Колко давате за благотворителност?

  • 4 703
  • 143
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 122
И аз съм съгласна с написаното от Мъглата. Всеки се води от негови лични подбуди.  Peace

# 76
  • Мнения: 750
Опс Djane стига, мислех, че само с мен имаш желание да се заядеш, но явно не съм права многознайнице. Точно тази тема, ако пък я беше прочела, а и не е 15 страници, щеще да видиш много и различни гледни точки на доста поносим и предразполага към диалог и мнения тон, точно такива като теб изместват темата.
Еми го е казала много................много по начина, по - който много от нас го чувстват Peace Peace
Ти добре ли си? Thinking
Имала съм желание да се заяждам с теб Joy!
Не ми пука за теб!Не те знам коя си и не искам!Така,4е ако оби4аш спри да ми се завираш в полезрението! Crazy
Изказах си мнението...ти оба4е като типи4ен комплексар,реши 4е говоря на теб!Като дори и името ти не съм споменала!И продължаваш да ме дъв4еш....изплюй ме най-после! Mr. Green
И се поуспокой малко....не е здравословно така да се нервиш на хора кото не говорят с теб и дори не те забелязват!

# 77
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 842
Еми изразява и моите мисли.

Djane, пиши по-толерантно и с повече уважение към останалите. Никой не участва насила в тези форуми.

# 78
  • Мнения: 7 837
Кому е нужно вси4ко това?Намирисва ми на състезание! newsm78
Защо трябва тези които са дали нещо с благотворителна цел,да го афишират?
Сигурно,за да може такива като теб да ги потупат по рамото!
Няма да кажа колко и кога давам,още пове4е какви са ми доходите!
Глупаво е някак си ...всеки да се бие в гърдите,,Вижте ме...аз давам толкова!''
Казано е-,,Нека това което прави лявата ти ръка и дясната да не знае за него!''
Който дал-дал!
Който не-здраве!
Но да се състезаваме сега кой пове4е дал и кой по-високи доходи има....4е виж съм се харесала на някой тук ако кажа,4е заплатата ми е 300 лева а давам 50 лв. всеки месец в някой дом за сираци!По-добра ли ще съм?А ако кажа 4е давам 50 лв. всеки месец а месе4ните ми доходи са 5 000....то тогава какво,лоша ли ще съм?
Много излишни думи ще се изпишат в тази тема!
Както току що направих и аз....

Не държа да разбереш подтекста на това, което влагам. Виждам че и не четеш внимателно  Simple Smile
Явно и леката ирония не може да се схване...
Но от последните рокленски истории, се раздразних от натъртването на благотворителността. Не се случва за първи път. Не ми харесва това натъртване, не е правилният подход. И се прави от хора, просто ей така, за доказване на какво? И пред кого?

Затова отворих пространство на натъртващите, да се разпишат със суми. Но не е прилично и културно, нали... И никой няма да го направи, защото е тъпо и неуместно, независимо дали си пратил един СМС или си дал 1000 лв.

# 79
  • Мнения: 4 195
Опс Djane стига, мислех, че само с мен имаш желание да се заядеш, но явно не съм права многознайнице. Точно тази тема, ако пък я беше прочела, а и не е 15 страници, щеще да видиш много и различни гледни точки на доста поносим и предразполага към диалог и мнения тон, точно такива като теб изместват темата.
Еми го е казала много................много по начина, по - който много от нас го чувстват Peace Peace
Ти добре ли си? Thinking
Имала съм желание да се заяждам с теб Joy!
Не ми пука за теб!Не те знам коя си и не искам!Така,4е ако оби4аш спри да ми се завираш в полезрението! Crazy
Изказах си мнението...ти оба4е като типи4ен комплексар,реши 4е говоря на теб!Като дори и името ти не съм споменала!И продължаваш да ме дъв4еш....изплюй ме най-после! Mr. Green
И се поуспокой малко....не е здравословно така да се нервиш на хора кото не говорят с теб и дори не те забелязват!
Кротни се бе алоооооооооооооооооо #2gunfire

# 80
  • Мнения: 750
Опс Djane стига, мислех, че само с мен имаш желание да се заядеш, но явно не съм права многознайнице. Точно тази тема, ако пък я беше прочела, а и не е 15 страници, щеще да видиш много и различни гледни точки на доста поносим и предразполага към диалог и мнения тон, точно такива като теб изместват темата.
Еми го е казала много................много по начина, по - който много от нас го чувстват Peace Peace
Ти добре ли си? Thinking
Имала съм желание да се заяждам с теб Joy!
Не ми пука за теб!Не те знам коя си и не искам!Така,4е ако оби4аш спри да ми се завираш в полезрението! Crazy
Изказах си мнението...ти оба4е като типи4ен комплексар,реши 4е говоря на теб!Като дори и името ти не съм споменала!И продължаваш да ме дъв4еш....изплюй ме най-после! Mr. Green
И се поуспокой малко....не е здравословно така да се нервиш на хора кото не говорят с теб и дори не те забелязват!
Кротни се бе алоооооооооооооооооо #2gunfire
Малееее.... и пистолети развяваме! Shocked
Голям си нервак бе алооооооооо newsm65

# 81
  • Мнения: 1 629
хаха, на новак ли е модерно да се обижда Laughing

# 82
  • Мнения: 2 550
хаха, на новак ли е модерно да се обижда Laughing


нервак  Laughing

# 83
  • Мнения: 7 837
Moon Walk, и темата не е, какво за вас е благотворителността...

Ето ти три случайни цитата от последната тема:

Цитат
Моля, баровците от тази тема, да обърнат внимание и на тази: ....

Цитат
чудесно е, че можеш. а случило ли ти се, щом можеш,  някога да дадеш нещо за благотворителност? и колко?

Цитат
Като давате толкова лесно 3-4-5000лв. за рокля, колко сте дали или ще дадете на дом за сираци или на болно детенце? Въпросът ми е към всички, които демонстрират въэможности  


Само за мен ли това е леко дразнещо?

# 84
  • Мнения: 4 195
точно в момента чета една статия в днешния брой на 24 часа, средната страница, и не ми е нервно, мъчно ми е, но това едва ли би трогнало твоята особа Tired

# 85
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Кейси, дай линк към тази прословута тема за рокля.
И не знам кое теб те дразни, но мен ме подразни последният цитат, в който някой държи сметка на друг как да си разходва средствата и му внушава да е виновен заради това, че дава пари за дрехи.

# 86
  • София
  • Мнения: 4 423
Леле, много избухливи потребители сме имали Thinking, имам чувството, че гледам КЕЧ - всеки момент ще  пречупи нечии гръбнак госпожата Crazy

# 87
  • Мнения: 5 370
Ехххх...и тази тема биде ос...на.
Жалко.
Да дойде рубриката "Ноу комент" на Евронюз. ooooh!

# 88
  • Мнения: 7 837
Роклята на раздора, за който има нерви да чете...

А подобни на по-горните цитати, се срещат почти във всяка тема, намесваща доходи, скъпи покупки, прически за 100 лв., та дори и Вип Брадър.

# 89
  • Букурещ
  • Мнения: 7 839
е как да проœета 17 стр, а? Laughing
откъде нерви за 17 стр тема

и ти Кейси имам един кестион, влизаш ли във форум Красива мама?

Общи условия

Активация на акаунт