ДВЕ ДЕЦА - ЕДНА СЪДБА!!! МОЛЯ ВИ ПРОЧЕТЕТЕ!!!!!

  • 25 739
  • 195
  •   1
Отговори
# 150
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Благодаря, че сподели и сигурна съм, че твоя разказ може да помогне и на други хора, защото някои неща не се знаят дори от самите социални, а друго е да им подскаже някой.

# 151
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
не зная защо се притесняваш, че може да досадиш на някого. нали форумът е за споделяне - и на хубаво и на лошо, за опита и за всичко с което се сблъскваме...а и това си е вашата темичка и ако някой тук може да досажда, това в никакъв случай не може да сте вие!
аз също мисля като  dorothy, че твоя разказ може да помогне на много хора - и на тези, които имат същите проблеми и на тези, които  ги нямат, но искат един по-добър и по-човечен свят за децата си! време е да сложим нещата по местата им...
а да поискаш помощ не е унизително, особено в абсурда, в който живеем. както написа майката на Криско - "защо да не бъда част от армия".
мисля, че обществото на големите някак си обърна приоритетите и остави най-важния най-отзад - децата  са на последно място. трябва  най-накрая да насочим прожекторите върху тях, върху всичките им проблеми, а те за жалост са ужасно много... Peace

# 152
Светле  пиши  за вашите  деца     -  за техните нужди .  Може да има  нещо по-специфично  от което  те  да   се нуждаят.  Нека  да  станат  известни  нуждите   на   нашите дечица!
Благодаря  ти за написаното  от теб!
Много   поздрави    и   прегръдки! Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 153
  • Мнения: 3 674
Севди...мила.. чета твоя постинг и на  други семейства като вас.През какво сте преминали само...чета  и в очите ми напират  сълзи които не мога да спра...а в душата ми се събира ярост и злоба към системата на  нашата родна  България ..... Confused
С риск  тук да ме обявят  за анти българка, искам да напиша кое ме възмущава....
 Как е възможно това да се случва в държава като нашата....?!!!  Каква е тази калпава и нещастна система която не може да помогне на семейства като вас..!! Семейства които  трябва с зъби и нокти да се борите за оцеляване на семейството си докато през същото време се строят къщи, казина  и хотели за милиони и кво ли още не....и приоритет и уважение има тези КОИТО ИМАТ ПАРИ И СТАТУС!!!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Защо  скапаната ни държава не може да направи един фонд ...човешки фонд за  нуждите на такива семейства като вас!!!!  Close  И този фонд да може безпрепятствено и бързо да реагира и помага на такива като вас!  Във всяка нормална държава  по света грижите за такива семейства са   приоритет....Това е такава  трагедия и парадокс в България че просто  нямам думи....

# 154
признавам, че не съм наясно как точно работи системата. newsm78
ясно ми е само, че е ужасно сбъркана, ръждясала и скърца толкова силно, че и много хора като мен, които нямат тези проблеми, не ги хваща сън вече - толкова много дразни!!!  Crossing Arms
и там, където заяжда колелото, викам да му ударим едно рамо, че да вземе да тръгне! Thinking
надявам се сега, че вие ме разбирате правилно... Peace
mami Sevdi само кажете за какво точно става въпрос, какви са планините дето трябва да ги катерите сами и ни позволете да се опитаме поне да свалим малко от багажа  Hug
Мога да те уверя  скъпа  приятелко  че  ти  и всички  които  ни  подкрепят  сваляте  част  от бремето  ни! Но  все  пак  част от пътя  трябва да го извървим сами  и да намерим сили да продължим!Но   въпреки всичко  аз благодаря  че ви има  и  че имате  такива  загрижени   и съчувстващи сърца!Щастлива  съм че ви познавам   макар и виртуално! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet

# 155
  • Мнения: 240
Здравей мила Севди, отдавна искам да ти пиша, но сякаш не знам какво.Може би няма да намеря правилните думи, но искам просто да ви кажа,че ви се възхищавам.Не знам откъде намирате толкова много сили,зблъсквайки се с толкова злоба и все пак оставате толкова добри, мили и любящи хора.Вчера гледах филмчето и досега не мога да сдържа сълзите си.Не мисли, че ви съжелявам, просто ви съчувствам.Хора като вас са достойни само за уважение, не за съжаление.Имате много красиви и усмихнати дечица, те са като ангелчета и  са големи късметлии, че точно вие сте им родители.Ако мога някога с нещо да съм ти от полза, пиши ми - аз също съм от Русе.Моят син е на годинка и половина , но ще се радвам ако мога да съм ти полезна с нещо, дори да е само с приятелството ми.Целуни малките ангелчета от мен и им кажи, че си имат още една приятелка в мое лице.Освен това Радостинка ми е адашка  Grinning.Поздрави и много, много целувки.  Hug Heart Eyes 

# 156
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 Hug Hug Hug
Севде,благодаря ти!  bouquet

# 157
  • Мнения: 4 784
Честит рожден ден на мама Севди! Поклон пред нея, с пожелание за сбъдване на всичките и желания и мечти!

# 158

Благодаря  ти Вени  за пожеланията към моята прекрасна съпруга - Севди!  bouquet
Нека все така да е усмихната  жизнерадостна и всеотдайна! Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 159
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!
МНОГО СЛЪНЧЕВИ ДНИ ВИ ПОЖЕЛАВАМ!
 smile3525 newsm59  party023  ura newsm18  4uu Tada  bigdance2

# 160
  • Мнения: 1 287
Честит рожден ден,Севди!
Най-всеотдайната и мила мама на света!Желая ви всичко най-хубаво!Прегръдка и целувки от мен!

# 161
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Честит рожден ден на Севди и от мен!
Много усмивки и само щастливи моменти на цялото семейство!  Hug

# 162
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
 newsm59 nbirthday newsm67  Gift  party023  cook newsm38  party041  ura smile3510

# 163
  • Мнения: 96
О,господи.Колко много мъка има на този свят.

# 164
  • Sofia
  • Мнения: 18
Мила Севди,честит рожден ден!Пожелавам на теб и цялото семейство много щастливи мигове заедно,повече подкрепа и разбиране от околните,и колкото се може по-малко трудности в ежедневието!Целувки на Емко и Радостинка!

Общи условия

Активация на акаунт