Капки за нос - спешно!

  • 5 341
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 343
За да започнеш с IRS19 детето ти трябва да е  с АБСОЛЮТНО ЗДРАВ НОС - без и зачатък на хрема!

Сигурна ли си?  Sad Защото на нас ни ги изписаха преди 3-4 дни, в момент, в който синът ми беше с висока Т и кашлица. Аз разабрах, че е нещо като ваксина и изрично питах дали не трябва да е здрав за да му ги давам. Лекарят обаче каза, че няма проблем и го изписва за да подпомогне лечението.

# 16
  • Мнения: 7 821
Здравей,
Съветвам те да настояваш да се вземе носен секрет на детето и да пуснете микробиологично изследване. Различни капки се изписват при различни случаи и го прави доктор. Но дори и да са ти изписали правилните капки не очаквай да се оправи сопола веднага. Хремата по мое наблюдение обикновено трае поне седмица.
Успех и дано бързо се оправите.

# 17
Цитат на: pepe
За да започнеш с IRS19 детето ти трябва да е  с АБСОЛЮТНО ЗДРАВ НОС - без и зачатък на хрема!

Сигурна ли си?  Sad Защото на нас ни ги изписаха преди 3-4 дни, в момент, в който синът ми беше с висока Т и кашлица. Аз разабрах, че е нещо като ваксина и изрично питах дали не трябва да е здрав за да му ги давам. Лекарят обаче каза, че няма проблем и го изписва за да подпомогне лечението.


Да, така знам, препарата съдържа някакви коки, и ако нослето не е здраво може да стане беля, в къщи имам листовката, ако искаш в понеделник ще ти пиша какво пише вътре

# 18
За Мукосептонекса сам чула от лекар че не е хубаво да се слагат повече от 3-4 дни.Аз сам много доволна от Виброцил има и паста зависи колко е голямо бебчето(детето).

# 19
На нас ни изписаха ИРС19 за лечение на хрема. Имаше полза.
За Виброцила - от няколко лекари УНГ съм чувала, че гелът е по-добър от капките, защото създава защитен слой в нослето, а капките минават и заминават. Но в случая и аз мисля, че е уместно да се  направи изследване на носен секрет. Тези капки с Гентамицин не бива да се слагат произволно.
Тъй като всички капки се капят мах седмица, след това продължавам с гъст извлек от лайка.

# 20
  • Мнения: 4 116
Цитат на: Anonymous
На нас ни изписаха ИРС19 за лечение на хрема. Имаше полза.
За Виброцила - от няколко лекари УНГ съм чувала, че гелът е по-добър от капките, защото създава защитен слой в нослето, а капките минават и заминават. Но в случая и аз мисля, че е уместно да се  направи изследване на носен секрет. Тези капки с Гентамицин не бива да се слагат произволно.
Тъй като всички капки се капят мах седмица, след това продължавам с гъст извлек от лайка.


Виброцил гел е много добър, но май не е за деца!
Ние изкарахме много тежка хрема, затова след като не знаех вече как да спра сополките му сложих от гела 2-3 пъти и се оправи! На мен също много ми помогна  - иначе не можех да спя - постоянно ми беше запушен носа!

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Цитат на: Ted_cat
[

Виброцил гел е много добър, но май не е за деца!

Гела е за деца над 6г., но от еднократно слагане нищо няма да му стане на детето.

# 22
Благодаря ви момичета за съветите, доктора ни изписа Бивацин капки 4Х5 капки и Виброцил гел 4 пъти на ден. Колко дни най - много може да се слага от капките?  33uu

# 23
  • Мнения: 922
Пробвайте с витамин С ампула. За хрема ползвам това от както се помня. И на детенце също капя - щом се появи хремичка, капя по 2-3 капки във всяка ноздра (като беше бебче по 1) няколко пъти през деня - за 2 дена хремата намалява значително, а за още толкова спира.
Има само един недостатък - цапа Simple Smile
Инак друго за нос не съм ползвала - никога Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт