родителите на Стоичков се отказват от него

  • 4 599
  • 100
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 629
Ето как риалити форматите промиват мозъци. Явно не им се струва странно на тези възрастни хора да си изпльоскат фамилните ризи по телевизията ooooh!
Няма да коментирам кой крив кой прав, но начинът на поднасяне на тази история е отврат.

# 61
  • Мнения: 5 370
Явно не сте имали възрастни родители далече! На хората не им липсват пари, а им липсва ВНИМАНИЕ!!!!Някой да им се обажда от време на време и да им казва колко ги обича! На възрастния човек най-много това му липсва!!!А не пари, имоти , дрехи или каквото и да било.... напълно ги разбирам! Имам възрастен родител далече и знам какво му трябва-една ДОБРА ДУМА!
 Hug
И това е повод да развееш кирливите ризи на фамилията си от национален ефир???И да плюеш собствената си кръв?
Не ми казвай, че това е начинът. ooooh!

Ето как риалити форматите промиват мозъци. Явно не им се струва странно на тези възрастни хора да си изпльоскат фамилните ризи по телевизията ooooh!
Няма да коментирам кой крив кой прав, но начинът на поднасяне на тази история е отврат.
newsm10

# 62
  • Мнения: 7 122
Тъщата е виновна. При нея ходел.
Голяма простотия. Сега да дадат по едно разкъртващо интервю и за "Марка", и за "АS", и за "Дон Балон". А после да наблегнат на Дом Периньон.
Така се изглаждат отношения. Това е начина.
На братчето Цанко само 10000 бил дал на сватбата, а сега детето го е закършило. Свършило кинтите от продадените апартаменти. Колко мъка има по този свят.  Tired

# 63
  • София
  • Мнения: 3 099

Аз съм самостоятелна финансово от 16. Продавах книги срещу Халите, когато не бях на у-ще.

Ивонска, винаги съм се дивяла на такива изказвания. С тия пари, които изкарваше какво си плащаше - наема ли, храната ли, учебниците и дрехите ли.

Без наема - всичко останало! ВЕрвай ми.

# 64
  • Мнения: 503
Не гледах Коритаров, но прочетох интервюто. Това ми прилича на селска свада от най-долен тип-"Ние- така, а пък тъщата- иначе". Ако родителите на Стоичков имаха малко повече самоуважение, може би щяха да спечелят и неговото уважение.

# 65
  • Мнения: 5 370
Не гледах Коритаров, но прочетох интервюто. Това ми прилича на селска свада от най-долен тип-"Ние- така, а пък тъщата- иначе". Ако родителите на Стоичков имаха малко повече самоуважение, може би щяха да спечелят и неговото уважение.
Моля, дай един линк? Praynig

# 66
  • Мнения: 1 520
Доколкото познавам родата изядоха и изпиха парите , които той им даде. Сега им е мъчно , че няма от къде да цоцат. Стоичков им построи кооперация до Евмолпия с гаражи , продадоха я.Продадоха и двата апартамента в Тракия. Майка му е супер мазна лисица.

Аз съм склонна да повярвам на подобно мнение.
Гледам, че си от Пловдив, .те. близо до извора.

Затова бих се вслушала в подобно заключение.
Е, естествено верният отговор само Стоичков го знае.

Не гледах цялото интервю, че тръгнахме за градината.
Вероятно изводите от него щяха да са ми същите.

# 67
# 68
  • Мнения: 4 195
Грозна работа, какъвто и да е - Стоичков е, постигнал е много, с двата си крака, не на майка му с краката. Срамота е собственното си дете да изтипосаш така, ако той наистина ги е отрязал, постъпката им ги принизява до неговото ниво. що ли си мисля, че е имал основателна причина да го направи newsm78

# 69
  • Мнения: 5 370
Спорове за пари са в основата на разрива на Христо Стоичков с родителите му, твърдят приятели на Камата. Многобройната рода непрекъснато крънкала бившия нападател на Барселона. "Рекетът продължаваше с години, въпреки че Ицо им угаждаше много. Даже купи на родителите си къща и трактор", обясняват приятели на бившия селекционер на националния тим. Христо купил още апартамент и обзавеждане за него на сестра си. Вложил пари и в две огромни жилища за родителите си и брат си Цанко. Луксозните апартаменти са на пъпа на Пловдив, близо до църквата "Света Петка". Братът обаче закъсал с бизнеса наскоро. Продал разкошното жилище и си купил по-малък апартамент в квартал "Христо Смирненски".
"За разлика от родителите си Цанко не скача срещу брат си. Но пък, ако го направи, ще е безсрамник. Все пак Ицо го уреди да рита в сума ти отбори. Купи му хубава кола, а малкият я потроши. Вършеше и бели, а батко му винаги беше насреща", разказват близки до фамилията.
Според тях вече 5-6 години Камата и родителите му не могат да се гледат
Ето, това е то, парите могат даже ангели да скарат, камо ли-фамилия Стоичкови. Tired ooooh!
Мнооого жалко, много противоречия в статията. Евала на журналистите, че не са представили нещата едностранчиво и тенденциозно.
Уж(цитирам):

"Той дори не си спомня къде се намира нашето село Ясно поле. Не се е вясвал от 30 години", признава майката"


А по надолу:

"Баба му Петкана, която е майка на Пенка, го къпеше от първия ден на раждането му. Гледаше го до 20-годишен" - Е, как става това, че той христо е едва малко над 40 годишен. hahaha Joy

ето, на това му казвам аз "селяния в действие"-за жалост.

# 70
  • Мнения: 3 268
Не го гледах,ама много грозно ми звучи.На Стоичков винаги му е липсвало възпитание и сега разбра защо.Жалко,беше голям футболист,но се оказа малък човек.

# 71
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
ето, на това му казвам аз "селяния в действие"-за жалост.
Мдам, и простотия Tired
Всъщност, точно такова нещо и подозирах.

# 72
  • Мнения: 1 517
Абсолютен грях е да изоставиш майка си и баща си - каквито и да са!
(5-та Божа заповед)

Така е. Но при определени обстоятелства, колкото и да ти се иска не мож издържа. Който не си е патил от родители, той не знае.
А Лара е много права. Аз тук и сега за сефте чувам за това, Стоичков ми е безразличен, може да е сгафил наистина, а може и те сами да са си го изпросили. Щото не е нормално кравата да суче от телето. Просто не е нормално. Еле пък в техния случай, ако това което казва Лара е вярно.
Детето е длъжно на родителя си, но при определени обстоятелства. Моя родител, примерно ако не работи, но не защото няма къде, а защото го мързи. А е млад, здрав, прав, корав...И аз съм длъжна да го издържам, тъй ли???????????? Да го храня (родителя), да плащам всички сметки, а той да вика само "дай"...Без тия  Naughty

По принцип е нормално и човешко ако детето се е замогнало, да подпомогне родителите си. Редно е даже. Но ако тези родители си осерат пътеките...  Naughty
Аз 5-тата заповед я разбирам така: ако е стар родителя, болен, изпаднал в немилост (без работа) - няма да го оставя на улицата, ще го храня, че и гъза му ще мия ако трябва. Но да ми живее тоя родител с мисълта, че всички, особено децата му, са му длъжни...еееми не е познал просто.
Освен това е адски тъпо такова лично нещо да го изтипосаш пред медиите. Даже и да са прави хорицата за претенциите си (а може и да не са)...тъпо е. Което навежда на мисълта, че го правят за сензация и може и да не ги боли чак толкоз.


Олях се, ама имам алергия към такива хора - дето всички са им длъжни за нещо, само те никому нищо не дължат!!!!!!!!!!  #2gunfire

# 73
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Стефани, не мисля, че Стоичков е 'малкият човек' в случая Peace.

Не съм му от отявлените фенки, опитвам се да гледам обективно - ако е вярно всичко написано, смятам че е направил повече от достатъчно. Не е бил длъжен и толкова да направи. Това, че 'вземащите' не са съумели да задържат и да използват като основа подареното говори само по себе си за възможности, ниво и т.н. За това никой не им е виновен, че и да се сърдят и тропат с краче в национален ефир ooooh!

# 74
  • France
  • Мнения: 726
Истински случай от изгрева на кариерата му (от сигурен източник):
На едно летище (забравих къде) на Христо му направило впечатление колко много самолети с логото PAN AM имало и възкликнал " Държавата Панама колко самолети има!". От тогава му излязъл прякор Ицо Панамата.
За мен той е чудесен футболист от висша класа, но ограничен, необразован и безпардонен, т.е. невъзпитан простак. Моля, модератора да ми прости за определението, но в бълг. език няма синоним на човек с подобно поведение. Не гледах предаването, но си мисля, че крушата не пада по- далеч от дървото.

Общи условия

Активация на акаунт