Търся съмишленички за сваляне на килограми, но да са над 80кг.!

  • 15 267
  • 343
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 095
известен е като билката на Лозанов
един лекар го прави, този Лозанов
не казва състава,имаше големи дебати относно това дали да се пие или не,но на мен ми върши работа и нямам никакви оплаквания

# 301
# 302
  • Мнения: 480
здравейте съмишленички!
дълго не можах да се включа но по-добре късно....
аз изкарах миналата седмица на моя си измислена монодиета и съм доволна-4кг!
още доста имам но първите 10кила ги стопих!
е,остават още 15-тина но и това ще стане важното е,че започнах!
успех на всички в борбата!

# 303
  • Мнения: 857
аз пък си взех книгата на Майкал Търманд-''Преобразяване за 6дни'', но ще я почна от вторник... до сега с разделно хранене не съм свалила нищо... Sad

# 304
  • Мнения: 1 241
Добро утро,
Just_VANIA пожелавам ти книгата на Търмънд да ти се отрази както на мен, не само, че свалих за 6 дни близо 4 кг, ами и се мотивирах да отслабна. Сега съм на режима на Дюкан и свалям бавно и сигурно, но определено ми трябваше "побутване".

Пожелавам ви успешна седмица и съвсем скоро да пуснем нова тема  за "съмишленички над 70 кг"
 Hug Hug Hug

# 305
  • Мнения: 3 647
 Hug Hug Hug Hug
 здравейте мацки 
само да кажа, че предната  седмица  тотално  се изложих  Embarassed Embarassed
 не съм се мерила, за да не изпадна в шок
 от днеска пак съм на хорото
 смятам на кисело  мляко, плодове и земелчуци  да я карам - дано  някои пасти и ядки  да не ме изкушат пак
 Лека и  слабителна седмица
  bouquet Hug Hug Hug

# 306
  • Мнения: 1 092
само да кажа, че предната  седмица  тотално  се изложих  Embarassed Embarassed
 

Напълно те разбирам ANGYA ,защото и аз през почивните дни сгафих яко newsm45 smile3511 , но тази седмица ще трябва да помръдне надолу тази стрелка на кантара  #2gunfire

# 307
  • Мнения: 3 647
само да кажа, че предната  седмица  тотално  се изложих  Embarassed Embarassed
 

Напълно те разбирам ANGYA ,защото и аз през почивните дни сгафих яко newsm45 smile3511 , но тази седмица ще трябва да помръдне надолу тази стрелка на кантара  #2gunfire
тази седмица предразполага към сваляне на кг
http://www.astrohoroscope.info/dieti.htm

# 308
  • София
  • Мнения: 67
Здравейте момичета,

аз също не мога да се похваля със страхотен спад в килограмите,но днес кантарът показа 79.4 newsm44
За мен това е и радост и притеснение.
Радост ,че виждам 7ца в теглото си,и тревога как да ги запазя в бъдеще.
Сега съм на японската диета 4ти ден и мисля,че ще сваля още,но в бъдеще какво да правя newsm78.
Как да поддържам някакво нормално тегло?То само със строги диети немога.

Успех и на вас момичета newsm51

# 309
  • Мнения: 1 092
Благодаря ти за информацията Hug ,дано апетитът ми да намалее Praynig

# 310
  • Мнения: 1 241
Как да поддържам някакво нормално тегло?То само със строги диети немога.

Мислила ли си за режима на Дюкан- в дългосрочен план е много подходящ, а се свалят и кг, но бавно, по-скоро се свалят см и се топи целулита.

# 311
  • София
  • Мнения: 67
Как да поддържам някакво нормално тегло?То само със строги диети немога.

Мислила ли си за режима на Дюкан- в дългосрочен план е много подходящ, а се свалят и кг, но бавно, по-скоро се свалят см и се топи целулита.
Icecream благодаря мила  bouquet.Ще взема да почета за Дюкан и да видя как ще я карам,то пак без усилия няма да стане знам си ooooh!

# 312
  • Мнения: 3 647
 newsm78 момичета забелязвам че сме паднали  в по-леката категория почти всичките
под 80
 Hug Hug Hug Hug
 ох така ме стимулирахте
 до тук едно кисело  млекце съм хапнала със супена лъжица мед  и  100 гр. краставица
 Hug Hug Hug
  слабителен ден

# 313
  • Мнения: 8 242
Ау тия дни ще лудна направо. Мойто диване е решило да ми стопи всичките нервички.. То не са лиготии, неспане, ревове.. Зъби ли за какво не знам, ама като се ядосвам много ми се ядеееееееее  #2gunfire Ама не се поддавам засега де  Crazy Само дето като ограничавам хапката нещо кърмата почна да прави маймунджулъци и тя.. Абе не е лесна мойта  Rolling Eyes
Трябва да намеря златната среда нейде.. Да видим  newsm78
Мъжо и той покрай мен се е запалил да заслабва.. Ама той милия има доста какво да сваля.. 125 кг е .. А като се запознахме преди 7-8 години беше 80... Ех, какво ли не прави семейния живот.. После да ходи да се оплаква, че не го гледам  Mr. Green Та той на мръвки реши да я кара - чудя се само колко ли ще му е волята  Laughing

# 314
  • Мнения: 1 092
Ау тия дни ще лудна направо. Мойто диване е решило да ми стопи всичките нервички.. То не са лиготии, неспане, ревове.. Зъби ли за какво не знам, ама като се ядосвам много ми се ядеееееееее 

Разбирам те много добре и мойто слънчице е в този период  newsm32 и вече лудвам  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт