За какво най- често спорите или се карате в къщи ?!

  • 2 638
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 965
а дразни ли ви когато излиза с приятели по мъжки, съответно си пийва повечко, прибира се доста късно и на другия ден  / особенно ако е почивен / е неадекватен ?!

Не, защото тези излизания са му само за "задължителните" събирания с колегите - за Нова Година, за 8-ми март (никога на самия ден) и на годишнината на службата.
С приятели на нощни заведения не ходи. Има си няколко приятели, с които излизат "по мъжки", но рядко и ходят на следобедно кафе или привечерна бира. Дори с кума вече 2-3 пъти излизат "по мъжки" с децата на сладкарница  Joy. Не се оплаквам.


Сетих се още нещо, за което аз му се карам - умира си да прави ремонти и все нещо вкъщи или на вилата е "нагоре с краката", а гледа да доизпипа всичко и работи адски бавно, което ме изнервя (ето, вече втора седмица ремонтира открития балкон - идеята е само да се пребоядиса, да се сложи изкуствена трева и да се подредят масичка, столчета и нов цветарник...; още е на етапа с боядисването, а аз не мога да изпера и да простна, защото всяка вечер след работа маже - минава по няколко "ръце").

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
Сетих се още нещо, за което аз му се карам - умира си да прави ремонти и все нещо вкъщи или на вилата е "нагоре с краката", а гледа да доизпипа всичко и работи адски бавно, което ме изнервя
Малее, все едно чета за моя мъж. Една колона вкъщи я боядисва две седмици, минава я с четка, па с мече, па хиляда пъти - хууууубавичко да покриело Tired Откачих...

# 17
  • Мнения: 6 472
а дразни ли ви когато излиза с приятели по мъжки, съответно си пийва повечко, прибира се доста късно и на другия ден  / особенно ако е почивен / е неадекватен ?!

Сигурно много би ме дразнило, но той не го прави. Случвало се е да излиза сам по мъжки (макар и мноооооооооооого рядко), но никога не се е връщал подпийнал.

Иначе почти не се караме. Случвало се е да спорим по- усърдно за нещо, но точно каране не бих го нарекла. Единствено тази събота се сдърпахме, кой да изведе детето на разходка.

# 18
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
За битови истории, но не сериозно, по-скоро спорим за спорта  Joy

Иначе не излиза много-много на мъжки вечеринки hahaha



П.С. Лулу, харесва ми подписа ти  Laughing  Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 3 789
за пари, за времето, което все не ни достига.....затова, че ме слуша , но не ме чува понякога....

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не ни трябва повод за да си спретнем скандал. Караме се за всевъзможни глупости.
За сериозни неща не се караме... Като това да ходи на среднощни запивки- не си позволява такива волности.

# 21
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
а дразни ли ви когато излиза с приятели по мъжки, съответно си пийва повечко, прибира се доста късно и на другия ден  / особенно ако е почивен / е неадекватен ?!
[/quo
Това не си позволява да го прави ,само служебно но не се прибира подпиинал защото не обича много до пиива, за мое щастие

# 22
  • Мнения: 206
Рядко се караме. Иначе за надмощие

# 23
  • Видин
  • Мнения: 961
а дразни ли ви когато излиза с приятели по мъжки, съответно си пийва повечко, прибира се доста късно и на другия ден  / особенно ако е почивен / е неадекватен ?!

Това най-много ме дразни smile3515
И незнам защо става така, но обикновенно другия ден имаме някаква работа и него не мога с топ да го събудя рано, после го боли глава,мрънка, пухти и ме изкарва от нерви newsm61
И отгоре на всичкото само ми налита на целувки, а на мен ми идва го удуша smile3512

А иначе се караме за хиляди други глупости.... argue

# 24
  • Мнения: 4 300
За последната година сме се карали веднъж- и то беше за това дали да се извади голямата тава от фурната, преди да се пъхне вътре по малка със забравих вече какво да се пече. Прикипя ми не заради тавата или фурната, а защото точно от печене нищо не разбира, но се опита да дава акъл. Сърдих се половин ден, карахме се ужасно. Явно имам нужда веднъж годишно от грандиозен спор на никаква тема.
Иначе рядко спорим, за каране пък хептен. Излизането сам не ми пречи, рядко се случва- служебни поводи или разни мъжки събирания за коли или не знам и аз какво. Всеки има нужда да отмори понякога, а и както казах при нас се случва рядко.

# 25
  • Мнения: 966
Za tova 4e se zaglejda po madami. Amaxa kak taka shte poglejda dryga jena osven men Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil. Apa spipam li go niama da se karame napravo shte  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 26
  • Мнения: 6 993
а дразни ли ви когато излиза с приятели по мъжки, съответно си пийва повечко, прибира се доста късно и на другия ден  / особенно ако е почивен / е неадекватен ?!
не, не ме дразни това
сериозно се караме на тема бебе...иначе за много неща. Обичам да мрънкам за нещо.

# 27
  • Мнения: 409
Втората година много си "напасвахме" характерите Mr. Green (тогава ни беше кричната година) Това беше годината на караниците! Сега не се караме изобщо, спорим рядко и то за глупости (не се сърдим Crazy) - за всичко сме на едно мнение. Когато се опитват да ни се бъркат в отношенията тогава ни създават проблеми, ама пак незначителни.  Wink Ние сме, като скала?! Laughing
А по отношение на детето сме винаги - 100% на едно мнение Hug Просто вече сме само ние 3-мата, всеки друг е на заден план! baby_neutral

P.S. Сам не излиза и отказва да излезе. Laughing Сам може да отиде, само на семейно парти и то да прикрие нещо (ако аз съм на "легло" или в болница:pray: -  за такива неща не казваме на никойLaughing

# 28
  • Мнения: 186
Караме се за това,че постоянно играе игри на компютъра и не мърда от къщи .Аз много обичам да се разхождам,а на него му дай да стои у дома.Голям домошар.А на мен ми се иска да излизаме заедно,да пътуваме.

# 29
  • Мнения: 356
Караме се за това,че постоянно играе игри на компютъра и не мърда от къщи .Аз много обичам да се разхождам,а на него му дай да стои у дома.Голям домошар.А на мен ми се иска да излизаме заедно,да пътуваме.
При нас е и това, и допълнително ме дразни и се караме най-много, че не гледа детето, когато го помоля даже и за малко, ами предпочита да си гледа филми на рс-то или tv-то. И за доста др. дребни неща.
Но веднъж най-сериозното ни каране беше като му казах, че не ми обръща достатъчно внимание, че не ме обича и др. такива. Той така се ядоса, че си изджаска новия телефон в земята. Е, добре че не беше по мен  Mr. Green и то беше още в началото на връзката ни. Ние не можем да сме скарани, всичко трае 3 мин.
А за излизането по мъжки или женски кой знае - даже и го юркам да се разкара поне за малко, ама цък, не ще

Общи условия

Активация на акаунт