не се притеснявай...

# 98
  • Мнения: 6 155
Ах, и мен ме бяха нарекли веднъж Маргарет Тачър  Mr. Green

# 99
Странно,аз си мислех същото за теб...Или поне си започнала кариерата си като такава.Познавам доста момичета от бранша и затова останах с такова впечатление...
Между другото,аз съм наемен убиец...Живея в чужбина,но си върша работата в БГ.Това -в случай,че ти се наложи...Може да ми се обадиш,ако ти писне от съпруга ти...Вече съм работил за някои хора от този форум...
Освен това,паля бързо и като набера инерция,нямам спирачки за повече от 4 часа...Това не влиза в цената,не се притеснявай...

И 100% мозъчно си над 14.

Ах, и мен ме бяха нарекли веднъж Маргарет Тачър  Mr. Green

Ощетих ли те? Да си я беше патентовала. Grinning

# 100
  • Мнения: 2 811
Азсе чувствам съвсем различно, когато актът е над час, отколкото да е кратък, дори и да стигна до оргазъм . хич не ми писва и цяла нощ да е. правим го с часове, но наистина е мъчително, когато е делник , защото няма време за сън.

# 101
  • Мнения: 87
Тоест според твоите разбирания ти хем не си никаква жена от класа хем си.
Госпожо Филипова (отбележете , че изписвам фамилията ви на Български ) - каня ви на дуел!
Първата причина е , че сте безпрецедентна лъжкиня с жалки обноски!
А втората е , че засегнахте честта на жени , които ме кефят 1000 (хиляда) пъти повече от вас самата!
Като трета причина бих изтъкнал липсата ви на вкус в обзавеждането , но тъй като все още не съм бил в домът ви - ще се въздържа... , но пък липсата ви на чар е достатъчно очеизвадна за да мога да добавя този факт като трета причина!
На всичко отгоре сте и неграмотна , а претендирате за класа... ?! Shocked
Смятам , че лудниците не трябва да са толкова милостиви...
В случай , че имате достатъчно смелост (както подобава на рицар Тамплиер) очаквам да приемете хвърлената ръкавица!
Николай Иванов

# 102
  • Мнения: 822
Разбира се,че съм...Но все още минавам за агнешко...

# 103
Господин Иванов,

Не бъдете жалък.

С максимално уважение,
Милена Филипова

# 104
  • Мнения: 1 299
Тоест според твоите разбирания ти хем не си никаква жена от класа хем си.
Госпожо Филипова (отбележете , че изписвам фамилията ви на Български ) - каня ви на дуел!
Първата причина е , че сте безпрецедентна лъжкиня с жалки обноски!
А втората е , че засегнахте честта на жени , които ме кефят 1000 (хиляда) пъти повече от вас самата!
Като трета причина бих изтъкнал липсата ви на вкус в обзавеждането , но тъй като все още не съм бил в домът ви - ще се въздържа... , но пък липсата ви на чар е достатъчно очеизвадна за да мога да добавя този факт като трета причина!
На всичко отгоре сте и неграмотна , а претендирате за класа... ?! Shocked
Смятам , че лудниците не трябва да са толкова милостиви...
В случай , че имате достатъчно смелост (както подобава на рицар Тамплиер) очаквам да приемете хвърлената ръкавица!
Николай Иванов

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт