Професионални серии за коса - Kerastase, Paul MItchell и др.

  • 90 351
  • 628
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 4 916
В салона, където ходя, момчето използва и предлага Кeune (май така се пише). Сигурно  хубава марка, но аз съм доволна и от по-обикновените. Тъй де, косата ми е супернепретенциозна.

# 256
  • Мнения: X
Вече 3 пъти слагам от Цимента,но получих страшен сърбеж по скалпа.Хем не слагам в корените,а само в краищата на косата.Дали е временен ефект или да я спирам newsm78На някой случвало ли му се е такова нещо с Цимента?
От другите продукти,които съм ползвала на Керестаж,не ми се е получавало така.Напротив!Действаха ми страхотно Tired

Последна редакция: сб, 08 сеп 2007, 18:12 от Анонимен

# 257
  • Варна
  • Мнения: 3 415
На мен ми се появиха сухи места по скалпа и кожата започна да се бели там след употребата на цимента...явно силен идва шампоана...след като го смених всичко се оправи и скалпа се успокои...според мен сменяй  Peace

# 258
  • Мнения: X
Ама Жоржи,аз не ползвам шампоана.Само маската newsm78

# 259
  • София
  • Мнения: 2 181
Пак казвам-продуктите са строго специфични,работи се прецизно с тях и трябва фризьор да ти диагностицира косата и да обясни как се нанася.

# 260
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ми значи е от маската...просто продукта ти идва силен според мен   bouquet
galq4 е абсолютно права...аз ходих в един салон за професионален шампоан на Лореал и фризьорката ми обясни, че Керастаз трябва някой професионалист да ти го препоръча и да каже какъв би бил подходящ за твоята коса...не бива по препоръки на приятелки да се ползва, защото е много силен и няма желания ефект при всички  Peace

# 261
  • Мнения: 2 936
...аз не ползвам шампоана.Само маската newsm78

Евана,коя маска ?

# 262
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Разочарована от цимента на Керастаз се завръщам към Абсолют рипеъра. Незнайно защо тази серия нямаше върху моята коса, ефекта споделян от повечето от вас.

# 263
  • Мнения: 13 512
На мен ми се появиха сухи места по скалпа и кожата започна да се бели там след употребата на цимента...явно силен идва шампоана...след като го смених всичко се оправи и скалпа се успокои...според мен сменяй  Peace
какъв скалп, каква маска? Циментът се слага само и единствено по дължината на косата, не в корените!

# 264
  • Мнения: 1 313
Аз цимента съм слагала само по дължините на косата - това за маската, а шампоана  си го втривах като другите на цялата глава. Много съм доволна от тази серия.

# 265
  • Мнения: 607
Днес си взех въпросната циментова серия.Само забравих да питам фризьорката дали мога да продължа да се мажа с хининова вода и от време на на време с бадемово масло.Някой от вас може ли да ми сподели?

# 266
  • София
  • Мнения: 7 858
 Момичета, реших да тествам продукти от марката ALFAPARF .

 Знам, че е професионална, италианска марка, но бих искала да чуя и някакви отзиви, от тези които са я ползвали.  Wink

# 267
  • Мнения: 1 313
Момичета, реших да тествам продукти от марката ALFAPARF .


В салони или в магазини се продава? Даже не съм чувала за тази марка Embarassed

# 268
  • София
  • Мнения: 7 858
Ламарина , прокуктите им се продават само в салони. А това им е сайта - http://www.alfaparf.nl/

# 269
  • Мнения: 1 313
Видях сайта, но нищо не разбирам. Ти в кои салони ги видя?

Общи условия

Активация на акаунт