Дневническа среща в Пловдив

  • 1 775
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 099
Вярно, аз съм си гледала календара за този месец. ooooh!

# 16
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Аз съм за когато кажете - поне за сега нямам свръхплланове smile3521
Ама каква кухня, бе момичета, newsm64 newsm34 нали сме диетички smile3532
И понеже ще е топло и зелено - имам още едно предложение - "Диана"-та до Радио-телевизионния център - това дето е в скалите. Вижда ми се по централно. Кухнята не я знам.
Но ще се подчиня на VOX POPULI, VOX DEI...

   П.П. - Прегледах профилите Ви - ще играя ролята на майка. Няма да Ви давам да поръчвате много   umnikuu  newsm66 , защото на другия ден е неделя и Мирандичка като ни иска мерките - ще има ....  smile3523: Embarassed :oops:newsm62

# 17
  • Мнения: 3 453
lenny_pld Joy Joy Joy Joy


Исках да кажа ,че салатите са хубави..в даяната съм прост оотвратена от бослужването и кухнята не ми харесва.Няма да ядем по-много.Вода и салата. Joy

# 18
  • Мнения: 794
За яденето няма проблем - салатки и сокчета. Може и някоя пилешка пържолка. Ох, като пиша и ми се прияжда, пък мога да ям само варени картофи.

# 19
  • Universe
  • Мнения: 1 556
 Дано поне салатите да са МУЛТИГРАМАЖНИ !!! newsm74
 Ще бъдем недолюбвани от сервитьорите - те мразят диетичките... smile3511
 На нас няма да ни пука smile3533 smile3533

# 20
  • Мнения: 684
Милички Hugтака ми се иска и аз да дойда  newsm78 ама много сте ми далечко  ooooh!иначе знам  Peaceче ще е  newsm74 среща

# 21
  • Мнения: 6 958
Искам да ви пожелая мацки приятна среща и да разказвате после в тази тема как е минало  Hug

  bouquet  bouquet  bouquet

# 22
  • вече и в други градове
  • Мнения: 145
Ще се опитам и аз да дойда.  В събота работя, но този път ще направя каквото мога да се присъединя и аз.
 Ще пиша по-конкретно другата седмица.

# 23
  • Мнения: 3 453
Казвайте сладурки искате ли да се съберем в Ривиерата на Данаил Николаев,за да мина да запазя маса?

# 24
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Казвайте сладурки искате ли да се съберем в Ривиерата на Данаил Николаев,за да мина да запазя маса?

Аз нямам проблеми - пишете ме "ЗА" - здраве и живот, разбира се!!! newsm10

# 25
  • Мнения: 3 453
Предлагам утре 5май Ривиерата на дан.Николаев.Ако сте съгласни довечера да запазя места?Казвайте кой ще дойде?

# 26
  • Мнения: 794
Аз съм на линия! Ще бъда там, ама в колко часа? На обяд или вечерта? И как ще ви позная, като вие не си слагате снимки!? Ти, например, Крисси, в началото си беше сложила снимка, ама си я махнала, та вече ти забравих личицето!

# 27
  • Мнения: 794
Предлагам да е надвечер - примерно към 18 ч. някъде!

# 28
  • Мнения: 3 453
Ще се обадя за утре в 12 на обяд.Става ли?Ще ме познаеш а и нали аз те знам.Ако имам време довечера ще си сложа снимка.

Ами вечерта не мога с милото имаме уговорка.

# 29
  • вече и в други градове
  • Мнения: 145
  Weary smile3518 smile3518
както писах по-горе, ще работя, и не мога да се измъкна по-никаааакъв начин smile3515
 купонясвайте и този път без мен:cheers:

PS: и после да разкажете

Общи условия

Активация на акаунт