За какво най- често спорите или се карате в къщи ?!

  • 2 645
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 674
Че стоя на компютъра повече отколкото е нормално, според него. Ето сега се сърди, а аз седя тук и ви обяснявам...
 Crazy
Прав е.
И на мен а ми е намеквано за това...  Grinning Да прав е.... Peace Ама аз си намерих оправдание,че си пиша с мацките заради българския Sunglasses.. hahaha казвам му  "че ако не е този форум ще забравя родния си език...." Crazy Е то не може и няма как да сме нонстоп залепени един за друг. JoyНапоследък нещо се пристрастих тук...към форума Shocked

# 46
  • Мнения: 2 407
За компа.Или затова ,че не си прибира нещата.

# 47
  • Мнения: 473
Оооо, за какво ли не..най вече за футбол......всяка вечер мачове, то шампионски лиги, то чудо. Уикенда задължително или на мач или рита с колегите. Чуя ли футбол...бяс ме хваща.
Иначе се дръгнем за глупости.....да не ни е скучно и после да има за кво да се сдобряваме


Проклинам този, който е измислил футбола. Пък и иска сина ни футболист да става, аз му казах само през трупа ми.

# 48
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
най-вече заради майка му и баба му....... и заради моя инат Crazy

# 49
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
най-вече заради майка му....... и заради моя инат Crazy


....и за пари  Joy

# 50
  • Мнения: 2 015
най-вече заради майка му....... и заради моя инат Crazy


....и за пари  Joy
Peace

# 51
  • у нас
  • Мнения: 443
След 21год. заедно се случва да си направим някоя забележка въпреки,че вече си знаем урока!

# 52
  • Мнения: 1 174
За това, че нещата се вършат в последния момент и то с голям спор и страхотно инатене.Винаги си намира оправдание, че може да се отложи и накрая сам се изнервя от това, че не му стига времето.

# 53
  • София
  • Мнения: 397
за домакинската работа и когато готвим заедно,защото го правим по съвсем различен начин. напоследък взехмерешение-когато единият готви,другият излиза от кухнята ,за да не гледа и да не коментира.

# 54
  • The O.C.
  • Мнения: 61
За неговите родители Twisted Evil,за друго почти не се караме!

# 55
  • Мнения: 1 495
За всякакви неща се караме и май по-често е за глупости. Откакто взеха да ни се качват доходите, почнахме и за пари да се караме. През последната година най-много се карахме затова, че все гледа да прекара свободното си време с приятелите си, все планува почивки с тях, а за нас не, не празнуваме заедно празници, а сме заедно вече от 7 години.
Любима тема за караници ни е името на бъдещото ни (дай Боже) дете и от скоро за това, че не иска да си смени постоянния адрес с адреса на нашето общо жилище.

Общи условия

Активация на акаунт