ПГТ Никола Ботушев и ПГТ Макгахан

  • 214
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 453
Здравейте,
Моля за мнения за двете гимназии, като ме интересува как е училищната среда, дисциплина и като цяло. За момиче става въпрос. Всяко впечатление би ми било от полза. Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 2 131
Нямам лични наблюдения, но "Макгахан" е едно от училищата, с които плашат кандидат-гимназистите. Да не говорим, че са основно момчета там. Другата ПГТ е горе-долу същата работа. Като някакъв ориентир можете да видите резултатите от ДЗИ и изпитите по професията - и двете кретат на опашката.
Като цяло, не са училища, към които бих насочила детето си, особено пък момиче. Предвид, че изпитите от НВО все още не са минали -  поставете си по-високи цели; средата в случая е по-важна от специалността/професията.

# 2
  • София
  • Мнения: 138
Повдигам темата с интерес към ПГТ Макгахан

Общи условия

Активация на акаунт