весела тема-летни деколтета и лакоми кърмачета

  • 1 332
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 092
И на мене още ми е смешно  hahaha, но после сигурно ще бера срам  Embarassed, знам ли  newsm78
Иначе Нана се протяга , дърпа ми деколтето и се опитва всячески да достигне до съдинките си.Освен това докато трае цялата тази процедура издава такива радостни възгласи и звуци на щастие , че не мога да не се усмихна даже само при спомена за "нападенията" Wink

# 16
  • Мнения: 2 467
Това от преди малко- идва моето коте и ме целува по деколтето  Laughing веднъж, втори път, трети... и след всяка целувка ме гледа и се хили. Аз се правя на ударена. Последва МАМООО АМООО. Пуста мама, не се сеща  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 568
Моята бебона ми дърпа блузите и направо ме разсъблича както сме на разходка Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 2 162
Ние сме на етап като видим мама да си сваля сутиема и почваме да се хилим  Laughing Joy Joy Joy

Това ми напомни за ситуацията, в която видя баба си без сутиен и хукна след нея с викове "ама, ама". Сигурно до тогава си е мислила, че само мама има такива атрибути Laughing
Иначе на нея не само деколтето й напомня, че трябва да си поиска. И корема ми да види гол и започва да ме дърпа. А най- ми е смешна като се опитва да открие циците на гърба ми, докато лежа по корем ми вдига блузата и със засилка се залепва за гърба ми и започва да търси с отворена уста Laughing

# 19
  • Мнения: 903
Посмях се на воля  Joy Joy Joy
И Иванната издава звуци, вдига ми блузите или ми наднича в деколтето и си търси цицката, а да не говорим, че все й се яде или иска да се успокоява когато сме в парка ама какво да се прави това е положението  Peace

# 20
  • Мнения: 4 242
Това от преди малко- идва моето коте и ме целува по деколтето  Laughing веднъж, втори път, трети... и след всяка целувка ме гледа и се хили. Аз се правя на ударена. Последва МАМООО АМООО. Пуста мама, не се сеща  Mr. Green

 Joy Joy Joy

# 21
  • Мнения: 2 467
Бях забравила бабите - случка с нашата преди 3 -4 месеца. Оставям малката на майка ми за първи път по-дълго. Става обед, детето му се спи и майка я приспива. Лягат двете на спалнята и заспиват. Малката нещо се размрънкало по едно време и ... муш ръчичката в пазвата на майка да си търси амото  Joy Майка сънена докато отреагира, човечето вече я гледало разочаровано. Каза, че вече с поло ще се облича като спят двете  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 364
Това ми напомни за ситуацията, в която видя баба си без сутиен и хукна след нея с викове "ама, ама". Сигурно до тогава си е мислила, че само мама има такива атрибути Laughing
На мен ми напомни пък как като видя баба си след баня и тя й показа гърдата си с думите : " ето и баба има , искаш ли да сучеш"
Стела я погледна с ококорени очи и бързо се оринтира към мен да ми дърпа блузката да суче. Знае си детето кой дава млякото Grinning

Иначе ми е много смешно как като приключи да суче ми дърпа блузата надолу , т.е : "аз вече приключих"











'

# 23
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Много весела темичка, вече знам какво ме очаква това лято  Mr. Green

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
 И без деколте дърпа блузата ми или се опитва да я вдикне с викове "Ам-ам".  Crazy

А и сега се сдобих с две прекрасни блузи с голи рамене ... и взех, че облякох едната онзи ден ... ами все едно бях гола до кръста на моменти ... а беба беше безкрайно доволна от леснодостъпната си храна  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт