Рицарки на бялото кантарче - 23.04.-29.04.

  • 23 647
  • 943
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 5 873
Честита нова лентичка. Така става по-видно какви са ти постиженията:)
Flutter

# 871
  • Мнения: 1 183
Съни, честито ти килце!
Аз пък да ви кажа не можах да се справя с този руски сайт, все едно щеше да бъде дори да пишеше на китайски  hahaha
Нищо че мъжо потомствен казак, аз пак нищо не разбирам  Laughing
Затова си сложих тоя поне с английския съм на ти.
Да ви кажа какво забелязах, понеже си изрових тетрадката от миналата година когато минавах по същия път, на диетите имам предвид. По това време съм била 82 кг, а сантиметрите имат разлика само по сантиметър- два по-малко.
Как мислите на какво се дължи това newsm78
Таничке, така се вижда ясно!

# 872
  • Мнения: 1 531
Силви, ако сега спортуваш, е напълно обяснима малката разлика в сантиметрите. Просто сега може би си по-стегната.

Последна редакция: вт, 01 май 2007, 12:40 от Sunbeam

# 873
  • Мнения: 1 183
Пак зачезнахте на някъде!
Само аз съм си вкъщи май!
Ама си почивам активно, че събота и неделя грам почивка не ми се очертава  ooooh!
Аз сега си хапнах краставица, с малко обезсолено сирене и луканков салам 50 гр.
Пък ми се приспааа, май натам отивам. После се чудя що не мърда кантаря, ми то с лежане и ядине ни става  hahaha

# 874
  • Мнения: 4 447
Тук така е мръкнало, имам чувството че ще се стъмни всеки момент.
Някой за кафенце?

Иначе за момента - наядена (пилешки дробчета с масълце) и напита (2 л вода) . Сега ми се доспа.

# 875
  • Мнения: 5 873
голяма излагация ooooh!,нали правих торта за мама.....

ето, гледайте ,и ме съжалете  Cry,без подигравки моля.... Sad

исках друго да стане,амааа...... Tired

# 876
  • Мнения: 4 447
Ванче, кое му е излагацията?
Прекрасна е! Пък колко ли е вкусна? Имам спомен, че съм яла някога такива неща. Приятни спомени.... ooooh!

# 877
  • Мнения: 5 873
Танюшке,знам какво мога.... ooooh!

# 878
  • Мнения: 4 447
Марче, как си? Hug
Как върви отслабването?

Ванче, кажи, че аз съм я правила. bowuu Аз много ще се гордея даже.

# 879
  • Мнения: 5 873

Ванче, кажи, че аз съм я правила. bowuu Аз много ще се гордея даже.


ок,така ще направя  Hug

# 880
  • Мнения: 384
Здравейте всички  Hug
Тук съм вече, Съни, и съм ОК bowuu! Въпреки празниците кантарът иска да ме възнагради  с -1 кг newsm44, но няма да местя линийката още. Ако и утре показва това, ще направя отчет в новата тема с нови кг. В неделя имах прегрешения - бях кръстница и се наложи да хапна някои неща извън режима, но не ми се е отразило smile3521. Много съм щастлива  Two Heartsи се радвам, че ви има, за да се подкрепяме взаимно. Вече съм убедена, че с вас мога всичко. Наистина става бавно, но дано да е за постоянно. newsm20
Желая на всички весел празник newsm18, лек, режимен, безискусителен ден! lovekiss

# 881
  • Мнения: 684
Привет от мен.
Вече съм разходена и простряла. Всички сме наобядвани.
Ванче, казвам се Румяна и ако искаш по-кратко име може да ми викаш Руми. Не знам дали обаче няма да е объркващо, все пак по-лесно е да видиш във форума миракъл. Както ви е по-удобно така ми викайте.
Танче, честита нова лентичка.
Съни, май те уплаших, бягаш ми с 1 килограм. Много ти се радвам  Hug особено като те видя така амбицирана. Аз все още не мога да се меря с теб откъм спорт, но ще си надвия мързела ище започна. При мен нещата стават бавно, но за това пък веднъж като почна няма да има отказване. Той кръста виновен, обърка ми плана. Пък и все още ми прималява, още малко да се адаптирам за новия начин на хранене. Другата седмица като включа и млечни ще ми е по -лесно. Като пия към 3 часа малко мляко и след работа ще мога да се поразмърдам малко. За сега си поставям цел другия понеделник да започна и да тренирам. Дано не ми мине котка път.
Съни, мойте мъже много обичат нещо дето да се топи да ядат, манджи, каши и т.н. А аз все още много се изкушавам само дори от миризмата. Все още гледам менюто ни да не се различава много, но трябва да свикна някак. Моят мъж не ме кара да ям от тяхното ядене, но ако реша да посегна и не е много убедителен да ме спре. А и аз пък като се разсърдя. Ама сега нали съм нов човек - сама се спирам.
Отивам да си направя кафенце. До по-късно.

# 882
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте, красавици Hug!

Въпрос по същество - коя от вас ще ми помогне за новата тема?
Пояснявам - аз ще я направя, но проблемът е друг. Довечера ще местим компютъра в другата стая и няма да имам нет. Момчетата от нета уж ми обещаха, че най-късно до вторник ще дойдат да преместят кабела, но незнам ще спазят ли обещанието си newsm78...та няма да имам възможност тогава да  редактирам данните.

Аз ще на правя темата, а коя от вас ще може да я пусне и после да я редактира? Кажете, за да й я пратя на лични...

# 883
  • Мнения: 5 873
Аз ще на правя темата, а коя от вас ще може да я пусне и после да я редактира? Кажете, за да й я пратя на лични...

Мариетке,много ми се иска да помогна,но на практика няма да мога-на работа съм.Още повече,че незнам утре кога ще се прибера ,ще ходя на рожден ден... Mr. Green

Нека бъде някой,който има достъп до компютър през целия ден,така ще може да се редактират данните без проблем.

хайдееееее,не се ослушвайте ,дееееее! bash box

 boo

# 884
  • Мнения: 5 873
Привет от мен.
Ванче, казвам се Румяна и ако искаш по-кратко име може да ми викаш Руми.

Руми  wavey

Общи условия

Активация на акаунт