Курс за бременни в АГ Варна?!

  • 7 682
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
И аз бях на консултации в Майчин дом,при Симеонова,по здравната каса и ме гледаше на ехограф абсолютно всеки път,много съм доволна от нея,но за съжаление напусна от там.А ако си на платени консултации можеш да искаш всеки път да те гледат Wink

# 31
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Знам, че отводнявам темата, но в кабинета на Снежана Петкова-акушерката има ехограф-т.е. винаги, когато има консултация може да се гледа на ехограф, още повече, че на него се слушат тоновете на бебето-верно-старичък е, но си е ехограф.

# 32
  • Варна,Младост
  • Мнения: 200
Кламерче мисля,че Снежана работи с няколко лекари,а не само с Яков.На бюрото си има поне три секции с картони.За сега съм изключително доволна и от Яков и от нея.Чакам с нетърпение 8 март защото тогава ще съм на триизмерния ехо и може да видим пола Simple Smile
Ivy в вторник ще ти пиша на лични дали ще ходя на лекцията и ако искаш да се уговорим заедно да отидем.
Plamenka ако се навиеш драсни и ти някой ред.

# 33
  • Мнения: 3 595
Ще се радвам да ви видя на курса Simple Smile момичета

# 34
  • Мнения: 1 187
Кой ще ходи днес на курса?

# 35
  • Мнения: 264
Ако не ми стане прекалено студено мисля да отида  #Milti  Ще ми е повече от интересно

# 36
  • Мнения: 1 187
Който идва, се надявам да ме разпознае и да се обади... Ей тук от преди повече от година има моя снимка - поне да ми видите физиономията. Казвам се Пламена! Ще бъда с дълго черно палто и с едно бременно майче в 7 месец. Ще питам за ВИП етажа и други такива. Май аз съм единствената на курса, която вече е родила и пак бременна се натиска сред начинаещите момичета Embarassed Не се смейте - но едва в 9 г.с. съм.

# 37
  • Мнения: 1 425
Здравейте момичета, като чуя за училището и Светлето не мога да не се включа. Аз го посещавах миналата година и бях много доволна. Когато аз родих в близки месеци и седмици родиха и много други майчета с който редовно се чуваме и виждаме и сега, дори наскоро ходихме на пурвия за годината рожден ден. Цяло лято бяхме заедно с още 10 майчета с бебчета Simple Smile Много е приятно, ходете на курса, опознавайте се, разменяите телефони защето после е много добре да обменяш информация с другите и да имаш компания за разходките.
Поздрави на Всички ви от мен Цветелина и бебе Вики

# 38
  • Мнения: 3 595
klamerche с Нев се разбрахме да се видим в Пикадили в 14 часа във фоайето и да пием по нещо преди курса. Ако искате елате и вие, и който иска. Аз ще съм с бебешко син гащеризон с дълга коса съм светла е на кичури и се казвам Ивелина.

Ето тук можете да видите снимки от преди 6 месеца по-нови нямам. От сватбата са дано си приличам Simple Smile
http://www.esolutionsforyou.net/ivy/

# 39
  • Мнения: 1 187
Цитат на: Ivy
klamerche с Нев се разбрахме да се видим в Пикадили в 14 часа във фоайето и да пием по нещо преди курса. Ако искате елате и вие, и който иска. Аз ще съм с бебешко син гащеризон с дълга коса съм светла е на кичури и се казвам Ивелина.


В 11 и нещо излязох от къщи и не съм видяла че си писала.... Жалко! Бях там, но не знаех коя си! Е вече знам де  Wink Аз бях онова майче което разправяше, че има дъщеричка на 1,4 г. Сто процента си ме видяла, аз май съм единствената вече раждала на курса. Постоянно питах за ВИП етажа?

# 40
  • Варна,Младост
  • Мнения: 200
Дъщеричката ти много ти прилича Grinning Аз съм момичето което седеше на табуретката пред мивката.Искам да те попитам каква беше тази история за Яков?Пиши на лични ако знаеш нещо.Не че това ще ме разубеди да съм при него,ама това пусто любопитство Embarassed

# 41
  • Мнения: 3 595
Там не разбрах коя си, но сега вече знам. Simple Smile И аз се притесних от историята за Яков и за тризнаците от Окръжна. Знаеш ли нещо повече? Аз седях до Нев. Simple Smile

# 42
  • Мнения: 1 277
Момичета, казаха ли днес каква ще е темата следващата седмица?

# 43
  • Мнения: 3 595
Ами... или не са или вече съм успяла да забравя Simple Smile Успокоявам се само от мисълта, че сега е нормално Simple Smile

# 44
  • Мнения: 264
Адски съжалявам че не можах да дойда  Close  Легнах за малко, а то какво стана ... събудих се в 16.30часа  Embarassed Другата седмица обаче няма никакво скатаване Simple Smile Ще съм на линия. Дори няма да е лошо да се събереме на по кафенце преди курса и да отидем заедно. Ще е весело Simple Smile
А междудругото каква е тази история за Яков за която питат момичетата? Тъй като и аз съм при него и ако трябва да знам нещо ще е хубаво да го чуя ...

Общи условия

Активация на акаунт