Ние сме готини МАЙчета, скоро ще гушкаме майските зайчета

  • 9 463
  • 276
  •   1
Отговори
# 60
  • На морето!
  • Мнения: 5 760
Добро утро!  bouquet
Чакаме си и днешните бебоци  Hug
Дианче,колко голям юнак си имате-почти отгледан  LaughingЗначи да чакаме щъркел и при вас тези дни. HugКъсмет и на теб!
Тина78,дано поне не преносим,че в жегите корема тежи повече от когато и да е.
Май е време и аз да поизпера дрешките на мъника и да си приготвя багажа,въпреки че въобще не ми се вярва че може да родя скоро.Всъщност въобще не мога да си представя,че ще родя,че ще имам бебе  BlushИзглежда ми много странно-все едно се случва на някой друг. ConfusedМного ми е странно.

Последна редакция: пн, 23 апр 2007, 10:20 от Райна

# 61
  • Мнения: 87
Добро утро и от мен Simple Smile

Честити бебчета на mama21 и Tini7. Да са здрави и послушни и много радост да им носят  Heart Eyes


На майчетата които им предстои раждане тази седмица - леко раждане Simple Smile

Имам едно питане - сутрин като се събудя (или нощем) и корема ми се струва че ми е по-малък, все едно се е свил, дали е от спането като съм се отпуснала или от друго ?

Аз също съм майско телче (на 4 май) и бих се радвала, ако бебо реши тогава да се появи Simple Smile

Хубава седмица от мен Simple Smile

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Привет и от мен,
Да са живи и здрави бебоците - новите членове на майския форум, и бързо възстановяване на мамите!

И при нас положението е като при xai - още сме в ремонт, очертава се и така да си е през четирите почивни дни в края на седмицата и началото на другата, защото и нашият тати държи сам да си прави всичко, а за това, за което ни трябваше майстор пак го свърши мъжо, защото майсторът ни върза тенекия и няма за кога да го чакаме или да търсим друг. Поне с пазарунването за беба съм почти готова - остана козметикатат и пакет памперси. Сега пера последните покупки, но се мотам още с приготвянето на всичко, защото кошарате ще дойде тази седмица и искам направо да си наредя всичко вътре. Батето мрънка, че няма килими - всичко е приготвено за пране, че покрай този ремонт прах в изобилие.
Контракции имам от време на време и то леки слава богу, мисля, че са главно от тежестта на беба( в началото на 9-тия доки я мери 3,800,а сега нищо чудно да е ударила 4кг.), а и водите са ми доста. Иначе имам проблеми със спането - спи ми се, но страшно ме болят ставите на таза и през цяс се будя от болки да се завъртя на другата страна. Но това да ми е проблема.Само се моля да стискам до 5-6 май, че всичко да съм подредила и изчистила, не искам друг да ми се вихри в къщата.

# 63
  • Мнения: 136
gmsvetla, аз нямям нищо против маман да ми почисти точно преди изписването. Аз каталясах и с бачкането до последно, и с чистенето всяка вечер след 1г ремонт, дето тече у нас. Направих списък с 14 точки с неща за чистене и 15-та точка е: не убивай дъщеря си, че ти е направила такъв дълъг списък:)
Честито почти отгледаното бебенце на Tini7:) Да са живи и здрави и мама, и бебка:)

# 64
  • Мнения: 3 089
ама ти още ли си тука, бре жено. я бързо към болницата да раждаш  Joy

при нас е какафония какая-та - петра болна, ремонт бърз спретнахме за 2 дни успоредно с болното дете; лекари викахме по тъмно в събота - абе чудно положение. поне вече се нанесохме в стаята на втория етаж. 4-та година живеем тук и все отлагахме тоя момент. и за сега не беше планурано, но нали уж чакаме все така варицела, та трябваше да намерим средно-хубав начин да отделим новороденото от потенциално опъпченото петранче. и за да стане тая табота, филков - стая ок. 8 кв. метра, пълна само с рафтове, кутии, дрехи, закачалки и т.н., за да наместя разглобената инсталация там. абе не е за разказване. но свърших. днес детето е по-добре, но все още няма варицела. поне след 3 дни глад започна да поема течности и успявам да набутам няко друга хапка в устата й. а сега пера 4-та пералня с одеала. да се чуди човек от'де съм ги събрала толкова  newsm78

Последна редакция: пн, 23 апр 2007, 10:50 от majceto

# 65
  • Мнения: 50
Здравейте май-чета,и аз се обебих вече.На 19.04 се родини синът ни Борис-3850гр. и 53 см. Много сме щастливи и много заети покрай него Simple Smile. Пожелавам на останалите брененни леко раждане и хубави бебета.Лек ден от мен-една щастлива майка. Hug

# 66
  • На морето!
  • Мнения: 5 760
Честит малък мъж,ПСМ!
Да ви е жив и здрав и също толкова щастлив колкото и вие!
Hug
Чакаме снимки и разказ как се е появил на бял свят сладура!

# 67
  • София
  • Мнения: 1 877
Добро утро и от мен!

Днес съм се запътила до "Даяна и Ники" в Хаджи Димитър (на Джо като бебе й купихме много неща от там), за да видим какво има - ще докладвам като си дойда. Трябва да си купя разни последни неща, че утре от сутринта влизам в болницата да ми правят последни изследвания Confused.

Мале колко е полезен този списък на първата страница... Майче, мисля, че ти го беше приготвяла, безкрайни благодарности Hug!

И последно да попитам, кога трябва да се занесе втория болничен на работодателя?

Мерси и хубав ден на всички  bouquet!

# 68
  • Мнения: 1 225
Честито и на мама psm.
Да ти е живо и здраво детето , а не теб - бързо възстановяване.

# 69
  • София
  • Мнения: 4 397
Честит юнак на psm  Heart Eyes Да е жив и здрав и много да ги радваааа



majceto дават ли в болницата ношници или ти си носиш.

Последна редакция: пн, 23 апр 2007, 11:27 от kimba77

# 70
  • София
  • Мнения: 1 877
PSM, да ти е жив и здрав Борис, много да ви радва и слушка Hug!!!

# 71
  • Мнения: 7 914
psm
честит ви син Борис!
да ви е здрав и само радост да ви носи!!!


# 72
  • Мнения: 152
Честито бебче на psm smile3525! Да расте голям юнака Борис и да слуша мама и тате.

# 73
  • Мнения: 146
Честито на mama21, tini7 i psm, да са им вижи и здрави бебоците и многооо радости и усмивки да им носят, бързо възтановяване на мамите Hug  bouquet  bouquet  bouquet
На мамите с предстоящо секцио тази седмица им пожелавам много успех и никакви болки и скоро да гушкат бебоците Hug

# 74
  • Мнения: 87
Честито бебче на PSM, да расте здраво и щастливо  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт