Отворена кака ли сте?

  • 3 233
  • 94
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 155
Аз съм ССФ, все пак Mr. Green
Затова - първа опция Crossing Arms Sunglasses

# 16
  • Мнения: 1 629
Давайте примери, че да е по-забавно. Grinning За да докажа каква смотла съм, ще спомена, че се хванах на работа без да попитам за заплатата, щото ме досрамя ooooh! Т.е. питаха ме 'Как се оценявате', на което не можах да дам смислен отговор Grinning

# 17
  • Мнения: 4 733
Ми аз...от неудобство, понякога в магазин като меря дреха даже да не се харесам и си я купувам Embarassed

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Давайте примери, че да е по-забавно. Grinning За да докажа каква смотла съм, ще спомена, че се хванах на работа без да попитам за заплатата, щото ме досрамя ooooh! Т.е. питаха ме 'Как се оценявате', на което не можах да дам смислен отговор Grinning
Ааа, тоз въпрос е кофти. Като опре до такова и аз съм смотана.
Но иначе от виртуалното обуване доста ми се ъпгрейдна реалното такова.

Ми аз...от неудобство, понякога в магазин като меря дреха даже да не се харесам и си я купувам Embarassed
Shocked лудичка си.

# 19
  • Мнения: 1 629
Касиди, това с дрехите го преодолях. Трудно и бавно, но се гордея със себе си. Успех!

# 20
  • Мнения: 4 733
Ако не беше нета, прекрасната риза макар и голямо вече щеше да е у мен Embarassed
А аз не успявам и вече си купувам само на око, без да меря ooooh!

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Laughing радвам се, че е нета, тогава - да не ми тежиш на съвестта!
Учи се и го преодолей. Постига се по следния начин. Влизаш. Мериш. Обгрижват те настоятелно и ти виждаш, че пак ще ти е неудобно, ако не си го купиш. Изведнъж - брилянтна идея. "Прекрасно е... имате ли същото, но с перлени копченца? Не? Ах, колко жалко... защото такова ми трябва. Мерси, лек ден."

# 22
  • Мнения: 4 733
Не става бре. Чувствам се адски неудобно и имам чувството, че ме гледат на кръв в ръвия момент, в който понеча да се насоча към вратата ooooh! Имала съм случай, последните си пари да дам Tired

# 23
  • Мнения: 5 877
Ахъм... и като кажат, че нямат с перлени копченца, продължаваш:
"А дали очаквате да ви докарат скоро? Кога е следващото зареждане? Благодаря, много сте мили. Хубав ден".

# 24
  • Мнения: 1 629
Абе, неловко си е, поне на мен де Blush Меря само неща, които страшно много са ми харесали и така си отнемам радостта от пазаруването. Касиди, трябва ни терапия Crazy

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Трябва ви терапия, определено. Grinning Не мога да си представя как пазарувам, ако си купувам всяко мерено нещо...то и така не се виждам с един лев, какво остава иначе... А моткането по магазините, обикновено без никакво купуване, е най-прекрасната част от шопинг-ът. Айде, като дойда в Сф/Вн, ще ви уча как се прави.

# 26
  • Мнения: 4 733
На този етап терапията ми е продавалника Simple Smile Гледам и знам,че няма как да премеря. И друго, обикалям по магазините, виждам нещо което ми хареса и пращам мъжо да ми го купи.

# 27
  • Мнения: 1 629
Гледай колко са гласували 'отворени' сме! Да дойдат да разпръснат мъдрост, викам.
Бу, радостта от пазаруването ми е най-голяма, като се разхождам или рано сутрин или късно вечер, когато магазините са затворени. Витрините са прелест Grinning

# 28
  • Мнения: 27 524
Аз меря и после казвам - съжалявам, приличам на наденичка  Laughing

# 29
  • Мнения: 4 733
 А чувствате ли се задължени да оставите бакшиш на шофьора на таксито? Примерно сметката е 3,50 и да ви е неудобно да си чакате стотинките.

Общи условия

Активация на акаунт