И Мерилин Менсън идва

  • 1 490
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 468
 ooooh! Какъв ентусиазъм, гооосподиии Laughing.

# 16
  • София
  • Мнения: 10 825
А моля ви се, как само 2-3 Mr. Green Поне час да пеят!  Laughing

Ми те щото ще са подгряваща група, та аз затуй се притесних. Иначе и аз искам да ни подгряват час-два Grinning

# 17
  • Мнения: 6 993
И после да си ходим Joy

Ню, ентусиазъм я, с тия конерти знаеш ли как ще отслабна хубаво Joy Нали от закуски пестя за тях. В края на лятото ще съм една фина мадама от 50 кг Laughing

# 18
  • Мнения: 677
Много ясно, че съм първа писта..
За протокола:ММ се разведе.

# 19
  • Мнения: 22 908
Много ясно, че съм първа писта..
За протокола:ММ се разведе.

Жалко,но разбирам бившата му жена Wink

# 20
  • Мнения: 5 468
с тия конерти знаеш ли как ще отслабна хубаво Joy Нали от закуски пестя за тях. В края на лятото ще съм една фина мадама от 50 кг Laughing
Ехаааа...  Blush, ами браво, хубава цел Peace! Ако станеш 50 кг, ми кажи, за да се запаля и аз за следващия концерт, на който и да е. Иначе нямам мотивация Simple Smile.

# 21
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ах кога и ние с еванесънт ще се радваме ама точно, точно така...

# 22
  • Мнения: 6 993
с тия конерти знаеш ли как ще отслабна хубаво Joy Нали от закуски пестя за тях. В края на лятото ще съм една фина мадама от 50 кг Laughing
Ехаааа...  Blush, ами браво, хубава цел Peace! Ако станеш 50 кг, ми кажи, за да се запаля и аз за следващия концерт, на който и да е. Иначе нямам мотивация Simple Smile.
Ако стана 50 кг, ще съм умряла от глад на някой от концертите, но ще ти пратя знак от отвъдното. Всъщност, ако изчезна от форума, ти ще си знаеш от какво е Joy
Мърморанке, и аз бих се радвала на Еванесънс...и Ксандрия, Лакуна Койл, Уидин Темптейшън, все някой ден и те ще кацнат Wink

# 23
  • UK
  • Мнения: 3 959
На Ксандрия и УТ и аз бих се радвала, но не са ми приоритет. Виж, за Ев убивам. Наред при това. Заем ще тегля, но ще съм възможно най отпред. Иначе ако имам пари и на Менсън бих отишла.

# 24
  • Мнения: 2 386
Ах кога и ние с еванесънт ще се радваме ама точно, точно така...

Ех..... Heart Eyes Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 1 352
Не мога да повярвам, че се намират тук фенове на Мерилин Менсън.
Не съм извратена, ама някакси ме възбуджа този изрод Blush, кефи ме  Peace.
Дано да успея да се прибера за концерта Praynig.

Общи условия

Активация на акаунт