Затъжила ми съй Делта...( за среща иде реч)

  • 4 965
  • 148
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 830
Добро утроооооооооооо Варна Laughing
От кога ви чакам някой да организира едно купонче, че ми се ходи умирам за ................чуждо Mr. Green Сега сериозно аз си завам заявката само като изберете място и ден за срещата свиркайте.И съберете повечко мъже  Wink

# 16
  • Мнения: 1 517
Добро да е  Grinning
Бени, те почти всяка сряда си правят купони, маскарите ниеднииии  Twisted Evil , само дето аз все не мога я сколасам.
Искам в петък  Crossing Arms

ПЕЕЕТЪК , ПЕЕЕТЪК , ПЕЕЕТЪК , ПЕЕЕТЪК
[/b] [/size]

# 17
  • Мнения: 87
Варненските прашки ше се събирате ли бе?  Laughing

# 18
  • Мнения: 1 517
Ми тъй кат гледам...никой не виждам.
1. АЗ (делта)
2. Небесната
3. Бенито
4. Ти (тонколонка)

Аз цяла народна песен да докарам рука, пък вий  Crossing Arms

# 19
  • София
  • Мнения: 2 161
Аз може ли да се включа  Embarassed? Ако е за петък....
 В четвъртък си пътувам за Варна,че съм и без детето newsm44

Последна редакция: пн, 23 апр 2007, 11:56 от MadGirl

# 20
  • Мнения: 87
Ми тъй кат гледам...никой не виждам.
1. АЗ (делта)
2. Небесната
3. Бенито
4. Ти (тонколонка)

Аз цяла народна песен да докарам рука, пък вий  Crossing Arms
...значи за в петък е най-удобно на всички така като гледам! Остава да се уговори час и място... Wink
Моля да не се приема за спам тоя ми поуст , защото няма как да се разбере колко хора от са от Варна и колко имат желание да дойдат - т.е. за това не се обръщам на лични...

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 171
В Петък има по.малко люде по заведенията, отколкото в Събота и го препоръчвам. За кръчма мога да издигна кандидатурата на Рико. Мням. Mr. Green

Подкрепям избора на кръчма!
Ши дода жива или умряла  Mr. Green!

# 22
  • Мнения: 1 517
Не е спам, бе, тоз път си ептен по темата  Laughing

Аааауууу  ooooh! ма аз в петък ше водя чавето на конкурс  ooooh! Не знам кога ще се приберем...след 8 - 9 вечерта. Освен  newsm78 уговаряме час и място, удобно за всички желающи, пък аз може да позакъснея.

Аз може ли да се включа? Ако е за петък....
 В четвъртък си пътувам за Варна,че съм и без детето newsm44

Ма как да не може, бе  Hug  Аз имам опит в сбирките, дето не ги познавам и те не ме познават, тъй че...


Дей туй Рико? Аз дан съм миткало, не ги знам кръчмите  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 87
"Рико" е под "Валентина"...за час към 21 става...и мое (за да не се разминем) да се съберем пред "KFC" на козирката!

# 24
  • Мнения: 1 517
"Рико" е под "Валентина"...за час към 21 става...и мое (за да не се разминем) да се съберем пред "KFC" на козирката!

ЗА

# 25
  • Мнения: 1 517
побуууут  Laughing

Последно - така ли остава: петък, 27 април, 21 часа, Рико? . Резервации трябва ли да се направят?

опс, поправка: 21 часа среща на Козирката, Рикото после

Последна редакция: пн, 23 апр 2007, 16:05 от ДЕЛТА ФОРС

# 26
  • Мнения: 830
Аз съм на линия ще дойда LaughingАма само тези хора ли се събрахме от Варна,от цял форум срамота!

# 27
  • Мнения: 1 517
Аз съм на линия ще дойда LaughingАма само тези хора ли се събрахме от Варна,от цял форум срамота!

Ега си излагацията  ooooh! Ареееее, Варнааааа, няма се излагаме пред софиянци   Whistling
(последните да не се обидят сега; нищо лично, само си подсилвам агидката  Mr. Green )

# 28
  • Варна
  • Мнения: 4 818
21 часа? Уаха. Ами някой за по-ранен час няма ли, щот аз ще заспа у нас до тоз късен час?!
Пуснахте ли допитване в градската тема, дали няма жюлающи? Sunglasses

# 29
  • Мнения: 87
Е , то и в 9 часа хората вечерят още в "рико" бе... ако ше се сменя часът - трябва да се оди другаде... аз даже предлагам да отидем в "алиби" - има и жива музика и за танци стаа... в "рико" не съм ходил повече от година , ама сигурно все още е същата гъчканица и не моеш да си чуеш гласа да ге...

Общи условия

Активация на акаунт