Отговори
# 15
  • Мнения: 4 733
Отдават, точно заради това им е трудно да я казват Simple Smile

# 16
  • Мнения: 5 370
Не съм я чула тая дума от устата на мъжа ми,освен ако не ме е настъпил /в пряк смисъл/,без да иска. Tired
Успокоявам се само с факта че на деня на Прошка,поне си искаме и даваме такава. Simple Smile
ИСкрено ме разсмя, но това е горчивата истина, май.
Добре-тогава друг подвъпрос-как ви показват-ако го правят, че са сгрешили? И то МНОГО СГРЕШИЛИ?

# 17
  • Мнения: 5 393
Най-рядко използваната думичка е това в речника на моя мъж Tired Rolling Eyes
Ако много е сгрешил и иска да ми го покаже,става много мил и внимателен, почва да ми угажда и да ме глези, докато види ,че номера е минал. Crazy

# 18
  • Мнения: 75
Никога не казвам тази дума! /а може би трябва/Гледам да не изпадам в такава ситуация.
Просто се уча от грешките си и се опитвам да не ги повтарям.

# 19
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Демоничният ми характер принуди близките ми от мъжки пол да ръсят тая дума както Добър ден  Rolling Eyes
На мен ми е по-лесно да кажа Извинявай, отколкото съжалявам.

# 20
  • Мнения: 5 370
Никога не казвам тази дума! /а може би трябва/[/b]
По бихме оценили, отколкото после някакъв предмет, цвете или вечеря или каквото там се сетиш. Confused Tired

# 21
  • Мнения: 75
Никога не казвам тази дума! /а може би трябва/[/b]
По бихме оценили, отколкото после някакъв предмет, цвете или вечеря или каквото там се сетиш. Confused Tired

Не обичам да замазвам положението.
За мен по-добрият вариант е,
не след дълго време цвете,вечеря или просто
разходка ръка за ръка.
Но да няма връзка с момента заради който
е трябвало да се извинявам.
Просто една положителна емоция,
след предишна отрицателна такава.

# 22
  • Мнения: 1 426
Моят, ако му размахам пръст в смисъл "Как можа да направиш това" - никога няма да се признае за виновен, камо ли да каже "извинявай". Но ако си замълча все едно, че нищо не е станало - три дни ще ходи подире ми и ще се извинява. Ама то, ако се замисля, май и аз съм така...

# 23
  • Мнения: 3 674
Умеят..макар и със закъснение..тоест  4ак на другия ден Mr. Green

# 24
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Както ги научиш  Naughty

# 25
  • Мнения: 186
Май-рядко я чувам тая думичка.Трудно е да я произнесе,но се налага понякога.

# 26
# 27
  • Мнения: 1 100
Не са само мъжете май. Аз също не я обичам тази думичка.  Confused

# 28
  • Мнения: 803
Мммне.. Опитва се да ме убеди,че криво съм го разбрала, че той всъщност съвсем не искал това да каже, че аз ПАК се цупя за глупости и след още няколкостотиш шикалкавения по темата ми казва "ми добре, извинявай!' - все едно от сърцето му се е откъснало Tired
За да съм честна е имало случаи, когато го е казвал в самото начало, ама трябва много да е сгафил (или да не знае как да го замаже), за да чуя веднага "извинявай".

Обаче и аз трудно казвам "извинявай", "прости ми"...

# 29
  • Мнения: 5 539
Поздравявам всички мъже с песента "Sorry Seems To Be The Hardest Word" Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт