Сексът изневяра ли е?

  • 6 636
  • 209
  •   1
Отговори
# 180
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз с моя съм се разбрала и това ми е достатъчно Peace
Вие си обощавайте и анализирайте колкото още искате Whistling

Абе верно си е, че се иска акъл да поддържаш паралелни връзки...

# 181
  • София
  • Мнения: 2 958
Откъдето и да го погледна въпроса, все си е изневяра. Grinning
И с чувства и без - все тая.

# 182
  • Мнения: 3 423
Лека ретроспекцийка, страница първа:

Интересува ме какво мислите по въпроса. В кои случаи сексът е изневяра и има ли такива, в които не е?
От женска гледна точка си мисля, че не би ми пукало особено, ако мъжът ми забие нещо за една нощ, воден от нагона... 
Мисля си, че изневярата на жените е в главата, не е въпрос на секс. Но при повечето жени, ако се стигне до секс, значи има и нещо в главата. Макар че има и такива, за които сексът е спорт, добре прекарано време, разменна монета и пр.

При повечето жени, ако се стигнело
до секс, имало, значи, нещо в главата.
Какво? Бръмбари ли?

# 183
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287

Абе верно си е, че се иска акъл да поддържаш паралелни връзки...[/size]

Трябва, трябва. Тия неща, ако се правят, да се правят интелигентно.  Peace

# 184
  • Мнения: 22
Даа... и докато прави любов с нея си представя как чука мен Laughing Mr. Green
Тогава по твойта логика ще изневерява на нея,не на теб! hahaha
Това е твоята логика Wink По моята логика мъжът ми не е толкова прост че да започне друга връзка.
Аз с моя съм се разбрала и това ми е достатъчно Peace
Вие си обощавайте и анализирайте колкото още искате Whistling

Абе верно си е, че се иска акъл да поддържаш паралелни връзки...

Aйде изясни се най-после със себе си,кога ще да е прост и  кога не,пък тогава пиши,че нещо не схванах ти сега хем го нямаш за прост,хем май му липсва достатъчно акъл, за да кръшка! Laughing

# 185
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Aйде изясни се най-после със себе си,кога ще да е прост и  кога не,пък тогава пиши,че нещо не схванах ти сега хем го нямаш за прост,хем май му липсва достатъчно акъл, за да кръшка! Laughing
Аз го направих ако не забеляваш Wink
Кой- прост, кой- ЕнтелЕгентен... важното е, че нямам проблеми с мъжа си Party


А хайде сега се изясни ти...

# 186
  • Мнения: 1 924
Не мога да повярвам , че още нищите въпроса Thinking

# 187
  • Мнения: 22
Aйде изясни се най-после със себе си,кога ще да е прост и  кога не,пък тогава пиши,че нещо не схванах ти сега хем го нямаш за прост,хем май му липсва достатъчно акъл, за да кръшка! Laughing
Аз го направих ако не забеляваш Wink
Кой- прост, кой- ЕнтелЕгентен... важното е, че нямам проблеми с мъжа си Party


А хайде сега се изясни ти...

Laughing Laughing LaughingДетска радост -бенгалски огън!Няма на кой и за какво да се изяснявам,ще си пиша колкото и когато искам,аз нямам противоречия в изказванията си по темата и вече спрях да я дъвча,защото спора с такива като теб е безсмислен,в момента коментирах само изцепките ти! Joy

# 188
  • Мнения: 3 423
Не мога да повярвам , че още нищите въпроса Thinking

Въпросът е сложен. Догодина чакаме
включване от Дороти от Добрич.

# 189
  • София
  • Мнения: 2 958
.....Въпросът е сложен. Догодина чакаме
включване от Дороти от Добрич.

 hahaha Joy Joy

# 190
# 191
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Laughing Laughing LaughingДетска радост -бенгалски огън!Няма на кой и за какво да се изяснявам,ще си пиша колкото и когато искам,аз нямам противоречия в изказванията си по темата и вече спрях да я дъвча,защото спора с такива като теб е безсмислен,в момента коментирах само изцепките ти! Joy
Да, ти спря да дъвчеш темата... но остана да се заяждаш с тези, които не споделят мнението ти.
Но на мен не са ми по вкуса махленските спорове, намери си някой друг на твоето ниво...
 wavey

# 192
  • София
  • Мнения: 3 099
Да обобщим: сексът е романтичен спорт, който задоволява нагона с движения напред-назад при наличието или отсъствието на чувства. Peace

Правилно ли ви разбрах, че ме нямаше през последните няколко страници?

# 193
  • Мнения: 2 070
Не съм изчитала темата.
Ако е за една нощ или някакви епизодични неща - бих го преживяла, но ако има скрита връзка - изневяра си е, дори и да ми твърди, че е само заради секса или нещо закуцало в нашата връзка.

# 194
  • Мнения: 4 447
Не съм изчитала темата.
Ако е за една нощ или някакви епизодични неща - бих го преживяла, но ако има скрита връзка - изневяра си е, дори и да ми твърди, че е само заради секса или нещо закуцало в нашата връзка.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт