Кой плати за сватбата ви?

  • 6 939
  • 127
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 798
Моите и неговите родители си поделиха разходите. Всеки ни даде по половината от нужния бюджет и двамата с мъжа ми си организирахме всичко. Ние имахме малко парички, но си купихме кола Simple Smile

# 91
  • Мнения: 3 675
Част от нещата платихме ние с мъжа ми, майка ми плати ресторанта, а неговата майка дори не се появи на сватбата, защото са скарани #CrazyНашата сватба не излезе много, гостите бяха около 20 човека, не е важно количеството, а компанията и настроението.

# 92
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Родителите ни, поделиха си разходите.

# 93
  • Мнения: 85
Родителите ни, поделиха си разходите, но не по равно. Свеки каза, че техните гости били по-малко. И накрая не беше доволна, ако сватбата била в техния град ............. щяло да бъде мноооого по-различно и по-хубаво /според нея/.

# 94
# 95
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Родителите платиха половината, а ние с мъжа ми другата половина, падна се по 1/4 на неговите и толкова на моите родители!

# 96
  • Мнения: 323
Моите и неговите родители си поделиха разходите.
И ПРИ НАС БЕШЕ ТАКА.
Всеки родител си "обелече "така да се каже детето,свекървата купи халките,и сватбеното ми колие(страхотно),кумата пък купи букета,ние си купихме чашите,свещите и разните му там дребни нещица.

# 97
  • Варна
  • Мнения: 7 732
Баща ми плати цялата дандания.Всъщност ако не беше той да се заяде нямаше да има сватба Embarassed.Бях малка,уплашена и бременна.Е слава богу всичко мина и излезе,че е бил прав човекът да настоява,да крещи и да се бори.Адски съм му благодарна сега след толкова време.......Тогава всичко ми беше като на сън,чак когато Маги се роди осъзнах какво се е случило......

# 98
  • София
  • Мнения: 1 252
Нямахме пари.Платиха родители те. Peace

# 99
  • Мнения: 795
За да няма тякива въпроси - не направихме сватба  Wink

# 100
  • Мнения: 1 426
Моите родители бяха починали, а неговата рода беше против сватбата, така че ние си я платихме, а сестра ми ни купи пръстените  Grinning

# 101
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Моята половина я поеха родителите ми, а неговата си я плати той сам.

# 102
  • Мнения: 497
Почи всичко платиха моите родители.

# 103
  • Мнения: 1 101
Родителите ни.

# 104
  • Мнения: 3 537
Родителите ни, поделиха си разходите.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт