Юли ще ставам мама,на юнаци двама!

  • 4 686
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 580
           Чудесна новина. Да са живи и здрави бебоците за радост на мама и тате.  bouquet

# 31
  • Мнения: 405
Честито! Да са живи здрави всички!Браво на мама Гоца за лекото раждане  Hug  bouquet

# 32
  • Мнения: 649
Браво! Страхотна новина! Много радост да има вкъщи с двамата бебока!!!  bouquet

# 33
  • София
  • Мнения: 3 524
Ай ама съм смотана, извинете.  Blush
Единия тежи 1900 другия 2200. Само не знам кой кой е  Embarassed Едното днес са го сложили за кратко на командно дишане, но като цяло са добре. Ако някоя мама иска мобилния на мама Гоца, нека ми пише на ЛС да й го дам. Те ще са там поне още седмица, това каза днес Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 3 414
Завърнах ме се !!!!
Благодаря за пожеланията на всички и ви желая много здраве на вас и на всички около вас. Hug Hug Hug
Бебета са добре на смесено хранене са.Мръщят се на АМ малко но няма как иначе ще ни върнат в болницата,вчера ходихме на контролен при главната докторка на децкото в ТК в понеделник пак ще идем,иска да ги наблюдава лично защото са малки и се притеснява дали ще се справим с мъжо сами.
Педиатърката ми каза да им почиствам нослетата с физологичен разтвор всеки ден,някой правили го?
От нас толкова за сега качила съм снимки в албумчето на юлските мами

# 35
  • Мнения: 7 803
добре дошли  Hug
почиствах нослетата, когато има нужда само  Peace

# 36
  • Мнения: 1 174
Завърнах ме се !!!!
Благодаря за пожеланията на всички и ви желая много здраве на вас и на всички около вас. Hug Hug Hug
Бебета са добре на смесено хранене са.Мръщят се на АМ малко но няма как иначе ще ни върнат в болницата,вчера ходихме на контролен при главната докторка на децкото в ТК в понеделник пак ще идем,иска да ги наблюдава лично защото са малки и се притеснява дали ще се справим с мъжо сами.
Педиатърката ми каза да им почиствам нослетата с физологичен разтвор всеки ден,някой правили го?
От нас толкова за сега качила съм снимки в албумчето на юлските мами
Много се радвам да ви "видя" Hug,и аз не съм им почиствала всеки ден нослетата,отивам да търся снимките Mr. Green

# 37
  • Мнения: 1 895
Добре дошли  bouquet
Ще се справиш с всичко! И моите бяха като мишки, мръщеха се на храната, но още първият месец след прибирането у дома бяха наддали по около половин килограм. Бавно, но сигурно ще растат и всичко ще е наред! Дай и тук някоя снимка на момчетата Laughing

# 38
  • Мнения: 649
Добре дошли и от нас!  bouquet Аз не съм им чистила нослетата всеки ден- само когато се е налагало!

# 39
  • Мнения: 1 165
Добре дошли! Желая ви всичко най-хубаво!  Grinning
Ще те помоля да разкажеш повече за раждането? Как мина, по-добре ли е нормално да се роди и т.н. Доволна ли си от Тина Киркова! Поздрави и целувки на бебчовците ти! Патрисия

# 40
  • София
  • Мнения: 3 414
Ето ги и мойте двама мънички мъже http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=151068
За раждането пожелавам на всички такова раждане като моето,отидох с пълно разкритие в 6,40 ме прегледаха в приемния три контракции след това даже и в предродилна не съм била,Ники с три напъна и излизна на бял свят а за брат му вече знаех какво да правя и на първия напън се роди.Чесно да си кажа нямам спомен за болка,само на последния шев викнах и акушерките ми се смяха че чак сега ми се е чул гласа.От престоя в ТК 22дни видях и разбрах че за вип стайте не си заслужава да се дават пари,върволица от народ неможеш да се изцедиш да поспиш от гостите на съквартирантката,храната както в отделението  SickНо това е моето лично мнение.
Ради ми повърна всичкото АМ,ем го оригвам и по бавно яде нарочно.Много ми е жал за него,да го оставям ли до другото хранене или да му давам?

# 41
                       Честито  !
 Нека са й живи и здрави  двамата  сина! smile3501 easter easter Много щастие на цялото семейство!!!

# 42
  • Мнения: 431
Мамо Гоце, да са ти живи и здрави малките мишоци!

# 43
  • Мнения: 7 803
опитай да даваш малко количество, вдигаш за малко за да слегне и пак храниш малко.

# 44
  • София
  • Мнения: 3 524
Момичета пиша ви тук пак от името на мама Гоца която  е много заета покрай малките. Има проблем с едното бебонче- като яде  излива му се от устата а иначе ако му дадеш палец, смуче силно.  Моля помогнете с идеи, ще следя темаа за да й предам Peace

Общи условия

Активация на акаунт