Ходите ли голи вкъщи!

  • 63 969
  • 235
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
ДА често ми се случва,но напоследък избягвам,защото малкия започна да ми задава въпроси от рода..защо аз нямам "пишле'като него Blush
Защо не му кажеш? Да знаеш, че тази работа за птичките и пчеличките внезапно губи популярност, като откриеш, че на 14 всички около теб вече актуват, а ти още се опитваш да онодиш слънчогледа в градината.
Човешкото тяло е нещо естествено, нормално. Излишно е да се внушават сексуални табута - само пращат народа по психиатри и психоаналитици години по-късно да си лекуват комплексите.
Не пропагандирам нудизъм или насилствено показване на голи тела, моля ви се. Но и криене и не-говорене за естествените неща също не помага.

# 16
  • Мнения: 480
Не ми е много комфортно да съм гола. Най-много по гащи и фанелка. Мъж ми най-редовно си се разхожда по слип, пък аз все му правя забележка да се облича, че ако някой влезе...  Laughing
Иначе често се къпем заедно с детето - той във ваната, аз под душа. И не се чувствам неудобно от това...засега.

# 17
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Добре де, аз пак не мога да си го представя.
С гола пут.а си сядате по дивана и да си обядвате. Ходите до тоалетна и после на дивана?  Rolling Eyes


Последна редакция: пн, 23 апр 2007, 15:43 от Грушенка

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
С гола пут.а си сядате по дивана и да си обядвате. Ходите до тоалетна и послед на дивана?  Rolling Eyes
И аз това се питах Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 6 029
Добре де, аз пак не мога да си го представя.
С гола пут.а си сядате по дивана и да си обядвате. Ходите до тоалетна и после на дивана?  Rolling Eyes




мда. сядаш да ядеш и се разчекваш. бон апети! по-добре да си ходя облечена, ако и консервативна.

# 20
  • Мнения: 251
Не! И не смятам, че е правилно Crossing Arms

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Добре де, аз пак не мога да си го представя.
С гола пут.а си сядате по дивана и да си обядвате. Ходите до тоалетна и после на дивана?  Rolling Eyes
Може и да не ям гола непременно.

Ти като излезеш от банята, сигурно ходиш увита в хиляда хавлии и спринтираш, никой у дома да не види късче гола плът? Надали Simple Smile

В предната тема имаше безумни неща - нам си кой се къпел с бански с детето, да не би да му зърне половите органи ooooh!

Стига сте подскачали като ощипани и не приемайте всичко само в черно и бяло - ако не крия от детето си, че съм гола, то непременно се чекна гола по мебелите и оставям следи  Stop

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Моите дъщери ме виждат по бельо почти ежедневно. И гола са ме виждали когато влизат в банята да ме занимават с нещо докато се къпя. Но да се разхождам по евино облекло не ми се е случвало.
Ама да видят баща им по гола пушка- тц.

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
РЕНИ, как става тази? Той се крие? Специално, за да не би...?

# 24
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не бе, Бу- не се крие специално. Но и не щъка из къщи по мъжко достойнство... Виждали са го по слипове и проявяват интерес, искали са и да пипат. За това избягва вече и по гащи да им се мярка.

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Не бе, Бу- не че се крие специално. Но и не щъка из къщи по мъжко достойнство.
Това и говоря. Има разлика от 'мандахерцане нарочно' през 'случва се, не нарочно' до 'никога, никога!'.

А че е нормално да проявяват интерес даже няма да споменавам Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 7 097
Добре де, аз пак не мога да си го представя.
С гола пут.а си сядате по дивана и да си обядвате. Ходите до тоалетна и после на дивана?  Rolling Eyes

Ходенето гола не е задължително да включва мандахерцане с часове дибидюс, а примерно излизам от банята и в рамките на 5-10 минути се размотавам така или докато се обличам и решавам кои дрехи ще сложа - ето такива неща...

# 27
  • Мнения: 1 517
Ха страшна тема сте пуснали Laughing моята госпожица като ме види гола и започва да ми налита да ме целува по тялото-ха познайте от кой се е научила Mr. Green а да не забравя и ме пляска по дупето Wink

 hahaha Същата работа, чак стигнахме до караници. Вече се поприкривам от баткото, че е бащичко и му шарят очичките  Mr. Green , но ако случайно влезе в стаята и ме види, не се юрвам да се крия. Пък и мен май не ме заглежда - свикнал е.

# 28
  • Мнения: 2 575
Моля ви се, не се хабете. Ето я темата, откъдето ще научите, че ходенето без дрехи изобщо е извратено, а това детето ти да те види случайно гол/а е върха на сексуалното извращение. Голото тяло трябва старателно да се покрива във всеки един момент, няма деца-меца.


Ха-ха - тя темата била доста старичка и повдигната от твоята първа приятелка Бу  Mr. Green Wink

Всъщност аз също ходя гола пред сина си - най-често като излизам от банята и въобще не се притеснявам от това,  а баща му само вечер, когато си ляга.... Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 2 270
Чисто голи - не, но аз по прашки, той по боксерки - редовно

Общи условия

Активация на акаунт