Рицарки на бялото кантарче - 23.04.-29.04.

  • 23 628
  • 943
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 9 865
Здравейте, красавици Hug!

Въпрос по същество - коя от вас ще ми помогне за новата тема?
Пояснявам - аз ще я направя, но проблемът е друг. Довечера ще местим компютъра в другата стая и няма да имам нет. Момчетата от нета уж ми обещаха, че най-късно до вторник ще дойдат да преместят кабела, но незнам ще спазят ли обещанието си newsm78...та няма да имам възможност тогава да  редактирам данните.

Аз ще на правя темата, а коя от вас ще може да я пусне и после да я редактира? Кажете, за да й я пратя на лични...
Мариетка, ако не си намерила мераклийка, аз мога да го направя. Предполагам, че не е сложно... Така, че цялата съм твоя...

Как сте?! Глеам, че нема никой, сигурно спинкате Simple Smile в деня на трудЪ!

# 886
  • Мнения: 5 873

Как сте?! Глеам, че нема никой, сигурно спинкате Simple Smile в деня на трудЪ!

аз още не спя,ама кат гледам на там отива работата... hahaha

# 887
  • Мнения: 9 865
Ванче... днес цял ден те споменавам.
Правих за закуска кифлички, даже съм ги снимала, ще си правя и аз албумче...
И викам на Тедката - другия път ще ти направя Крокодил...
И мъжа ми като взе да цъкли едни очи та му разказвах за теб и му показах крокодила... Та така за другия път - Крокодил Simple Smile!
Ти каза, че не е сложен.
Вече си оформихме стаята... още малко и ще спим там!

# 888
  • Мнения: 4 447
Аз пък се зарових в сайтове за морски почивки.
Първоначалните планове за Турция отпадат. Децата казаха твърдо, че не искат, щом няма да има хубав плаж, на който да се пльоснат след игра във водата. Там нямат хубави плаживе, затова всеки хотел е с по 2 или 3 басейна. Камънаци. Иначе като условия в хотелите и обслужване било супер, ама .... завой на 180 гр.
Та пак съм на стартовата линия. Laughing
Мариетке, Бети, Румс,  Hug

# 889
  • Мнения: 9 865
Танче  Hug!
Аз също обичам Бг черноморието именно заради плажовете, макар, че то вече плаж ли е това... оградено, затрупано с пластмасови шезлонги...
Като поизмислиш нещо сподели да ме ориентираш и мен... ние уж ще се ориентираме към поморие... ама нищо не се знае още...
Аз ще  записвам "Ну, погоди"...

# 890
  • Мнения: 5 873
Ванче... днес цял ден те споменавам.


трогната съм. Hug

# 891
  • Мнения: 1 531
преядох - агеншко, картофи, салата и хляб. пих ракия от 80-та година и мавруд резерва от асеновград. освиних се отвсякъде. но на такива изкушения не можах да устоя. виновна съм, но всъщност не се чувствам виновна. сега ще пия много вода и ако мога няма да вечерям.
утре ще дерзая на пътечката.
не ми се карайте много, плс!

# 892
  • Мнения: 1 369
Съни само малко ще ти се карам  Hug И наистина по-добре да не се чустваш виновна, с едно ядене нещата не излизат от контрол. Но наистина да е само едно. И честито намаление   bouquet

# 893
  • Мнения: 1 280
Ван4ееееееееее,давай  Крокодила насам...../моля те на ли4ни../....да не ядем бой..аз в4ера 4ела,недо4ела реших,4е става дума за някаква плетка с крокодил,а то било за големите усти...Днес на моите им правих  едни соленки,като кифлички с кашкавал,ама даже не ги опитах,но щом ги изядоха и казаха,4е са вкусни...значи съм ги нацелила...
Днес продължавам с диетаката,ще куцукам до една съседка на кафе,и съм замислила малко някаква гимнастика за раздвижване да си съчиня....брей,сурце юнашко не трае бе...да седи и да лежи...

# 894
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 377
В интерес на истината, чела съм доста мнения, отричащи НВД и Дюкан, и какво ли още не. Факт е, обаче, че за всеки това е индивидуално, всеки организъм реагира по различен начин. Най- важното според мен е да се вслушваме в това, което тялото ни казва, зняците, които ни дава.

 Peace
Отдавна не бях сядала на компютъра, но като попаднах на това мнение, не се стърпях. Много съм ЗА! В общи линии, това е моят режим - слушам тялото си и знаците, които то ми дава. Лошото е, че не съм от най-послушните, та докато направя туй, дето то ми казва - доста време минава.
Вие сте ми най-големите помощници за да се справя с проблемите си. Започнах с килата, видях, че мога да ги сваля с постоянство и упоритост. После и други проблеми започнах да отхвърлям. Може и да се повтарям, ама да си ви поФаля, чИ ви сЪ кефя максимално, колчем вляза  в сайта.
За упражненията - много се интересувам от Пилатес - що е то?  Така и не мога да намеря нещо конкретно като упражнения. Можете ли да ми помогнете?
За Табата
Правих ги 1 път и още имам мускулна стреска, макар да загрявах 10 минути преди това. Днес мисля да повторя. Правих в домашна обстановка някакви импровизации - бягане на място с максимална скорост. Усещане - един път! Усещах как се тресе всяка една сланинка по тялото! Значи - ефффективно! Кой го беше споменал за пръв път?  Hug Hug Hug за него!
http://mail.google.com/mail/?realattid=f_f16ebp2c&attid=0.3& … =11247d432e80e129

почерпете се здравето на мойто порасноло мъниче! Скоро ще тръгва на ясличка, ама няма начин

П.П. За почивки - не знам, ние сме за Созопол, септември.
Съни, аз няма да се карам, ако е единичен случай.

# 895
  • Мнения: 4 447
Здрасти, Ж! Честит ти празник!  Hug
Прегръдките за Табата са за Асса.

преядох - агеншко, картофи, салата и хляб. пих ракия от 80-та година и мавруд резерва от асеновград.
От тези неща само катртофите и хляба не са ми в менюто. Другото - много уважавам, ако разбирате за какво говоря. То, аз и затуй си задържам 100 години, от уважение към виното на баща ми. Ако няма от татковото, уважавам нечие друго и така.
Съни, карам ти се. Не за друго, ама идват още подобни "агнешки" истории... Внимавай! Hug

Нещо ме обляха горещи вълни. Дали ми е време,а?
Като никога  - нямам апетит, сигурно съм болна! ooooh!
Нямам 1000 калории още, но литрите са 3.

# 896
  • Мнения: 684
Танче, възможно е и от режима да нямаш апетит, белтъците засищат повече, а онуй нящо там за нивото на инсулина дет не ми е твърде ясно, но явно след по-дълъг период на режим организмуса си спомня кое е правилното му състояние. Много се надявам да е така, че аз най-голям проблем имам с апетита. Никога не се насищам, мога да се пръсна от количество и пак да се чувствам гладна.
Съни, не трябва да се чувстваш виновна особено, ако не си прекалила с количеството. Нали се полага и по един свободен ден, в който лъжем организма, че не е лишен от нищо, може пък да се окаже и от полза. Но от утре пак сме стриктни, нали?
Ванче, много хубаво произведение си направила пак.
Абе всички готвите едни вкусотии, а отслабвате. Искам и аз така да мога.

# 897
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Тъй. Да разбирам тогаз, че освен Бети, други желаещи няма newsm78...почвам да правя темата и ще й я пратя на лични, защото след малко дърпаме шалтера...

Леле, айде много молА тия с едно дете и без бързо да зачеват Laughing - само ако знаете що дрехалак излезе - мога да облека една детска градина...имам поне 10 чифта чисто нови необувани ританки, пък бодита, камизолки, кАстюмчета - по веднъж само обличани - трябва не едно, а още пет бебета да родя, та да влязат всичките в употреба...добре, че поръчахме гардеробът с надстройка ooooh!.

След малко пращам новата тема на Бети. Нека тя да я пусне утре сутрин, та да има още един ден време за редакции. Моля, пращайти мерките на Бети.

# 898
  • Мнения: 5 873
Мариетке,да пускате нетЯ по-скоро,чу ли
хади,поздрави и доскоро. Hug

# 899
  • Мнения: 4 447
Ама то днес е вторник, Мариетке. Ти до другия вторник ли няма да имаш нет?

Общи условия

Активация на акаунт