родителите на Стоичков се отказват от него

  • 4 571
  • 100
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 569
А уважението учи ли се, или се заслужава?

Според мен се възпитава.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 099
А детето не е ли заслужило?Двустранно трябва да е.

Откакто родих съм наясно защо чаветата безусловно трябва да уважават мама! И да намерят начин.
И моите, и вашите, и ние... не сме перфектни!!!

# 17
  • Мнения: 9 990
Защо?Когато са деца-ги възпитаваме все още.Когато порастем, станем големи разумни хора и майка се обърне срещу детето си-тогава защо? newsm78Защо да е точно безусловно?Защо един да дава, а друг само да получава?Къде е границата?

# 18
  • Мнения: 87
А детето не е ли заслужило?Двустранно трябва да е.Не става въпрос за застрелване, нещо се попресилвате.Човека е вдигнал ръце явно и като минала по подобен път казвам-нормално е.
...те не са го изоставили на бунището...или в дом някъде на майната си! Благодарение на това , че майка му и баща му са го отгледали , сега е това което е...!
Абсолютен грях е да изоставиш майка си и баща си - каквито и да са!
(5-та Божа заповед)

# 19
  • Мнения: 3 569
Както пяхме вчера на стадиона - "Кюрда Стоичков педераст, педераст ..." Изпитвам силна непоносимост към това същество.

# 20
  • Мнения: 9 990
А детето не е ли заслужило?Двустранно трябва да е.Не става въпрос за застрелване, нещо се попресилвате.Човека е вдигнал ръце явно и като минала по подобен път казвам-нормално е.
...те не са го изоставили на бунището...или в дом някъде на майната си! Благодарение на това , че майка му и баща му са го отгледали , сега е това което е...!
Абсолютен грях е да изоставиш майка си и баща си - каквито и да са!
(5-та Божа заповед)

За набожните и вярващите.Аз не съм от тях, сори PeaceПо тази логика, правим деца, за да са ни длъжни, че сме ги направили един ден-грозно...... Tired

# 21
  • София
  • Мнения: 276
http://footballbulgaria.gol.bg/article.php?id=15987
Ето тук има малко по въпроса.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 099
Защо?Когато са деца-ги възпитаваме все още.Когато порастем, станем големи разумни хора и майка се обърне срещу детето си-тогава защо? newsm78
Всяко следствие има причина. И има начини за преодоляване на Егото.
NB. Не оправдавам телевизионният цирк!

# 23
  • София
  • Мнения: 344
Каквото и да е станало между тях.....да се изнася пред цяла България .Не мога да ги разбера!  Shocked

# 24
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
А уважението учи ли се, или се заслужава?

Според мен се възпитава.
Възпитава, но и заслужава (от една съзнателна възраст нататък). В противен случай, хайде, не толкова крайно като Стоичков, но наистина някои родители имат не много адекватни очаквания за това, какво трябва да получават от децата си, сравнено с това, което дават (не говоря за финанси).

Дежа пере, обясни, да не ровя в Гугъл. Защо предал страната, защо кюрд?

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Всичко опира до парите, все пак:

Цитат
Според майката на Стоичков тъщата му Пепа е по-близка с него и стои зад всичко.

"Явно тя е майката на Ицо, не аз. Погледнете ни как сме облечени. Вижте и тъщата, която е накичена като коледна елха".

И откровена злоба, която не подхожда на образа, който майка му се опита неубедително да изгради в интервюто с Коритаров тази сутрин - обичаме го... Ицо, майко, ако нещо... ама очите й - ледени, гласът - насилен... А баща му звучеше много по-искрен - "Разбира се, че го обичаме" - гласът му разстроен, но искрен.

Цитат
"Синът ми не е много образован. Вие сте журналисти, питайте го на някоя пресконференция колко е 2+2. Басирам се, че не може да отговори. Учеше в електротехникума в Харманли, а една крушка не може да смени. Когато се ожени, Марияна сменяше крушките в апартамента им".

# 26
  • Мнения: 87
Абсолютен грях е да изоставиш майка си и баща си - каквито и да са!
(5-та Божа заповед)

За набожните и вярващите.Аз не съм от тях, сори PeaceПо тази логика, правим деца, за да са ни длъжни, че сме ги направили един ден-грозно...... Tired
[/quote]
И аз не съм набожен , но не мога да уважавам човек който изоставя родителите си...замисли се какво щеше да стане ако майка му си беше стиснала краката докато той излиза...!

# 27
  • Мнения: 3 569
Напиши моля те в гугъл "кюрда стоичков" .

# 28
  • Мнения: 9 990
Защо?Когато са деца-ги възпитаваме все още.Когато порастем, станем големи разумни хора и майка се обърне срещу детето си-тогава защо? newsm78
Всяко следствие има причина. И има начини за преодоляване на Егото.
NB. Не оправдавам телевизионният цирк!

До голяма степен именно от родителите зависи.Аз излизам от "случая Стоичков" а обобщавам принципно.Но всеки случай е сам за себе си и няма такова нещо, като дете, въпреки всичко, което са надробили родители, отвърнали се от него , хайде, не в детството,а по-натам, обиждали , крали и т.н. да заслужават гледане на старини само и единствено, защото са родители.ОК-за набожните може да е грях, за мен лично не е.А това на родителите на Стоичков си е не цирк, ами... Sickвнучките си не били виждали-ми да ходят да ги видят те бе!

# 29
  • Мнения: 9 990
Абсолютен грях е да изоставиш майка си и баща си - каквито и да са!
(5-та Божа заповед)

За набожните и вярващите.Аз не съм от тях, сори PeaceПо тази логика, правим деца, за да са ни длъжни, че сме ги направили един ден-грозно...... Tired
И аз не съм набожен , но не мога да уважавам човек който изоставя родителите си...замисли се какво щеше да стане ако майка му си беше стиснала краката докато той излиза...!
[/quote]

Нищо нямаше да се случи-раждала съм 2 пъти и знам, че когато си правих децата, не съм ги правила с мисъл да ме гледат и хранят един ден.И да си бях стиснала краката докато излизат-процеса няма как да бъде спрян да те светна.Очевидно не си раждал и незнаеш, че като те напъне си излиза и със стискане не става да го "глътнеш" обратно Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт