Кога буйките се сменят с обувки?

  • 1 218
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 164
Крис има и буйки и обувки. Те обувките му всъщност са маратонки, пак е мека подметката, та не забелязвам да има разлика в ходенето му когато е с едните и другите. По принцип щом си ходи детето вече стабилно - обувки.

# 16
  • Мнения: 262
от самото начало започнахме с обувчици. предпочитам Беко,защото са на по-достъпна цена и също са ортопедични. за обувчици,които ще се носят 2-3 месеца,35-40лв си е  прищевка. но всеки сам избира! newsm78

# 17
  • Мнения: 22 908
от самото начало започнахме с обувчици. предпочитам Беко,защото са на по-достъпна цена и също са ортопедични. за обувчици,които ще се носят 2-3 месеца,35-40лв си е  прищевка. но всеки сам избира! newsm78
Не е прищявка със сигурност.Аз за малкия винаги купувам хубави,удобни и от естествена кожа обувки.А прохождането е особено важно и трябва да се купят каествени обувки по възпобност:меки,от естествен материал.Дани проходи с буйки,термо-чорапки,бос.Купих му маратонки,когато започна да прави повее уверени крачки-меки,от кожа,ниски.Не бяха ортопедични,поне напоследък чета,че това се отрича,като практика.Започна да ходи стабилно много бързо с тези маратонки.Мисля,че полу-отворени сандали са добри за прохождане за този сезон.За да може да се слага и чорапе,да не влизат камъета,пясък.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Не съм купувала буйки.Направо минахме на сандали и обувки,а за в къщи пантофи и по чорапки.

Общи условия

Активация на акаунт