Кой плати за сватбата ви?

  • 6 936
  • 127
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 336
Ние си поехме всички разходи, включително и хотелските стаи на родителите си  Simple Smile

# 76
  • Мнения: 479
Гласувах за друго, защото нашата сватба я делихме на 3. Нашите поеха разходите на моите роднини, техните - на неговите, а ние си платихме кувертите на приятелите + ди джей, камера и прочие...  Hug

# 77
  • Мнения: 2 677
Родителите ни. Те сами изявиха желание.

# 78
  • София
  • Мнения: 4 294
Родители  Peace

# 79
  • Мнения: 338
Родителите ни платиха.И да исках аз да си платя не можех,токущо бях завършила.

# 80
  • Мнения: 217
Сами си я платихме. Винаги съм считала, че хора, които не могат сами да си платят сватбата, явно са още малки да се женят. Нищо лично към никого, знам, че у нас традицията е такава, но аз така го чувствам и съответно така постъпих Peace Родителите ми ме познават много добре и не са настоявали за нищо. Свекърите също.

Съгласна с това мнение.  Peace
Ние си я платихме.

# 81
  • Мнения: 5 228
Родителите ми ми подариха сватбената рокля. Всички останали разходи си поехме сами.

# 82
  • Русе
  • Мнения: 7 803
И ние си я платихме

# 83
  • Мнения: 711
родителите ни

# 84
  • Мнения: 7 004
Аз. Мъжът ми участва само с покупката на "костюма" си.

# 85
# 86
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 573
Ние си я платихме Peace

# 87
  • Мнения: 409
Ние, но получихме парите като подарък!
После на никой Naughty не казахме, че "подаръка" надхвърли и най-смелите ни очаквания и надежди

# 88
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Родителите ни. Ние бяхме студенти, аз - първи курс, мъжа ми - втори и нямахме пари да се усмихнем.

# 89
  • Мнения: 1 436
Родителите си разделиха разходите 50/50 Embarassed. Подписахме граждански брак без тях и те явно се уплашиха, че няма да има сватба ако те не я спретнат Laughing. Искахме ние да си платим, но ни беше заявено да не се бутаме между шамарите и че и двата комплекта родители не били опрели до детски пари  hahaha.

Нямаше никакви сръдни, слава богу. Гостите бяха по равно, а родителите ни имат общо взето еднакви финансови възможности.

Последна редакция: вт, 24 апр 2007, 01:31 от Juturna

Общи условия

Активация на акаунт