Рокля за 3 100 лв ??????

  • 9 797
  • 337
  •   1
Отговори
# 15
  • в Низината
  • Мнения: 705
Чудно ми е каква ли е тая рокля за 3 100? newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 2 623
Аз също бих купила на дъщеря си скъпа рокля за бала. Apropo, когато се зажени и до Италия ще отидем да си избере. Не виждам нищо лошо в подобни скъпи покупки. Това са поводи  веднъж в живота и не бих се скъпила.

Да, Кас така разъждаваш и ?
Моята рокля за бала беше много скъпа
за времето си и 300 пъти съжалих,
че изобщо трябваше да се дадат тези
грешни пари вместо да отидем 7 дни
на Боровец за същата сума !
Съжалявам, но лично за мен има
много по-ценни неща от една парцалка
и до ден днешен съжалявам, че тази рокля
беше купена !

# 17
  • Мнения: 4 733
Ако тя пожелае, иначе не бих настоявала.

# 18
  • Мнения: 4 138
един ги дава за рокля, друг за кола, трети за телевизор, четвърти за екскурзия. друг си ги къта, нека всеки прави това което му помага да бъде щастлив.
за някой в африка това е няколко годишен доход за цялото семейство, за ивана тръмп пари за семки Mr. Greenвъпрос на възможности.
аз бих си купила такава рокля, ако тя помага на душевното ми равновесие Twisted Evil

преди години спечелих петица от тотото. 4300 марки. та с тях хапнахме и пихме с приятели и си купих първата миялна. нея забравям, подарих я и си взех нова. това, което изпразнувахме с приятели и до ден днешен го помня. не винаги смисленото харчене е най-удачното.

# 19
  • Мнения: 3 423
Защо я няма Милена Филипова?!
Това е нейната тема!

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Като имаш, що да не дадеш 3 бона за рокля на детето си?! Дано да мога да си го позволя и аз един ден  Praynig

# 21
  • Мнения: 1 072
Оф, аз съм си харесала един евтиняк за 480 лв., но няма къде да я облека. Някой не може ли да ме покани на бал някъде?

# 22
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Оф, аз съм си харесала един евтиняк за 480 лв., но няма къде да я облека. Някой не може ли да ме покани на бал някъде?
Няма проблем. Карета от тиква с коне (бивши плъхове) имаш ли?

# 23
  • Мнения: 1 072
Оф, аз съм си харесала един евтиняк за 480 лв., но няма къде да я облека. Някой не може ли да ме покани на бал някъде?
Няма проблем. Карета от тиква с коне (бивши плъхове) имаш ли?

Не, но мога да дойда с BMW ДДС X 5-ца.

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

Май не бих дала толкова пари...А може и да дам. Тази сутрин бъдещата ми първокласничка ме попита ще получи ли телефон с камера за 15 септември. И ме остави безмълвна. Та съм тръгнала рокля да коментирам...

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Не, но мога да дойда с BMW ДДС X 5-ца.
Не, съжалявам. Или-или.  Crossing Arms
И лакеи - мишки. В ливреи.

# 26
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295

Май не бих дала толкова пари...А може и да дам. Тази сутрин бъдещата ми първокласничка ме попита ще получи ли телефон с камера за 15 септември. И ме остави безмълвна. Та съм тръгнала рокля да коментирам...

Ъхъм, почнА се, викаш  hahaha

# 27
  • Мнения: 1 045
Да де,ама ти си на 18 години, и за една вечер даваш 3 100  Shocked ...някак си не ми звучи логично......

Аз и казах,че за тези пари,такава чудничка екскурзийка може да си спретне,че да и топли години наред Mr. Green
Ами щом за рокля ще даде толкова пари е повече от ясно , че и на екскурзия може да отиде  Laughing Освен това има къде по-скъпи тоалети така че не се шашкай  Peace

# 28
  • Мнения: 13 768
Apropo, когато се зажени и до Италия ще отидем да си избере.

Не е към теб лично Hug, просто ме подсети за една дама преди няколко години, която в пресата се обясняваше как ходила до Италия да си търси булчинска рокля. И как ходила много пъти и как обикаляла по ревютата и най-накрая, о щастие!, видяла бленуваната рокля. И имаше снимки на роклята  - на манекенката от ревюто и на нашето си дребничко и никакво момиче  Laughing Повече няма да пиша, че току виж съфорумка излязла. Макар че те тези надали влизат при нас простосмъртните във форума!

Да, така е, човек си простира краката според чергата. Ако са ти много високи доходите, виждаш нещата по по-различен начин. Освен това има и така нареченото "Noblesse oblige" И все пак, думата в случая си казва нашият манталитет - да ни видят ората! да не си помислят, че сме зле! да не кажат нещо! Е, после може да ядем хляб и сол. Или да ревем, колко сме зле и колко сме бедни! А това последното най-го обичам! Да си обуеш д-то в панталон за 500 или 1000 лв и да ревеш колко си зле и как мизерстваш!

И малко встрани от темата, но това да заправиш ремонт, защото имаш абитуриент! Значи можеш 100 години да си живееш на мръсното и неугледното, но за бала.... Щот ще дойдат хора....

# 29
  • Мнения: 2 022
Сложна работа. Все си мисля, че повече от половината си заплата преко сили не бих дала за рокля... иначе става на гол тумбак чифте пищови. Но знам ли. Ако все пак имам тази възможност и тя много много я иска, ще направя каквото ми е по силите да се чувства щастлива и красива на бала.

Общи условия

Активация на акаунт