Нямаме още зъбки...

  • 2 102
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 362
Няма как да му помогнеш,но не се притеснявай,ще избият Peace
Знам за случаи,когато първите зъбки избиват на годинка чак,а други много по-рано и от вашата възраст,така че споко!

# 16
  • Мнения: 742
Споко няма хора без зъби Mr. Green

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
На нас първото зъбче ни изби на 10м. и 5 дни, а второто на 10м. и 25 дни, за сега сме си само с двете зъбчета, но педито каза, че ще започнат да избиват по няколко наведнъж, така че не се притеснявай, бебчетата са различни.  Simple Smile

# 18
# 19
  • София
  • Мнения: 2 967
Изобщо няма от какво да се притесняваш Simple Smile Историята познава и други подобни случаи Simple Smile

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
На дъщеря ми 1 зъб излезе малко преди годинката, а 2 след рожденния й ден.

# 21
Ооо момичета благодаря ви от сърце, ще изчакам и ще се полюбувам на все още беззъбите му усмивки...

# 22
  • Мнения: 5 026
Никой не е останал без зъби  Mr. Green На синът ми избиха долните два на 10 месеца, а преди седмица (на 1г2м) горните два.

# 23
  • Мнения: 2 015
На моя приятелка синчето се сдоби със зъб на 11-т месеца.

# 24
  • Мнения: 356
А на моя приятелка на малкия и син първото му зъбче е избило доста след годинката. Даже тя  се шегува: Първо проходи, пък после зъбките. А на друга - детето и е на 11 месеца и то също още няма нито едно зъбче и дори няма изглед за появата на такива. Така че, не бой се, ще има1

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 846
Първият зъб на сина ми проби една седмица преди първият му рожде ден. Laughing

# 26
  • Мнения: 576
И ние нямаме зъбки, знам, че колкото по-късно се появят, толкова по-здрави ще бъдат! newsm47

# 27
  • Мнения: 6 164
Някои нямат зъби и на първия си рожден ден, но това не е повод за притеснение - не е показател за неврологичното или физическо развитие на детето.
Детенцето на приятелка изкара първия зъб на 1г. и 1 мес. и на 1г. и 6 мес. имаше всичките 20 зъба, доста бързо избиха, но затова пък без проблеми!
Съдейки по моя опит е по-добре така, отколкото да започне да ги изкарва от 5-месечен /като нас/ и на 1 год. да има само резци и да няма изгледи мъките и безсънните нощи скоро да приключат! ooooh! Тъй че не давай зор. Wink

# 28
  • Мнения: 1 733
Не се безпокой! Всичко е нормално, зъбките е дойдат, когато им дойде времето !

# 29
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Ами и ние вече сме близо на 9 месеца и нямаме зъби, около нас всички набори се озъбиха, само ние сме още по капли, но не се притеснявам, защото колкото по-късно, толкова по-добре.

Общи условия

Активация на акаунт