Аз съм магнит за...

  • 8 949
  • 198
  •   1
Отговори
# 180
Аз съм магнит за кретени и комплексари,момичета как се излиза от тоя порочен кръг?

# 181
  • Варна
  • Мнения: 672

.....и телец......

# 182
  • Мнения: 4 371
Аз съм магнит за кретени и комплексари,момичета как се излиза от тоя порочен кръг?

Много ми приличаш на една моя позната. Четох ти темата, сега този псотинг... Случайно да се казваш Силвия?

# 183
  • София
  • Мнения: 3 480
О-о-о, да.
Скорпионите по неизвестни за мен причини ги привличам.
Имам забележителна скорпионска колекция, нещо като диамантена огърлица и всеки със собствена форма, цвят и блясък.
Може би, защото съм възпитана от скорпиони. Казват, че всичко се корени в детството.  Wink

# 184
Само дъртаци около мен, АМАН!

# 185
  • Мнения: 431
Аз съм магнит за умни и интересни хора, които са заблудени, че и аз съм като тях. Много тъпо се получава.

# 186
  • Мнения: 123
Аз за смотаняци.Когато бях ученичка само такива ми се лепяха.По късно нахалитети,а сега всякакви.Като бюро за оплаквания съм,вече даже съм свикнала.И какво за скорпионите и аз съм такава.И нние сме хора бе.... Embarassed

# 187
  • Мнения: 3 091
и аз съм магнит за скорпиони, кума Лисо!
около мен е цял вивариум, терариум и всякакъв ... ум
и за душевни излияния. Явно предизвиквам доверие и хората ми разказват съкровени нещица...

# 188
# 189
Ревнивци,душевни вампири,неизявили се,но със само4увствието,4е са най големите...............ОМРЪЗНА МИ.
А как да се освобождаваме от хората,които привли4аме?Тези,които не ни носят нищо хубаво Sad

Момичета, момичетааа, за всичко си има начин Simple Smile
Като за начало човек трябва да се опита да пренастрои мисленето си в обратна посока. Докато не го направи, ще привлича "по подобие" всякакъв вид енергийно-вампиристично настроени субекти. Защото всеки, чието присъствие по някакъв начин ви притеснява, се "храни" с вашата негативна (или някакъв друг вид) енергия. Има ги всякакви.
Друг начин, според мен по-лесен, е да потърсите начин да се отървете от "вируса" в "информационната си система". Успеете ли, ще почнете "по подобие" да привличате неща и събития според новите си "настройки".  newsm10 Така ще ви остане повече време да се радвате на нещата, които са истински важни за вас.
Ако се затруднявате, ще се радвам да помогна с всичко, което ми е по силите. newsm24

# 190
По едно време привличах мъже с нужда от диагностициране.  ooooh!
После се "омъжих"  Laughing
Мисля, че привличам (или провокирам) разгневен и кисел обслужващ персонал от всякакви сфери.

Киселяците се неутрализират по следния начин:
Мислено ги "черпиш" я с бонбони, я с уиски, я със здрав бакшиш ... използвай въображението си.
Пробвала съм го неведнъж и при мен поне работи  Peace

# 191
  • Мнения: 227
Аз съм магнит за умни и интересни хора, които са заблудени, че и аз съм като тях. Много тъпо се получава.
Joy
По темата-ревнивци...ама много големи ревнивци Tired

# 192
  • Мнения: 205
Аз съм магнит за губене на документи.Винаги, когато трябва да получавам документи ми се губят по пощата, по интернет(изпратени на грешен адрес) и т.н.

# 193
  • Мнения: 88
Аз съм магнит за кретени и комплексари,момичета как се излиза от тоя порочен кръг?

и аз питам същото.....как да се отърва от всички идиоти около мен....няма ли свестни мъже?!? newsm78

# 194
  • Мнения: 408
.....Станимировци - имах гадже Станимир, мъжа ми се казва Станимир, състудентът ми, на две от най-близките ми приятелки мъжете-също. От толкова много Станимировци може и да съм пропуснала някой  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт