родителите на Стоичков се отказват от него

  • 4 594
  • 100
  •   1
Отговори
# 30
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
Напиши моля те в гугъл "кюрда стоичков" .
Да, благодаря, рефрена Кюрда Стоичков педераст, педераст го схванах. Ако обичаш, обясни и за тези от нас, които слабо се вълнуват от футбол и спортни форуми, моля.

# 31
  • София
  • Мнения: 3 099
И аз не съм набожен , но не мога да уважавам човек който изоставя родителите си...замисли се какво щеше да стане ако майка му си беше стиснала краката докато той излиза...!

A, баш!
И к'во, Ицето не може да се обажда поне по телефона и да праща снимки ли? Или да ги кани веднъж годишно на Коледа на обяд? Не е нужно повече, ако е толкова зле работата.
Тя и майка му сигурно още има хемороиди от раждането му, но го обича, нали?

# 32
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
ивонска, някак имам чувство, че опира не до канене на неделни обяди, а до даване на пари. Разбираемо е да очакват от него някоя и друга пенсия в повече, предвид всичките му пари, но не е задължително, мисля.

# 33
  • Мнения: 87
.Очевидно не си раждал и незнаеш, че като те напъне си излиза и със стискане не става да го "глътнеш" обратно Crossing Arms
То си е очеизвадно даже , ама що се хващаш за думата а не ми следиш мисълта?! Ако го бяха изоставили след като се роди , дали щеше някой някога да чуе за "модерния ляв"?

# 34
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
То си е очеизвадно даже , ама що се хващаш за думата а не ми следиш мисълта?! Ако го бяха изоставили след като се роди , дали щеше някой някога да чуе за "модерния ляв"?
Какво общо има пък това?

# 35
  • Мнения: 9 990
Абсолютно-врътнато им е кранчето.Ако беше нещо лично-така ли се говори по медии бе!Все едно аз сега да изнеса всичко около мои гадости-ще се хванат за главите хората родители към дете какво правят, и после реват, че детето не ще да ги вижда.
Ивонска, хемороиди и аз имам и си обичам децата, но няма да им налагам гледане и издръжка само защото съм ги родила и ги обичам...странно е това у българина-раждаш да те гледат на старини newsm78 и да натякваш колко те е боляло при раждането, ма на-родила си го-длъжен ти е ooooh!

# 36
  • Мнения: 9 990
То си е очеизвадно даже , ама що се хващаш за думата а не ми следиш мисълта?! Ако го бяха изоставили след като се роди , дали щеше някой някога да чуе за "модерния ляв"?
Какво общо има пък това?

Да бе-майка му го е тренирала и тя му е избрала попрището явно и го е пробутвала на мениджъри hahaha

# 37
  • София
  • Мнения: 3 099
Бу, дори и така да е, безмълвното пращане на кинти пак е жест. Когато можеш да си го позволиш -задължителен. Коя майка е предпочела да си купи червило, вместо на детето каквото-има-нужда? Защо да не ги поддържа? Не може ли?

# 38
  • Мнения: 9 990
Защо е задължително, пак питам newsm78Аз червило не, но шоколад съм си купувала и не съм давала на детето-на изяжте ме. Mr. Green

# 39
  • София
  • Мнения: 3 099
Защо е задължително, пак питам newsm78Аз червило не, но шоколад съм си купувала и не съм давала на детето-на изяжте ме. Mr. Green
Щот си добра майка! Захарта е враг на децата! На, изяж се сама!  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 87
Абсолютно-врътнато им е кранчето.Ако беше нещо лично-така ли се говори по медии бе!
Имам една приятелка която казва:
"разни хора - разни идиоти..."  Laughing
Не става въпрос за цирка дето е из ефира , става въпрос за уважение бе драга. Не ти го пожелавам , но ми е интересно след като си отгледала детето си...и то да ти набие един шут в трътката за благодарност - как ли ще се чувстваш?!

# 41
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
Да бе, ивонска, ама явно нещо се е случило и им е спрял парите. В крайна сметка не е длъжен да действа като банка, ако не получава поне малко респект и благодарност в замяна, нали? Не може (примерно говоря) да казваш на даден човек къв е муйло и после да настояваш все така да ти киха пари. Двустранно е всичко. След 18-годишна възраст вашите сигурно са те издържали още няколко години - би ли им ходила на въпреки, ама и да очакваш все така безропотно да те издържат?

# 42
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Хора, явно наистина не сте имали сериозни проблеми с 'родата' или ако сте имали са били наистина бял кахър.

На мнението на пенелопа съм Peace, изразът 'да вдигнеш ръце' определено ми е изпълнен със смисъл, не че е повод за гордост, но ако можете да схванете някак, че има неща, които трудно се преглъщат, за прошка пък да не отварям дума.

Не съм гледала цирковете при Коритаров сутринта, статията прочетох, схванах за какъв тип хора иде реч, почти усещам и проблема - ами кой каквото си постеле, на това ляга - без значение майка или баща е, чичо или чинка или каквото и да е там разклонение в родата.

# 43
  • София
  • Мнения: 2 271
Ако човек не е научен да уважава родителите си, какво остава за хората около него.
А уважението учи ли се, или се заслужава?
...нещо ми се губи концепцията ти...
Нима родителите трябва да заслужат уважението на собственото си дете? В такъв случай , ако не ти харесват майка ти и баща ти -  може да ги застреляш ли? (примерно)  Shocked
Уважаваш родителите си, само заради факта, че са ти дали живот и са те отгледали до определена възраст - така ли?
Добре, но освен това имаш и други взаимоотношения с тях. Те са хора, ти също... Ако наистина е вярно това, че той дава, пък не получава, прав е да им обръща гръб.
По твоята логика всички изоставени деца трябва да обичат много родителите си и да са им адски благодарни, за дето са ги създали... Но това не  е достатъчно за повечето хора.

# 44
  • Мнения: 9 990
Абсолютно-врътнато им е кранчето.Ако беше нещо лично-така ли се говори по медии бе!
Имам една приятелка която казва:
"разни хора - разни идиоти..."  Laughing
Не става въпрос за цирка дето е из ефира , става въпрос за уважение бе драга. Не ти го пожелавам , но ми е интересно след като си отгледала детето си...и то да ти набие един шут в трътката за благодарност - как ли ще се чувстваш?!

Кофти ще се чувствам, но ако се стигне до там-аз съм виновната.Това е като всяка една друга комуникация-сгафиш ли с някой сериозно-зериозни последствия ще си теглиш.Кой както си постеле, казах.И аз съм казала-излизам извън случая Стоичков, обобщавам.За цирка-разбрахме се.Та не разбрах за коя благодарност говорим, че съм родила?

Общи условия

Активация на акаунт