Курс за бременни в АГ Варна?!

  • 7 677
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 663
А на мен ми казаха ,че ако няма да раждаш в АГ се сърдели,ако ходиш там на курс-дали е вярно?

# 16
  • Мнения: 1 277
На курса има много момичета, които са се насочили към Окръжна или Майчин дом. Просто не го споменават.
Предварително записване няма и може да присъства и таткото. Но обикновено няма желаещи. Досега съм виждала само на две от лекциите да присъства по един татко.

# 17
  • Мнения: 1 187
Цитат на: Didorani
да попитам за гимнастиката - трябва ли предварително записване и по колко се плаща?


Няма предварателно записване! Курса и гимнастиката са напълно безплатни! Курса е в АГ-то всяка сряда, а гимнастиката всеки четвъртък в Медицинския колеж. В АГ-то за курса като влезеш от входа - все напред вървиш по едно тясно коридорче и се изкачваш по стълбите до първия етаж. Там в дъното се намира заседателната зала, където се събираме. На гимнастика не съм ходила, но много я похвалиха. Отиваш в точния час на място и ако не можеш да се ориентираш питаш някоя добра женица на входа Simple Smile

# 18
  • Варна
  • Мнения: 3 235
леле като чета какво пишете, се замислям дали не ми е времето и на мен да помисля за раждането. Но още ми се струва толкова далеч. Аз се отказах да се регистрирам в Майчин дом, и реших да си ходя при моята АГ. Но за раждането изобщо не съм ориентирана, може би е време да разуча. Някои съвети по този въпрос?  Grinning  ще се радвам на мнения, но незнам дали тук е мястото, или в някой друг форум. А за гимнастиката-и на мен много ми се ходи, а и искам да намеря и по-чист басейн, за да ходя и да плувам, но сигурно ще стане след сватбата.

# 19
  • Мнения: 8 769
Цитат на: Alexandra
 Но за раждането изобщо не съм ориентирана, може би е време да разуча. Някои съвети по този въпрос?  Grinning  ще се радвам на мнения, но незнам дали тук е мястото, или в някой друг форум.

Наистина ти е все още раничко да го мислиш раждането, но все пак може да посетиш този форум и там да зададеш въпросите, които те вълнуват (а също и да прочетеш най-разнообразни мнения). Леко бременеене! Grinning

# 20
  • Варна,Младост
  • Мнения: 200
Ivy аз съм при Яков,понеже съм за секцио.Казаха ми,че той  е най-добрия.Акошерка ми е Снежана Петкова.Другата сряда ще надникна да видя лекцията.

# 21
  • Мнения: 3 595
Ще се видим в сряда Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 187
Цитат на: Нев
Акошерка ми е Снежана Петкова


А знаеш ли дали тя работи в екип с Яков или просто ти си избрала и двамата? Неверотна жена и акушерка е. Единият ден от престоя ми в болницата с Вики тя беше на смяна и ми направи невероятно впечатление. Затова се интересувам!

# 23
  • Мнения: 3 595
Имам едно питане ... чух негативи за Рени акушерката... някой да знае нещо по въпроса?

# 24
  • Мнения: 3 595
Някой знае ли часа за гимнастиката?

# 25
  • Мнения: 1 187
Цитат на: Ivy
Някой знае ли часа за гимнастиката?


Всеки четвъртък от 13 ч  Wink

# 26
  • Мнения: 264
Цитат на: Нев
Ivy аз съм при Яков,понеже съм за секцио.Казаха ми,че той  е най-добрия.Акошерка ми е Снежана Петкова.Другата сряда ще надникна да видя лекцията.

И аз съм регистрирана в Майчин Дом - при Яков и Снежана Петкова. Незнам за теб, но аз от Снежи съм страшно доволно, за Яков още нямам конкретно впечатления тъй като с него май се виждаме само когато съм на ехограф... До колкото обаче съм чувала бил много добър в сложните случаи, а за нормално протичащите въобще не им обръщал внимание. На мен лично ми е малко студен... но за сметка на това със Снежито всеки път се хихикаме  Mr. Green
А за курсовете в АГ така ми се идва, ама да си  призная малко се притеснявам тъй като съм решила да раждам в Майчин Дом, пък и нямам позната мама която да накарам да ходим заедно  Sad

# 27
  • Мнения: 5 622
Момичета,няма никакъв проблем да посещавате курса в АГ-то и да родите в Майчин дом.Аз така направих!Курса ми беше толкова приятен,че  чаках с нетърпение всяка сряда.
За акушерката Рени от Майчин дом-немога да кажа нищо лошо.Напротив!Тя ме следеше на женската консултация.Супер е просто.Лекар ми беше д-р Боян Георгиев-много симпатичен и млад специалист.Той и д-р Евгения Георгиева ми направиха секциото и съм много доволна.Ако ще раждам пак,пак те ще са ми екип.Д-р Георгиева работи и по здравната каса,така че ако някой иска да се запише на ЖК по здравна каса,препоръчвам д-р Георгиева Sign Exclamation
Питайте ако имате други въпроси относно Майчин дом,или курса в АГ-то.

# 28
  • Мнения: 1 187
Цитат на: БУБА
Д-р Георгиева работи и по здравната каса,така че ако някой иска да се запише на ЖК по здравна каса,препоръчвам д-р Георгиева :!quote]

А знаеш ли, по колко пъти те гледат на ехограф при положение, че си с направление от здравната каса?

# 29
  • Мнения: 5 622
Ох,ами да ти кажа,аз бях по здравната каса при д-р Георгиев,но той в последствие се отказа от договора с касата,защото знаеш каква хамалогия е с тези направления..
И друго имаше при мен,понеже бях с отр.резус фактор и се водих рискова(или проблемна) бременност и ме гледаха по-често от нормалното.Иначе знам,че май се гледа веднъж в началото,при регистрацията ти към тяхната ЖК,веднъж в 5,или 6 месец май и веднъж накрая,но може и повече да беше.Ще те излъжа затова не се ангажирам с конкретни цифри.Но колкото и пъти да те гледат,ти ако искаш може да платиш за допълнителните прегледи на ехографа и пак ще ти излезе по-евтино от колкото да платиш 250 лева за консултацията.Иначе всичко е едно и също!Изследванията които се правят,тяхната честота и всичко останало.Ако си осигурена най-добре е към здравната каса.И Георгиев и Георгиева са много мили и симпатични и перфектни специалисти,както казах знаят какво правят и обръщат нужното внимание,отговарят на всички въпроси и притеснения,които евентуално можеш да имаш.
Питай още,ако искаш,с удоволствия ще отговарям каквото знам

Общи условия

Активация на акаунт