Изключително кърменото ми бебе не ака

  • 2 819
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
Благодаря ви много, момичета. И аз точно за това се притеснявах - да не му стане нещо лошо от неакането, да няма проблем с отделителната система, да не стане нещо непоправимо.
НО, вчера на обяд се изходи обилно, жълто, леко гъсто, но не сухо, като гъста горчица. Вечерта пак, тази сутрин отново. Няма да ви казвам колко съм шастлива Simple Smile Всеки път си казвам да не се притеснявам и че е нормално, но този път дните наистина бяха станали доста на брой Sad
Благодаря ви още веднъж   bouquet , а броенето на неакането ще продължава - дано да няма вече такива дълги паузи.  Praynig

# 16
  • Мнения: 108
Да те успокоя, няма страшно! Период някакъв си е в развитието на бебоците!
И моя син беше така - като стана на 2 месеца, та докато навърши 5 месеца - си акаше веднъж на 7-8 дни. Помагала съм 2-3 пъти максимум с листенце от мушкато след 8мия ден. Оправи си се от само себе си, без да е променил режима си на хранене (само кърма, нито вода, нито нещо друго), както и моя режим не беше променен (той по принцип си беше с разхлабващи храни заради бебока).
Така че споко  Peace!

# 17
 newsm12 и ние нещо не акаме.Минаха вече три дни,а няколко дни преди това какво да ви кажа,толкова воднисто,че се притесних да не се е разболяла.На два месеца и половина сме.Да давам ли вече сокче от ябълка и морков.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 043
Знам, че до 10 дни неакане при изключително кърмените бебета не е проблем. Дъщеря ми го прави веднъж на 5-7 дни. Важно е консистенцията да е нормална. Някъде из форумите четох, а и една приятелка го е изпробвала, че помага, ако ти пиеш витамини на ХИП за бременни. Все се каня да видя дали и при нас ще подейства това.

Общи условия

Активация на акаунт