Рокля за 3 100 лв ??????

  • 9 815
  • 337
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 4 138
призивите не, но начина да. той може да бъде отвратителен. и поучително вдигнатият пръст. и подтекста на  съобщението. богатите да идат да видят как страдат децата, ние бедните знаем..........
направо си е отвратително Twisted Evil
на мен ми идват други квалификации-незряло, детско, глупаво............
в бардак, а Shockedама че сравнение ooooh!

# 316
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А какъв е начина? Грозна би била персонална реклама. Или комерсиална. Какво се репчите толкова?! Whistling За страдащите деца трябва да се говори и пише повече, иначе потъват в забвение Confused

# 317
  • София
  • Мнения: 3 099
призивите не, но начина да. той може да бъде отвратителен. и поучително вдигнатият пръст. и подтекста на  съобщението. богатите да идат да видят как страдат децата, ние бедните знаем..........
направо си е отвратително Twisted Evil
на мен ми идват други квалификации-незряло, детско, глупаво............
в бардак, а Shockedама че сравнение ooooh!

Тълкуванията са субективни. Твоите също. И са на база собствена опитност, начин на живот, ценностна система - заедно или поотделно.
Кое точно те шокира в сравнението? Не си ли чувала, че такива заведения съществуват?

# 318
  • Мнения: 4 138
да се пише-да. да се говори-да. но да поучаваш някого и да го пращаш назидателно да поглежда разни теми е несериозно.
всичко е въпрос на гражданска позиция. тя не се налага насила.
човек първо гледа в своята паничка, а не се юрва да съди останалите.
ако майка тереза беше тръгнала да съди недаващите, нямаше да и остане време да помага.
неин е израза-не съдете хората, защото няма да ви остане време да ги обичате.

ивонска, начина ми на живот не е тема на разговор, нито пък ценностната ми система. колкото до бърдаците, чувала съм. но не мисля че сравнението ти е уместно. просто има норми на поведение в обществото и стил. има неща които са уместни и неща които не са.
благотворителноста е свято нещо, да се влачи из клюкарника и да се правят активи от нея при наддумване за мен е неподходящо. човек може да инвестира това време, ако е толкова запален за каузата, да изчете темите в подфорума благотворителност.

темата благотворителност не е на мястото си до теми като размера важен ли е, колко често правите секс, свирката изневяра ли е. има си подфорум

Последна редакция: вт, 24 апр 2007, 11:50 от matakosmata

# 319
  • Мнения: 4 195
За страдащите деца трябва да се говори и пише повече, иначе потъват в забвение Confused
това е най - точния постинг в цялата тема, която обаче е за рокля не за тях. Който иска нека си купи днешния 24 часа, там има статия за едно уникално дете, и нега дружно се помолим то да получи своя шанс и заровим томахавки и тн студени оръжия Peace

# 320
  • София
  • Мнения: 1 105
Още ли... Crazy я нищите тая роклА. Бримки ще пусне, докато я облече девойката на бала.

# 321
  • София
  • Мнения: 3 099
ивонска, начина ми на живот не е тема на разговор, нито пък ценностната ми система. колкото до бърдаците, чувала съм. но не мисля че сравнението ти е уместно.
благотворителноста е свято нещо, да се влачи из клюкарника и да се правят активи от нея при наддумване за мен е неподходящо

Кой иска да знае за начина ти на живот? Или ценностната ти с-ма? Такива въпроси не съм задавала.
Какво му е на клюкарника? Не е свят ли? За теб да не е помийна яма?

# 322
  • Мнения: 23 147
ивонска, начина ми на живот не е тема на разговор, нито пък ценностната ми система. колкото до бърдаците, чувала съм. но не мисля че сравнението ти е уместно.
благотворителноста е свято нещо, да се влачи из клюкарника и да се правят активи от нея при наддумване за мен е неподходящо

Кой иска да знае за начина ти на живот? Или ценностната ти с-ма? Такива въпроси не съм задавала.
Какво му е на клюкарника? Не е свят ли? За теб да не е помийна яма?

Вече взехте да ставате цинични с подобни изрази.

# 323
  • Мнения: 4 138
не е помийна яма, не изкривявай темата.
призивите за благотворителност не подлежат на спорове и коментари. неетично е просто.
и нека направим рекапитулация-колко хора станаха по-хуманни с тази тема.
с какво тя допринесе за доброто на каузата, на децата..........
просто поредната тема в клюкарника, конфронтация, наддумване, кой е по-велик.
затова мисля че клюкарника не е подходящ за пускане на подобни теми.
в закованите не виждам някой да си го мери с някого. в благотворителния също. просто по този начин се опошляват нещата.

Последна редакция: вт, 24 апр 2007, 12:05 от matakosmata

# 324
  • Мнения: 2 673
Аз невиждам нищо лошо в това, някой  да има мноооого пари и да купи на дъщеря си рокля за три бона.
Ако съм с възможности, що да не и купя? Ако не е глезена, повлекана, ...ако е амбициозна, ако виждам че учи и просперира, веднъж в годината ще и доставя някакво скъпо удоволствие!

# 325
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Само влизам да погледна как е роклята на 17 страница  Laughing

# 326
  • Мнения: 2 891
Само влизам да погледна как е роклята на 17 страница  Laughing

И аз, ама не схващам и се оттеглям (не ми се чете всичко)

# 327
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 487
Само влизам да погледна как е роклята на 17 страница  Laughing

Нали?! Изумително...

# 328
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Роклята е забравена преди няколко страници.

# 329
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 487
Роклята е забравена преди няколко страници.

Както се случва във всяка тема от Клюкарника  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт