VIP Brother 2 - 13 - Финалът!

  • 37 830
  • 1 111
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 167
Аз гласувах за Китаеца
и в предишната тема.
Лени, Сопрано, кой сгреши?!

лиске, не знам, той се покри  Laughing

# 76
  • София
  • Мнения: 2 109
Нагляри #Cussing out Само гласят Ристина, мамка им #Cussing out

вече нищо не ме учудва, след всички глупости в тоя брадър и особено след победата на триквачките в миналия  ooooh!

 ooooh!

# 77
  • Мнения: 1
в къщата: китаеца, маги, деси и катето си казват какви въпроси са ги питали и какво са отговорили, до тях христина реже нещо и мълчи, няма намерение да сподели и нея ко я питаха явно.

# 78
  • Мнения: 5 257
Възмутена съм!  #2gunfire

# 79
  • Мнения: 2 961
Лека нощ от мен! Добре че съм супер изморена и ще заспя веднага,че много се ядосах  Close

# 80
  • Мнения: 67
Защо когато нещо не им изнася-хората си мислят че е нагласено  Confused

# 81
  • Варна
  • Мнения: 634
Вече съм убедена ,че Христина ще спечели  #2gunfire  #2gunfire  #Cussing out

# 82
  • Мнения: 982
Не разбирам-ако смятате,че вотът е манипулиран в полза на Христина,защо се възмущавате,че има хора,които гласуват за последната.Приемете едно от двете твърдения за вярно.

# 83
  • Мнения: 2 961
Защо когато нещо не им изнася-хората си мислят че е нагласено  Confused

Когато на 100 % от хората не им изнася ,това не трябва да ти говори нищо друго,освен че всичко е нагласено.Това да го знаеш от кака си аmber  Naughty

# 84
  • гр.София
  • Мнения: 4 171
 Не виждам никакви конспирации.Освен че Здравко е организирал sms-подкрепа за жена си.  Валери Запрянов много точно го каза и за Пепеляшките,те всички си мечтаят да са на мястото на Христина. А Здравко и Христина са си бъдещите  новобогаташи,евентуални  ,регионални ВИП-ове. Христина е амбициозна.
Феновете на Калин не са стояли с jsm-и в ръка да щракат СМС-и. Ние,форумките,сме жив пример! 

# 85
  • София
  • Мнения: 2 109
Не вярвам на очите си , ушите си и каквото там....... Не е възможно Калинко да е аут..........
 Shocked  Shocked  Shocked  Shocked

и не мен ми е криво за калинко, ма всъщност като не съм гласувала със смс, май нямам право да се възмущавам толкоз Confused

# 86
  • Мнения: 834
Добре, де! Христина ще спечели, ама кво и е ВИП-ското newsm78, мамка му???

# 87
  • Мнения: 1
христина сподели само единия въпрос който са я питали "Кога повярва че е вече е ВИПка", и млъкна, но разпитва деска какво са я питали най-подробно.

# 88
  • Мнения: 7 430
Аз продължавам да не вярвам,че наистина има хора,които гласуват за Христина. newsm78

 Peace Peace Peace

...в следващия сезон ще вкарат само деца - Кидс Брадър и Яница ще е там, че да може кръщелницата на продуцента на ББ и тя да прибере парички Peace

# 89
  • София
  • Мнения: 221
Защото Риста е ВИП селянка, ама това изобщо не я прави достоина да е в тази къща. Понеже съм много ядосана я да изпсувам /Ебати ако аз съм изнудила някой с оплодената си яйцеклетка ще стоя  в ъгъла и ще се срамувам...а няма да очаквам и да ме обича този човек, още по малко да прибера някакви си пари. Тъпа селска пръчка

Общи условия

Активация на акаунт