И Мерилин Менсън идва

  • 1 500
  • 25
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 922
И Мерилин Менсън ще има концерт в София. На 4 юли на стадион "Академик". По покана на София мюзик ентърпрайсис. Билетите са от 30 до 50 лв. Пускат ги в продажба от този четвъртък на обичайните места.

# 1
  • Мнения: 1 416
Не мога да повярвам...  Shocked Там съм!

# 2
  • София
  • Мнения: 2 864
аз тъкмо си истерясвам тихо в офиса
но по-скоро не заради мерилин Менсън, а заради Тайп О Негатив

и беше крайно време при все, че Менсън обиколи всичките ни съседки  Laughing

След вече обявените концерти на Iron Maiden и Pink шок-рокер номер едно в света Marilyn Manson идва за концерт в България на 4-ти юли като част от фестивала Арена Музика. Специални гости на събитието, което ще се проведе на столичния стадион "Академик", ще бъдат готик лидерите Type O Negative.

Визитата на Manson у нас ще бъде само месец след излизането на най-новия албум на групата "Eat Me, Drink Me" (4 юни, за България издава Вирджиния Рекордс/ Universal Music Grup).

Концертът на Type O Negative пък ще е в подкрепа на новото заглавие  на "зелените" готици "Dead Again".

Билетите за концерта ще бъдат пуснати от 26-ти април с цени от 30 до 50 лева и ще се продават чрез Ticketpro и билетен център НДК, съобщават организаторите Sofia Music Enterprises.

Първите 1000 билета ще са на промоционална цена от 20 лева.

Атрактивният фронтмен  Marilyn Manson, роден с името Браян Уорнър (Brian Warner), избира псевдоним, който комбинира имената на една от най-обичаните актриси Мерилин Монро и  един от най-омразните серийни убийци през миналия век Чарлс Менсън (Charles Manson). Оттам тръгва и традицията всички членове на групата Marilyn Manson да избират псевдоними, сформирани от първото име на известна личност и фамилията на сериен убиец.

Самият Мерилин Менсън развива разнообразни таланти, някои от които не са свързани с музикалната сцена. През годините е работил като музикален журналист и актьор. Първата му роля в киното е в лентата на Дейвид Линч "Изгубената магистрала" (Lost Highway) от 1997 г.

Освен че е участвал и в други игрални и документални филми, певецът озвучава и гласа на Едгар Зеленото Извънземно в компютърната игра "Зона 51".

Менсън издава и автобиографична книга, озаглавена "Long Hard Road Out Of Hell" (1998 г.). Освен това се занимава и с изобразително изкуство и е правил собствени изложби с акварелни творби.


avtora.com

# 3
  • Мнения: 1 895
Ох, ох, ще го приема като подарък за рожденният ми ден Flutter

# 4
  • Мнения: 5 577
 Shocked Боже Господи!

И аз идвам, обожавам го, не мога да повярвам!  Heart Eyes Grinning
Шегувате се.

# 5
  • Мнения: 2 386
 Heart Eyes  Party Party Там съм ...


Не се шегуваме,Върдж. За всеки влак си има пътници  Peace

# 6
  • Мнения: 1 416
Ще се съберем май бая форумки. Супер!

# 7
  • Мнения: 23 091
Мен не ме бройте,само като го видя страх ме хваща... Confused

# 8
  • Мнения: 1 416
Мен не ме бройте,само като го видя страх ме хваща... Confused
А музиката му харесваш ли?

# 9
  • Мнения: 23 091
Мен не ме бройте,само като го видя страх ме хваща... Confused
А музиката му харесваш ли?
Не съм запозната с нея,може би заради вида му.Но пък жена му е много красива за сметка на това. Grinning

# 10
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 922
Ей, стискайте ми палци да не родя преждевременно, че съм си заплюла да ходя и на Пинк, и на Менсън.  newsm44

# 11
  • София
  • Мнения: 1 481
Ще се побъркааааааааааааааааааааааааам!!!
Менсън, а отгоре на всичко и Тайп Оу Негатив  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil За такова нещо не съм смеела и да си мечтая...
Преди 2 години се опитах да организирам няколко приятели за концерта на Менсън в Милано, но не стана. Тогава реших, че никога няма да го видя, но явно щастие ще има! Музиката му, текстовете му сякаш са писани за мен.


Ааа. Брайън вече е свободен, Дита подаде молба за развод на рождения му ден през Януари Wink

Купихте ли си билети вече, а ?

# 12
  • Мнения: 6 998
Мхм. Аз също се надявам да ида заради Тайп 0 Негатив. Мерилинчо ми е безразличен. Ще го изтрая.

# 13
  • София
  • Мнения: 10 825
Мхм. Аз също се надявам да ида заради Тайп 0 Негатив. Мерилинчо ми е безразличен. Ще го изтрая.

И за така. Надявам се Тайп О Негатив да подгреят с повече от 2-3 песни Praynig

# 14
  • Мнения: 6 998
А моля ви се, как само 2-3 Mr. Green Поне час да пеят!  Laughing

# 15
  • Мнения: 5 468
 ooooh! Какъв ентусиазъм, гооосподиии Laughing.

# 16
  • София
  • Мнения: 10 825
А моля ви се, как само 2-3 Mr. Green Поне час да пеят!  Laughing

Ми те щото ще са подгряваща група, та аз затуй се притесних. Иначе и аз искам да ни подгряват час-два Grinning

# 17
  • Мнения: 6 998
И после да си ходим Joy

Ню, ентусиазъм я, с тия конерти знаеш ли как ще отслабна хубаво Joy Нали от закуски пестя за тях. В края на лятото ще съм една фина мадама от 50 кг Laughing

# 18
  • Мнения: 677
Много ясно, че съм първа писта..
За протокола:ММ се разведе.

# 19
  • Мнения: 23 091
Много ясно, че съм първа писта..
За протокола:ММ се разведе.

Жалко,но разбирам бившата му жена Wink

# 20
  • Мнения: 5 468
с тия конерти знаеш ли как ще отслабна хубаво Joy Нали от закуски пестя за тях. В края на лятото ще съм една фина мадама от 50 кг Laughing
Ехаааа...  Blush, ами браво, хубава цел Peace! Ако станеш 50 кг, ми кажи, за да се запаля и аз за следващия концерт, на който и да е. Иначе нямам мотивация Simple Smile.

# 21
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ах кога и ние с еванесънт ще се радваме ама точно, точно така...

# 22
  • Мнения: 6 998
с тия конерти знаеш ли как ще отслабна хубаво Joy Нали от закуски пестя за тях. В края на лятото ще съм една фина мадама от 50 кг Laughing
Ехаааа...  Blush, ами браво, хубава цел Peace! Ако станеш 50 кг, ми кажи, за да се запаля и аз за следващия концерт, на който и да е. Иначе нямам мотивация Simple Smile.
Ако стана 50 кг, ще съм умряла от глад на някой от концертите, но ще ти пратя знак от отвъдното. Всъщност, ако изчезна от форума, ти ще си знаеш от какво е Joy
Мърморанке, и аз бих се радвала на Еванесънс...и Ксандрия, Лакуна Койл, Уидин Темптейшън, все някой ден и те ще кацнат Wink

# 23
  • UK
  • Мнения: 3 959
На Ксандрия и УТ и аз бих се радвала, но не са ми приоритет. Виж, за Ев убивам. Наред при това. Заем ще тегля, но ще съм възможно най отпред. Иначе ако имам пари и на Менсън бих отишла.

# 24
  • Мнения: 2 386
Ах кога и ние с еванесънт ще се радваме ама точно, точно така...

Ех..... Heart Eyes Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 1 352
Не мога да повярвам, че се намират тук фенове на Мерилин Менсън.
Не съм извратена, ама някакси ме възбуджа този изрод Blush, кефи ме  Peace.
Дано да успея да се прибера за концерта Praynig.

Общи условия

Активация на акаунт