Момчета - помагайте, вие сте ми надеждата...

  • 1 521
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 365
И мен ме кефят, но повече ми харесва черно-бялата рокля да Десислава тип "прегърни ме". Влюбих се веднага в нея (роклята имам предвид)..........сори за спама.

# 16
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Гледах подобни миналото лято по Илиянци. Ако не намериш из центъра свирни да погледна има ли ги и тази година.
Между другото имам такива черни от трико и съм ги купувала преди 19 години. Тогава пак бяха много модерни. Ще взема да ги изтръскам от гардероба и да се наконтя.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 423
Моля те да погледнеш, че с бебето ми е трудно да обикалям, по Илиенци пък въобще нямам ходене Praynig Peace

# 18
  • Мнения: 4 170
На мен пък не ми харесва таквоз нещо...

И на мен.

# 19
  • Мнения: 803
Буболина, Калиопа се намира в мол-а на Стамболийски, на първия етаж. Като влезеш от главния вход (този откъм булеварда, а не от към у-щето) поемаш по дясното крило. Намира се точно до ескалаторите (ама кои точно ескалотори не мога да си спомня сега Blush )
Надявам се да съм ти помогнала и да намериш това, което търсиш.
Аз такива шалвари скоро не съм виждала, но може би просто не съм търсила.

# 20
  • Мнения: 764
При нас в провинцията се намират такива потурки,сега гледам пак са пуснали.Аз специално много ги нося ,имам бели от едно като тензух,те са малко по-скъпи,дънкови,на които им взех здравето вече трета година и оня ден си взех летни,лилаво-маскировъчни,супер удобни са и поддържам мнението,че наистина прикриват доста недостатъци,въпреки специфичната си кройка.Ама то и аз си обичам неглижарския стил де.Търси в по-евтини магазини!

# 21
  • София
  • Мнения: 4 423
Буболина, Калиопа се намира в мол-а на Стамболийски, на първия етаж. Като влезеш от главния вход (този откъм булеварда, а не от към у-щето) поемаш по дясното крило. Намира се точно до ескалаторите (ама кои точно ескалотори не мога да си спомня сега Blush )
Надявам се да съм ти помогнала и да намериш това, което търсиш.
Аз такива шалвари скоро не съм виждала, но може би просто не съм търсила.
Благодаря ти! Hug
pipilota viktualia , каква им е цената при вас?

# 22
  • Мнения: 764
Ами дънковите не си спомням точно,ама някъде около 70-80 да речем,белите са от Миролио,миналото лято го взех за около 40-5о и тези отпреди 2 седмици-54 лв.

# 23
  • Мнения: 1 353
На мен пък не ми харесва таквоз нещо...

И на мен.
Хайде и аз да се присъединя Naughty

# 24
  • Мнения: 648
   Димитровградската фирма "RUDI" имат такива спортни от трико, и не са по- скъпи от 25-30, ако не се лъжа Peace Само незнам, къде в София ги продават Rolling Eyes
Успех  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт