Търся съмишленички за сваляне на килограми, но да са над 80кг.!

  • 15 251
  • 343
  •   1
Отговори
# 315
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
И аз минавам вече под 80-те кг  Flutter,но пак съм си близко така че още ще си пиша тук  Simple Smile.И аз имам книгата на Търманд,но ми е трудно да хапвам толкова често и не съм я почвала тази диета.

# 316
  • София
  • Мнения: 66
И аз минавам вече под 80-те кг  Flutter,но пак съм си близко така че още ще си пиша тук  Simple Smile.И аз имам книгата на Търманд,но ми е трудно да хапвам толкова често и не съм я почвала тази диета.

И аз уж вчера бях по 80те,но днес съм пак съм в категорията newsm45.
Незнам защо така се получава като съм на японската и уж вървя на долу newsm12.

Така,че аз лично ще се подвизавам тук  Crossing Armsдокато не видя едно 75-76 твърдо на кантара smile3508

Успех на всички  bouquet

# 317
  • Мнения: 1 241
Така,че аз лично ще се подвизавам тук  Crossing Armsдокато не видя едно 75-76 твърдо на кантара smile3508
ще отворим нова тема със заглавие " съмишленички над 70 кг" и така нататък Simple Smile

# 318
  • Мнения: 8 242
Аз още си вися на 80 кила.. От 3-4 дни съм се зациклила и не мърдамммм.. Поне не качвам нищо, което е хубавко Simple Smile Цяла година гледах кантара на 85, та сега ми е гот да го гледам по-назад Mr. Green
Дано времето се оправи по-бързо, че с тоя дъжд само ми се ядеееее.. Да не говорим, че не мога да си правя "кардиото" - 10тина км на ден с количката не ми мърдат, че лапето само при движение спи (2-3 часа) и изобщо стои що-годе мирен  Rolling Eyes

# 319
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Да се похваля и тук че имам напредък и съм вече 78кг  Crazy,какво щастие  Laughing Laughing LaughingУспешен ден на всички и целувки! Hug

# 320
  • Мнения: 3 647
сутринта бях 75  Party Party супер
ама днеска май  няма да съм много диетична
да видим -  бавно  минаваме в по -ниската  категория
 Hug Hug Hug

# 321
  • Мнения: 26
ето ме и мен аз пък не мърдам не знам защо стоя си на едни исъщи килограми  smile3514

# 322
  • Мнения: 142
здравейте!
а приемате ли над 90......? Embarassed
от 2 дни съм на дюкан...и дано успея този път.
браво на всички за ината! Hug

# 323
  • Мнения: 8 242
Аз пък си седя 80.. Ни нагоре-ни надолу  Tired
Тъпо.
Мразя ги тия застои.. Хубавото им е, че все някога свършват  Mr. Green

# 324
  • Мнения: 3 647
днеска бях 78 Shocked Shocked
 а очаквах да видя 74
 незнам - може би  солта  ми дойде повече вчера

splitka приемаме, приемаме


Gugii аз така 3 седмици  бях в застой сега май само качвам  Cry Cry Cry

# 325
  • Пловдив
  • Мнения: 14 094
На какви диети бяхте тези, които задържате и сега качвате?

# 326
  • Мнения: 3 647
ЗлаВещица аз напоследък на нищо  не съм само  гледам да ограни4авам храната инъ4е съм  на мле4ната

# 327
  • Пловдив
  • Мнения: 14 094
ANGYA , аз в началото го казах - от 68 кг станах 95 кг благодарение на гладните и бързи диети за няколко години - йо йо ефект. Затова сега се спрях на ядяща, бавна и славна, но поне това, което чета ме кара да съм уверена, че връщане на килата няма да има. Simple Smile

# 328
  • Мнения: 3 647
ANGYA , аз в началото го казах - от 68 кг станах 95 кг благодарение на гладните и бързи диети за няколко години - йо йо ефект. Затова сега се спрях на ядяща, бавна и славна, но поне това, което чета ме кара да съм уверена, че връщане на килата няма да има. Simple Smile
ох тази  хич не е гладна ако я спазваш
ама аз много  бутерки и  Фафли изядах тези  дни - от  това съм качила не от  млякото
 Hug

# 329
  • Мнения: 1 092
Здравейте момичета, Hugаз тези дни имах проблем с интернета и най-вече с килограмите ooooh!,но съм се амбицирала до края на седмицата да сваля 3-4 кг. Praynig Praynig 

Общи условия

Активация на акаунт