Хасковските малчугани са игриви и засмяни

  • 15 380
  • 295
  •   1
Отговори
# 60
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Здравейте маминки!

Yana,

Честито ти рожденничка /съжалявам за закъснението, но вчера следобяд не съм влизала във форума/ Да ти е жива и здрава, много да Ви радва. Нека да расте щатлива и усмихната!  Hug

Благодаря за снимката на сандалките  bouquet

Tony_nm,

вчера Ви мярнах в центъра с малката принцеса и мъжа ти. Веднага Ви познах то снимките, ама ми стана някак си неудобно да Ви се обадя Embarassed Не че съм от срамежливите, ама знам ли как ще реагирате newsm78 А малката е голяма кукла Heart Eyes

# 61
  • Хасково
  • Мнения: 726
Tony_nm,

вчера Ви мярнах в центъра с малката принцеса и мъжа ти. Веднага Ви познах то снимките, ама ми стана някак си неудобно да Ви се обадя Embarassed Не че съм от срамежливите, ама знам ли как ще реагирате newsm78 А малката е голяма кукла Heart Eyes
вместо да се " разпознаваме" така защо не вземем да си направим една среща  Laughing.

# 62
  • Мнения: 2 631
Аз съм ЗА срещата! Peace

# 63
  • Мнения: 115
     Сърдечно благодаря за милите пожелания! Heart Eyes
     Да ви се връщат стократно! Hug


 
Яна, къде поръчахте тортата - страхотна е!?  Peace Значи и ти си имаш детенце-"теленце"! Wink
         Дааа, имам си и аз теленце! Wink  Купонът беше в сладкарница "Двете кукли" и тортата е именно от там. Беше много, много вкусна. Изкарахме си чудесно!
 
вместо да се " разпознаваме" така защо не вземем да си направим една среща  Laughing.
         Аз съм "за" да си спретнем една срещичка!  Peace
 

# 64
  • хасково
  • Мнения: 107
С двете ръце гласувам за среща . Даже да се разберем да бъде по-скоро coolcool lalalala

# 65
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
ЗА  Peace

Само кажете кога Hug

# 66
  • Хасково
  • Мнения: 726
ами кажете по кое време излизате -сутрин, ранен  следобед.... с Дидка обикновено излизаме като обядваме и до 4 се прибираме, но можем и след 4. а за място може би центъра е най-добре, Весрсай или наоколо- ама кажете и вие.

# 67
  • хасково
  • Мнения: 107
следобед след 4 е добре, защото сега по-рано е топло , а и след сън в къщи сме в добро настроение. Остава да изберем деня

Последна редакция: нд, 29 апр 2007, 19:38 от munka1

# 68
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Може би и ние ще успеем до 4 да слезем в центъра, че следобяд спим.

# 69
  • на село
  • Мнения: 3 920
Нели, магазинът е точно с/у джамията на ул."Отец Паисий"...

Благодаря envia, сетих се кой е магазина, ами тя моята Радослава верно е вече по -голяма, може и да няма номера  Grinning.
Като погледнах тези, които сте показали от снимката ми изглеждат като гумирани, ние миналата година купихме подобни от Поморие и много си ги харесвах, но тази година сигурно няма да и станат.

И сега с малко закъснение- Честита рожденничка на Yana*  
Много здраве и весели детски игри!
То и аз имам едно теленце -страшна работа, дори тези дни поръчахме и тортата.

Ако сте си направили среща -пуснете някоя снимка да ви опозная виртуално поне, че до сега съм виждала на снимки само tony_nm, Бубу-линка и Тоничка.

# 70
  • Мнения: 1 354
Здравейте момичета.  bouquet
Малко извън основната тема искам да попитам за студиа в нашия град,в които правят хубав и по възможност не твърде скъп масаж.
Другата седмица баща ми има рожден ден,а на 21 май майка ми има имен ден.
Реших,че с тяхната работа това би било най-добрият подарък.
Знам само едно място,срещу кафе скай,но....
Бих се заравала,ако имате някакви предложения.

Предварително благодаря. Hug

# 71
  • хасково
  • Мнения: 107
Наши снимки можете да видите на http://www.snimka.bg/album.php?album_id=91894 . Албумът ни се казва" Яничка -нашето слънчице". Има и актуални снимки.

Лорън, студио за масаж има в "21 век" на втория етаж (входа от към паркинга), но не знам цените. Иначе в хотел "България" в Минерални бани правят страхотен масаж( преди 2 години съм ходила за 45 мин. струваше 15 лв. без майтап Rolling Eyes)

# 72
  • Мнения: 79
Здравейте момичета.  bouquet
Малко извън основната тема искам да попитам за студиа в нашия град,в които правят хубав и по възможност не твърде скъп масаж.
Другата седмица баща ми има рожден ден,а на 21 май майка ми има имен ден.
Реших,че с тяхната работа това би било най-добрият подарък.
Знам само едно място,срещу кафе скай,но....
Бих се заравала,ако имате някакви предложения.

Предварително благодаря. Hug

Веси, в хотел "Европа" има най-различни видове масаж, на различни цени почват от около 15-20 лева нагоре:)

# 73
  • Мнения: 79
Наши снимки можете да видите на http://www.snimka.bg/album.php?album_id=91894 . Албумът ни се казва" Яничка -нашето слънчице". Има и актуални снимки.

Лорън, студио за масаж има в "21 век" на втория етаж (входа от към паркинга), но не знам цените. Иначе в хотел "България" в Минерални бани правят страхотен масаж( преди 2 години съм ходила за 45 мин. струваше 15 лв. без майтап Rolling Eyes)
страхотни снимки......Simple Smile, имаш си едно слънчице, да ти е жива и здрава, много е сладкаSimple Smile

# 74
  • Мнения: 79
Ако сте си направили среща -пуснете някоя снимка да ви опозная виртуално поне, че до сега съм виждала на снимки само tony_nm, Бубу-линка и Тоничка.
Нели, ти от Хасково ли си?

Общи условия

Активация на акаунт